Τοποθετήθηκαν καθηγητές σε σχολεία του νομού

Με απόφαση του ΠΥΣΔΕ τοποθετούνται οι παρακάτω καθηγητές κλάδων ΠΕ01, ΠΕΟ2, ΠΕ03, ΠΕ04, ΠΕ05, ΠΕ06 και ΠΕ07 οι οποίοι καλούνται να παρουσιαστούν στα σχολεία της τοποθέτησής τους αύριο Παρασκευή.

ΠΕ 01

Αβέλλα Σουλτάνα στο Γυμνάσιο Λειβαδίου

Βαλσάμη Σταυρούλα στο 12ο ΓΕΛ Γ.Υ.

Γαρουφαλιά Θεοφανία 3ημ. Γ.Υ. στο Γυμνάσιο Αγιάς

Γεωργαντζής Νικόλαος στο 7ο Γυμνάσιο

Γιάγκου Γεωργία στο ΓΕΛ Νίκαιας Γ.Υ.

Γκασδρόγκας Νικόλαος Γ.Υ. Εσπερινό ΓΕΛ

Γκουνέλας Χρήστος στο 1ο Γυμνάσιο Τυρνάβου Γ.Υ.

Ζάρα Θεοδώρα στο ΓΕΛ Αμπελώνα

Ζήκος Ζήσης στο Γυμνάσιο Συκουρίου

Καγιάννη Χρυσούλα στο ΓΕΛ Φαλάνης Γ.Υ.

Κωστοπούλου Μαρούλα στο Γυμνάσιο Αμπελώνα Γ.Υ.

Λαγού Καλλιόπη στο 1ο Γυμνάσιο Τυρνάβου

Μαντζώκα Παρασκευή στο Γυμνάσιο Τσαριτσάνης Γ.Υ.

Μίχου Μαρία στο ΓΕΛ Συκουρίου

Μπεντίλα Μαρία στο ΓΕΛ και ΕΠΑΛ Τυρνάβου

Μπλάντα Γεωργία στο Γυμνάσιο Αρμενίου

Νάζος Σωτήρης στο 15ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

Οικονόμου Δημήτριος στο 10ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

Πανάγου Δέσποινα στο 10ο Γυμνάσιο

Πάνου Δήμητρα στο ΓΕΛ Πλατυκάμπου Γ.Υ.

Πέγκας Δημήτριος στο 12ο ΓΕΛ Γ.Υ.

Πούλιου Μαρία στο 3ο Γυμνάσιο και 3ο ΓΕΛ

Ράπτη Γεωργία στο 5ο ΓΕΛ Γ.Υ.

Σακαλή Μαγδαληνή στο 10ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

Σδούγγου Αθανασία στο 9ο ΓΕΛ Γ.Υ.

Σκρίμπα Αικατερίνη στο Μουσικό Σχολείο για Γ.Υ.

Στογιάννη Ευαγγελία στο Γυμνάσιο Γόννων

Στούπα Ιωάννα στο 9ο ΓΕΛ Γ.Υ.

Σχισμένου Ασημούλα στο ΤΕΕ Ειδικής Αγωγής

Τασιούλη Μαρία στο 12ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

Τέα Σοφία στο 2ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

Τράντας Γεώργιος στο Γυμνάσιο Γιάννουλης

Τσιάρα Ιωάννα Γυμνάσιο Στομίου Γ.Υ.

Τσιχτής Ιωάννης στο Γυμνάσιο Βαμβακούς και διάθεση στο Γυμνάσιο Ευυδρίου

Ψύρρα Χρυσούλα στο 1ο ΓΕΛ Ελασσόνας

ΠΕ 02

Αδάμ Μαρία στο 8ο ΓΕΛ

Αδαμοπούλου Αθανασία στο ΓΕΛ Φαλάνης

Αδαμοπούλου Αικατερίνη στο 5οΓυμνάσιο Λάρισας

Ακριβούση Αργυρώ στο 2ο Γυμνάσιο Ελασσόνας

Αργυρίου Νικόλαος Γυμνάσιο – Λ.Τ. Καλλιθέας

Αρσένη Βαϊα στο 1ο Γυμνάσιο Ελασσόνας

Αρχιμανδρίτη Αγαθή στο 14ο Γυμνάσιο

Βαδόλα Παναγιώτα στο 7ο Γυμνάσιο

Βαϊτση Βασιλική στο 10ο ΓΕΛ

Βαλιώτου Αικατερίνη στο Γυμνάσιο Πυργετού

Βασιλείου Νεκταρία στο 10ο ΓΕΛ

Βουλτσίδου Δήμητρα στο 12ο Γελ

Γαλάνη Παρασκευή στο 7ο Γυμνάσιο

Γεωργοπούλου Αγγελική στο Γυμνάσιο – Λ.Τ. Βερδικούσιας

Γιωτοπούλου Ανθούλα στο Γυμνάσιο Βαμβακούς

Γκουτζουρέλα Σουλτάνα στο 2ο ΓΕΛ Φαρσάλων

Γκρίνια Αικατερίνη στο Γυμνάσιο Ευυδρίου

Γουγουλιά Αικατερίνη στο Γυμνάσιο Αμπελώνα

Γρηγορίου Στέργιος στο 14ο Γυμνάσιο

Δεδούση Μαρία στο ΓΕΛ Πυργετού

Δημάκη Παρασκευή στο Γυμνάσιο Φαλάνης

Δημητρίου Ευαγγελία στο ΓΕΛ Συκουρίου

Εξάρχου Ασημίνα στο 6ο Γυμνάσιο

Ευθυμίου Ξανθή στο 2ο Γυμνάσιο

Ζαμπάρα Αλεξάνδρα στο 3ο ΓΕΛ

Ζάρα Σταυρούλα στο 16ο Γυμνάσιο για Γ.Υ.

Ζαρζώνη Μαρία στο Γυμνάσιο Γιάννουλης

Ζαρζώνης Βασίλειος στο 1ο Γυμνάσιο Ελασσόνας

Ζιώγα Σουλτάνα στο Γυμνάσιο Καλαμακίου

Ζώτης Σεραφείμ στο 1ο ΓΕΛ Ελασσόνας

Καλιάμη Ευαγγελία στο 3ο ΕΠΑΛ

Κανδήλα Ιουλία στο 5ο ΓΕΛ

Καπετάνου Μαρία στο 10ο Γυμνάσιο

Καραμαλή Σεραφεία στο ΓΕΛ Πλατυκάμπου

Καραμπάτσα Βαϊα στο ΓΕΛ Πλατυκάμπου

Καρατάσου Ιωάννα στο 12ο Γυμνάσιο

Κάρτσα Αντιγόνη στο 2ο Γυμνάσιο Ελασσόνας

Κατηγιάννη Θεανώ στο 2ο Γυμνάσιο Φαρσάλων

Καψάλη Δέσποινα στο 2ο Γυμνάσιο Ελασσόνας

Κενανίδου Φωτεινή στο Γυμνάσιο Λειβαδίου

Κολοκοτρώνη Σταυρούλα στο ΓΕΛ Δομενίκου

Κόνιαρη Αικατερίνη στο 13ο Γυμνάσιο

Κοσμόγλου Χριστίνα στο 2ο ΓΕΛ

Κούκια Αικατερίνη στο 14ο Γυμνάσιο

Κουτσογιάννη Μαρία στο 12ο Γυμνάσιο

Κρεμεζή Ευαγγελία στο Γυμνάσιο Λ.Τ. Κρανέας

Κυριάκου Βασιλική στο ΕΕΕΕΚ

Λαϊνα Αικατερίνη στο 1ο ΓΕΛ

Λούκουτου Κωνσταντίνα Γυμνάσιο Δομενίκου

Μαργαρίτη Μαρία στο 3ο ΓΕΛ

Μαργαρίτου Άννα στο 3ο Γυμνάσιο

Ματσούκα Δήμητρα στο ΓΕΛ Πυργετού

Μήλιου Αθηνά στο 3ο ΓΕΛ

Μητσοπούλου Ευαγγελία στο 4ο Γυμνάσιο

Μπακάλη Μαγδαληνή στο 5ο Γυμνάσιο Λάρισας

Μπαμπαλη Αικατερίνη στο 4ο Γυμνάσιο

Μπάτζιου Σοφία στο 10ο ΓΕΛ Γ.Υ.

Μπατζογιάννη στο ΓΕΛ Τυρνάβου

Μπεϊνά Γεωργία στο 8ο ΓΕΛ

Μπέλτσου Μαρία στο 2ο Γυμνάσιο Ελασσόνας

Μπέσσα Αντιγόνη στο 12ο Γυμνάσιο

Μποσιακά Παρασκευή στο ΓΕΛ Αγιάς

Μπότσκαρη Ζωή στο Γυμνάσιο Δομενικου

Νικοπούλου Ελένη στο 2ο Γυμνάσιο Τυρνάβου

Νουσης Κωνσταντίνος στο ΕΠΑΛ Φαρσάλων

Νταναβάρα Μαρία στο 15ο Γυμνάσιο

Ντανίκα Αναστασία στο Γυμνάσιο Ζαππείου

Νταφούλη Βασιλική στο 15ο Γυμνάσιο

Ντουμάνη Γεωργία στο 14ο Γυμνάσιο

Πανσεληνά Μαρία στο Γυμνάσιο Μακρυχωρίου

Παπαβασιλείου Γεωργία στο 8ο ΓΕΛ

Παπαγεωργίου Βασιλική στο Εσπερινό Λύκειο

Παπαγιάννη Βασιλική στο Γυμνάσιο Νίκαιας

Παπαδημητρίου Μαρία στο 7ο Γυμνάσιο Λάρισας

Παπαμαργαρίτου Μαρία στο Γυμνάσιο Αγιάς

Παπαπούλιου Μαρία στο 10ο Γυμνάσιο

Πολυμέρου Μαρία στο Γυμνάσιο Αγιάς

Πούλιου Γεωργία στο ΤΕΕ Ειδικής Αγωγής

Ρεπανάς Δημήτριος στο ΕΠΑΛ Αγιάς

Ρέχα Αικατερίνη στο Γυμνάσιο-Λ.Τ. Βερδικούσιας

Σιλιτζής Χαράλαμπος στο Γ.Π. Καρυάς

Σιώκα Άννα στο 6ο Γυμνάσιο

Σκάρπου Δέσποινα στο 6ο ΓΕΛ Λάρισας

Σκληβάνου Μαργαρίτα στο 6ο Γυμνάσιο Λάρισας

Σουζουλή Αναστασία στο ΕΠΑΛ Τυρνάβου

Σούρδα Ουρανία στο 5ο ΓΕΛ Λάρισας

Σπυριδάκη Δέσποινα στο Μουσικό Γυμνάσιο

Στάτος Νικόλαος στο 7ο Γυμνάσιο

Στογιάννη Ελευθερία στο 12ο ΓΕΛ

Συρόγλου Μαγδαληνή στο Γυμνάσιο Νίκαιας

Τασιοπούλου Παρασκευή στο Γυμνάσιο Νίκαιας

Τάχατου Δήμητρα στο ΓΕΛ Τυρνάβου

Τέλιου Αθηνά στο Γυμνάσιο Νίκαιας

Τζήκα Αναστασία στο 1ο ΓΕΛ

Τίκα Ευαγγελία στο 1ο ΓΕΛ Λάρισας

Τριανταφύλλου Αναστασία στο 14ο Γυμνάσιο

Τσαγκαλη Ιωάννα στο 7ο Γυμνάσιο

Τσάλαγκα Αικατερίνη στο 7ο Γυμνάσιο Λάρισας

Τσάμαλος Ηρακλής στο 7ο Γυμνάσιο Λάρισας

Τσάπρα Κωνσταντίνα ΓΕΛ Αγιάς

Τσάτσιου Ευαγγελία στο 12ο Γυμνάσιο

Τσιάκα Βασιλική στο 1ο Γυμνάσιο Ελασσόνας

Τσιάνα Βασιλική στο Γυμνάσιο -Λ.Τ. Αρμενίου

Τσιάρα Αναστασία στο 12ο ΓΕΛ

Τσιάρα Αννα στο 2ο Γυμνάσιο Τυρνάβου

Τσίγκα στα Γυμνάσια Κρανέας και Καρυάς

Τσιτσανούδη Νικολέττα στο Εσπερινό Λύκειο

Τσιφλικιώτου Μαγδαληνή στο Γυμνάσιο Μακρυχωρίου

Τσουράκη Ανθή στο 2ο ΓΕΛ

Φουνταρλή Αναστασία στο 10ο Γυμνάσιο

Φράγκου Νικολέτα στο Γυμνάσιο Αμπελώνα

ΠΕ 03

Αμπελαργάς Πέτρος στο 3ο ΕΠΑΛ

Αναγνωστοπούλου Ευαγγελία στο Γυμνάσιο Ευυδρίου (χωρίς δήλωση)

Βαϊακόπουλος Μιχαήλ στο Γυμνάσιο Φαλάνης

Βάντη Ελένη στο 1ο Γυμνάσιο Λάρισας

Γκαρελα Αγγελική στο 12ο Γυμνάσιο και 8ο ΓΕΛ

Γλιούμπας Ευάγγελος στο 10ο ΓΕΛ

Δάσιος Δημήτριος στο 10ο Γυμνάσιο Λάρισας

Δημόκας Αναστάσιος στο 10ο ΓΕΛ

Ζέρβας Νικόλαος στο  Γυμνάσιο και Λ.Τ. Καλλιθέας

Ιωαννίδης Αντώνιος στο 3ο ΓΕΛ

Καζάκος Ανδρέας στο 4ο ΓΕΛ και 15ο Γυμνάσιο

Καμπαγιάννη Ελένη στο ΤΕΕ Ειδικης Αγωγής

Καραούλη Βασιλική στο1ο Γυμνάσιο Λάρισας

Κατσαντώνης Αθανάσιος στο 10ο ΓΕΛ

Κατσικαβέλας Χρήστος στο ΓΕΛ Φαλάνης

Κουτσαυτίκης Νικόλαος στο 3ο ΓΕΛ

Λάκκας Δημήτριος στο 7ο Γυμνάσιο

Λαμπρούλης Δημήτριος στο 2ο Γυμνάσιο Τυρνάβου

Λεμονοπούλου Βασιλική στο 9ο Γυμνάσιο Λάρισας (χωρίς δήλωση)

Μαργαρίτης Κωνσταντίνος στο Γυμνάσιο Πλατυκάμπου

Μίχος Αντώνιος στο 6ο ΕΠΑΛ

Μπαζή Παρασκευή στο Γυμνάσιο – Λ.Τ. Καλλιθέας

Μπετιχάβα Αθανασία στο 15ο Γυμνάσιο (χωρίς δήλωση)

Μπουραζάνα Δήμητρα στο 1ο ΕΠΑΛ Λάρισας

Μπρούζα Ευτυχία στο 6ο Γυμνάσιο

Παπαγεωργίου Χρήστος στο Εσπερινό ΓΕΛ

Παπαδήμας Γεώργιος στο 7ο ΕΠΑΛ

Παπαϊωάννου Δημήτριος στο 11ο ΓΕΛ

Ρεπανας Χρήστος στο ΕΠΑΛ Φαρσάλων

Σαμαρίνας Μιχαήλ στο 3ο ΕΠΑΛ Λάρισας

Σκάνδαλος Ιωάννης στο 3ο Γυμνάσιο Λάρισας

Σπύρου Θεοφάνης στο 1ο Γυμνάσιο Λάρισας

Στάθη Σταυρούλα στο 1ο ΓΕΛ Λάρισας

Τζέλιος Ιωάννης στο 1ο ΓΕΛ

Τζιατζιούλης Χρήστος στο 6ο Γυμνάσιο

Τσαβές Κωνσταντίνος στο ΓΕΛ Τυρνάβου

Τσιόγκα Παρασκευή 1ο Γυμνάσιο Τυρνάβου

Τσιτσιβάς Χαράλαμπος στο 7ο ΓΕΛ

Τσιτσιφλή Σταυρούλα στο 1ο ΕΠΑΛ και στο 7ο ΕΠΑΛ

Τσιώτας Γρηγόριος στο ΕΕΕΕΚ

Φλώρου Ευαγγελία στο 4ο Γυμνάσιο Λάρισας

Φουσίκας Ιωάννης στο 3ο Γυμνάσιο Λάρισας

Χαλκιάς Ευθύμιος στο 4ο Γυμνάσιο

Χατζής Ιωάννης στο 10ο ΓΕΛ

ΠΕ 04

Αμανατίδου Ειρήνη στο 7ο Γυμνάσιο Λ.Τ.

Αντωνόπουλος Γεώργιος στο Μουσικό Σχολείο

Βαρδακώστας Θωμάς στο 6ο ΕΠΑΛ

Βελησσαρίου Χρυσούλα στο 6ο ΓΕΛ Λάρισας

Γεωργούλα Βασιλική στο ΓΕΛ Γιάννουλης και στο ΓΕΛ Φαλάνης

Γκούλιου Βασιλική στο 3ο Γυμνάσιο

Ζελισκάκης Μιχαήλ στο 14ο Γυμνάσιο

Καναβούρα Ολυμπία στο ΓΕΛ Γόννων

Καραγιάννης Ισίδωρος στο 7ο ΕΠΑΛ

Καραφέριας Κων/νος στο 11ο ΓΕΛ

Κατή Μαρία στο Γυμνάσιο και Λ.Τ. Καλλιθέας

Κολοβός Γεώργιος στο 2ο ΓΕΛ Λάρισας

Κολυβοδιάκου Παναγιώτα στο 5ο Γυμνάσιο

Κορδέλλα Δήμητρα στο 14ο Γυμνάσιο

Κότσης Δημήτριος στο 8ο ΓΕΛ και1ο ΓΕΛ

Κουσέρας Αθανάσιος στο 7ο ΕΠΑΛ

Λεκάκης Ιωάννης στο 5ο Γυμνάσιο

Μαγαλιού Ελένη στο 9ο Γυμνάσιο Λάρισας (χωρίς δήλωση)

Μάρης Ηλίας στο 2ο ΓΕΛ

Μπαρδανίκας Νικόλαος στο Γυμνάσιο Λυκουδίου και ΕΠΑΛ Ελασσόνας

Μπέλλος Κωνσταντίνος στο Γυμνάσιο – Λ.Τ. Καλλιθέας

Μπέλτσιου Μαρία στο Γυμνάσιο – Λ.Τ. Κρανέας και 2ο ΓΕΛ Ελασσόνας

Μπρούζας Δημήτριος στο 7ο ΓΕΛ

Ντούρας Κων/νος στο 1ο Γυμνάσιο Φαρσάλων

Παπαδήμα Μαρία στο 1ο Γυμνάσιο Τυρνάβου

Παππάς Γεώργιος στο 13ο Γυμνάσιο (χωρίς δήλωση)

Ράγκου Ανθή στο 3ο ΓΕΛ

Σκουφάς Ιωάννης στο 3ο ΓΕΛ

Σούρλας Ναπολέων στο 3ο ΕΠΑΛ Λάρισας

Ταουσάνης Αλκιβιάδης στο 4ο ΓΕΛ

Τασιόπουλος Ευάγγελος στο ΓΕΛ Πλατυκάμπου

Τσιμπούκη Ζαχαρούλα στο Γυμνάσιο Γιάννουλης

Τσίντζα Μαρία στο Γυμνάσιο Πλατυκάμπου

Τσιρονίκος Ηρακλής στο 6ο ΓΕΛ

Τσόγκα Άννα-Μαρία στο 6ο Γυμνάσιο

Φράγκος Δημήτριος στο 7ο Γυμνάσιο και Λ.Τ.

Χατζή Κερασία στο 9ο ΓΕΛ

Χατζηιωάννου Μαριάνθη στο 12ο Γυμνάσιο

ΠΕ 05

Αδάμου Χριστίνα στην Πρωτοβάθμια

Αναστασιάδου Χαρίκλεια στην Πρωτοβάθμια

Βαρδακούλη Αθανασία στην Πρωτοβάθμια

Βλάχου Ελένη στο 1ο Γυμνάσιο Φαρσάλων

Γάκη Μαργαρίτα στο 4ο ΓΕΛ Λάρισας Γ.Υ.

Γιαννακού Κρυσταλλία στην Πρωτοβάθμια

Γκαμπράνη Σοφία στο 2ο Γυμνάσιο Φαρσάλων

Γρηγορίου Ελένη στο 1ο Γυμνάσιο Τυρνάβου

Δαβή Ελευθερία συμπλήρωση ωραρίου στο Μουσικό Σχολείο

Δάρτζαλη Όλγα στο 1ο Γυμνάσιο Λάρισας Γ.Υ.

Ευαγγέλου – Νοτοπούλου Πολυξένη στο Γυμνάσιο και Λ.Τ. Κοιλάδας

Ευσταθίου Κωνσταντίνος στο 2ο ΓΕΛ Λάρισας Γ.Υ.

Καλέσης Αλέξανδρος στο 8ο ΓΕΛ Λάρισας Γ.Υ.

Κόντσα Ελένη στο 5ο Γυμνάσιο Λάρισας

Κουτσιανοπούλου Γεωργία στην Πρωτοβάθμια

Λάμπρου Ευτυχία στην Πρωτοβάθμια

Μαντζιώρου – Μπιζιώτα Αικατερίνη στο 6ο Γυμνάσιο

Μαυρογεώργου Μαρία στην Πρωτοβάθμια

Μήλιου Λουίζα στην Πρωτοβάθμια

Μπαλοδήμου Θεανώ στην Πρωτοβάθμια

Μπενετάτου Μαγδαληνή στο 7ο ΓΕΛ Λάρισας

Μπουραζάνα Χριστίνα Γ.Υ. στο 9ο Γυμνάσιο

Νταφούλη Ευαγγελία στην Πρωτοβάθμια

Ντίνου Γλυκερία  μισή στην Α/θμια

Πανάγου Κυριακή στην Πρωτοβάθμια

Πανάγου Ελευθερία στην Πρωτοβάθμια

Παπαστεργίου Αικατερίνη στην Πρωτοβάθμια

Παπαστεργίου Μαρία στην Πρωτοβάθμια

Σαράφη – Τρακάλα Μαγδαληνή στην Πρωτοβάθμια

Σαρλιγκιώτου Αθανασία στην Πρωτοβάθμια

Σιούλα Ευγενία στην Πρωτοβάθμια

Στεφανίδου – Σταυροπούλου Αθηνά Γ.Υ. στο ΓΕΛ Συκουρίου

Τσέλα Βασιλική στην Πρωτοβάθμια

Φιλίππου Αγγελική στο 1ο Γυμνάσιο Ελασσόνας

ΠΕ 06

Αποστολοπούλου Αθηνά στην Πρωτοβάθμια

Γαϊτάνη Στεργιανή στην Πρωτοβάθμια

Γερμάνη Δέσποινα στην Πρωτοβάθμια

Γιάννου Ειρήνη στην Πρωτοβάθμια

Γκουζγκουρέτα Αγλαϊα στο Γυμνάσιο – Λ.Τ. Λειβαδίου

Δάφκα Ζωή στο ΓΕΛ Τυρνάβου

Καραθάνου Ευαγγελία στο 12ο Γυμνάσιο

Καρατζίκα Σπυριδούλα στην Πρωτοβάθμια

Κατσαβός Ιωάννης στο 5ο Γυμνάσιο

Κατσαμπέλας Ιωάννης στο 9ο Γυμνάσιο

Κουλεντιανού Κωνσταντίνα στο Γυμνάσιο Λ.Τ. Κρανέας

Κουρέλου Αγγελική στο Γυμνάσιο Πλατυκάμπου

Κυπαρίσση Θεοδώρα στο ΓΕΛ Τυρνάβου

Κυριτσοπούλου Δήμητρα στο 1ο Γυμνάσιο Φαρσάλων

Λιάκου Κων/να στο 11ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

Μάγγου Ευδοκία στο 2ο Γυμνάσιο Φαρσάλων

Μάννιον Τζόζεφιν στο Μουσικό Σχολείο

Μελετιάδου Όλγα στο 12ο ΓΕΛ

Μπαγκουϊα Ολυμπία στο Γυμνάσιο Δομενίκου

Μπάρδα Χριστίνα στο 1ο ΓΕΛ Φαρσάλων

Μπουγιατζή Χάιδω στο 6ο ΓΕΛ Γ.Υ.

Νταλη Χρυσή στην Πρωτοβάθμια

Ντούρου Αντωνία στο 7ο Γυμνάσιο-Λ.Τ.(άρση υπεραριθμίας)

Παναγιωτοπούλου Αθηνά στην Πρωτοβάθμια

Παπαλαζάρου Βασιλική  στο Γυμνάσιο και Λ.Τ. Βερδικούσιας

Παππά Σοφία στην Πρωτοβάθμια

Πάσχου Βασιλική στο  Γυμνάσιο Αργυροπουλίου

Σερέτη -Γκούνη Φανή στο 9ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

Σιβιτανίδου Ξανθίππη στο Γυμνάσιο και Λύκειο Γόννων

Σιμογιάννη Σταματία στο 3ο ΓΕΛ (άρση υπεραριθμίας)

Τάτση Βασιλική στο Εσπερινό Γυμνάσιο και Λύκειο Λάρισας

Τσόκου Ελένη στο Γυμνάσιο Λ.Τ. Καλλιθέας

Τσολάκη Σταματία στην Πρωτοβάθμια

Τυχερού Μαριάννα στο 2ο Γυμνάσιο

Παπαλαζάρου Ελένη στο 8ο ΓΕΛ + Γ.Υ.

Χονδρόσμου Στέλλα στο 6ο Γυμνάσιο Λάρισας (άρση υπεραριθμίας)

ΠΕ 07

Γραμμενούδη Σοφία στο 4ο Γυμνάσιο Λάρισας

Δοξοπούλου Ελισσάβετ στο 13ο Γυμνάσιο (χωρίς δήλωση)

Ζησοπούλου Βαρβάρα στο 1ο Γυμνάσιο Λάρισας

Μαραπίδου  Αγαθή στο 2ο Γυμνάσιο Ελασσόνας

Παπαθανασίου Αντώνιος στο 12ο Γυμνάσιο

Παπαναστασίου Ασπασία στο 3ο Γυμνάσιο Λάρισας

Σούλα Σουλτάνα στο 2ο Γυμνάσιο Ελασσόνας

Τσουλοπούλου Ευγενία στο Γυμνάσιο Δομενίκου

Φρύδα Χριστίνα στο Γυμνάσιο Πλατυκάμπου

Φωτιάδου Δόμνα στο 14ο Γυμνάσιο Λάρισας

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com