Αποσπάσεις –τοποθετήσεις Εκπαιδευτικών εντός ΠΥΣΠΕ Λάρισας

Από το ΠΥΣΠΕ ν. Λάρισας ανακοινώθηκαν οι αποσπάσεις-τοποθετήσεις (β΄φάσης) Δασκάλων –Νηπιαγωγών και Ειδικοτήτων (Π.Ε. 19-20 και Π.Ε. 05) σε σχολικές μονάδες του ν. Λάρισας για το διδακτικό έτος 2010-2011 ως εξής:

Οι παρακάτω εκπαιδευτικοί οφείλουν να αναλάβουν υπηρεσία την 13η Σεπτεμβρίου 2010 στις σχολικές μονάδες που αποσπάστηκαν ή τοποθετήθηκαν.

ΔΑΣΚΑΛΟΙ

1 ΑΔΑΜΟΥ    ΑΓΓΕΛΙΚΗ     Δ.ΣΧ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

2 ΑΔΑΜΟΥ    ΓΛΥΚΕΡΙΑ     4ο Δ.ΣΧ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

3 ΑΛΕΞΙΟΥ    ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ    6Ο Δ.ΣΧ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ

4 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ        ΣΩΤΗΡΙΟΣ      33ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

5 ΑΡΙΔΑ          ΣΟΦΙΑ            Δ.ΣΧ. ΟΣΣΑΣ

6 ΑΡΣΕΝΙΟΥ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    Δ.ΣΧ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

7 ΑΡΤΣΙΔΑΚΗ            ΕΥΘΥΜΙΑ      Δ.ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

8 ΒΑΛΔΟΥΜΑ           ΙΣΜΗΝΗ         1ο Δ.ΣΧ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

9 ΒΑΛΔΟΥΜΑΣ         ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ         2ο Δ.ΣΧ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

10 ΒΕΛΗΣΙΩΤΗΣ       ΝΙΚΟΛΑΟΣ    Δ. ΣΧ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ

11 ΒΛΑΧΟΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ       9ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

12 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ       28ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

13 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ            ΓΛΥΚΕΡΙΑ     26Ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

14 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ        ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ. ΣΧ. ΠΥΡΓΕΤΟΥ

15 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ      Δ.ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

16 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ      ΒΛΑΣΙΟΣ        2Ο Δ. ΣΧ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ

17 ΓΚΕΡΚΑ    ΓΕΩΡΓΙΑ         Δ.ΣΧ. ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ

18 ΓΚΙΝΗ       ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ     Δ.ΣΧ. ΚΡΑΝΕΑΣ

19 ΓΚΛΙΑΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ.ΣΧ. ΠΑΛΑΙΟΜΥΛΟΥ

20 ΓΟΥΛΑΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ       20Ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

21 ΓΟΥΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ      41Ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

22 ΓΟΥΣΙΟΣ   ΣΤΕΡΓΙΟΣ       Δ.ΣΧ. ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ

23 ΓΡΙΖΑΝΙΤΗ            ΣΜΑΡΑΓΔΗ    Δ.ΣΧ. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

24 ΔΑΟΥΛΑ   ΝΙΚΗ   2ο Δ.ΣΧ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

25 ΔΑΣΚΑΛΟΥ          ΑΝΝΑ 2ο Δ.ΣΧ. ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

26 ΔΕΡΒΕΝΗΣ            ΛΑΖΑΡΟΣ       8Ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

27 ΔΗΜΗΡΑ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ.ΣΧ. ΝΙΚΗΣ

28 ΔΟΥΛΙΑ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  33ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

29 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ        ΕΛΕΝΗ           26ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

30 ΖΕΣΤΟΥ     ΞΑΝΘΙΠΠΗ    Δ.ΣΧ. ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

31 ΖΗΡΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ            3Ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ

31 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ     ΕΛΕΝΗ           3Ο Δ.ΣΧ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ

32 ΖΩΤΟΥ      ΕΛΕΝΗ           3Ο Δ.ΣΧ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

33 ΖΩΤΟΥ      ΜΑΡΙΑ            3ο Δ.ΣΧ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

34 ΘΕΟΧΑΡΗ ΕΛΕΝΗ           1ο Δ.ΣΧ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

35 ΚΑΛΛΑΤΖΗ          ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ            Δ.ΣΧ. ΝΙΚΑΙΑΣ

36 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ        ΗΛΙΑΣ            21ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

37 ΚΑΜΠΕΡΗΣ          ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  Δ.ΣΧ. ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ

38 ΚΑΝΑΚΗΣ            ΣΠΥΡΙΔΩΝ     Δ.ΣΧ. ΠΡΑΙΤΩΡΙΟΥ

39 ΚΑΝΔΥΛΗ            ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

40 ΚΑΝΙΑΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ      1ο Δ.ΣΧ. ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

41 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ    ΟΛΓΑ  2ο Δ.ΣΧ. ΦΑΛΑΝΗΣ

42 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ      ΠΗΝΕΛΟΠΗ   Δ.ΣΧ. ΣΥΚΕΑΣ

43 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ     ΕΥΑΝΘΙΑ       12ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

44 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ       ΧΡΗΣΤΟΣ       Δ.ΣΧ. ΣΥΚΕΑΣ

45 ΚΑΡΑΔΟΥΚΑ       ΙΩΑΝΝΑ         11ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

46 ΚΑΡΑΛΑΡΙΩΤΟΥ  ΦΩΤΕΙΝΗ       36ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

47 ΚΑΡΑΟΥΖΑΣ        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  Δ.ΣΧ. ΑΖΩΡΟΥ

48 ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ          ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 4ο Δ.ΣΧ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

49 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ       ΕΛΕΝΗ           21ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

50 ΚΑΤΣΑΡΟΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ      20ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

51 ΚΑΤΣΑΡΟΥ           ΓΕΩΡΓΙΑ         1ο Δ.ΣΧ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

52 ΚΑΤΣΙΑΝΑΣ         ΙΩΑΝΝΗΣ       3ο Δ.ΣΧ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

53 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ     ΙΩΑΝΝΑ         27ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

54 ΚΑΦΑΣΗ   ΒΑΪΑ   3ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

55 ΚΑΦΦΕΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  16ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

56 ΚΕΡΑΜΑ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ.ΣΧ. ΚΟΙΛΑΔΑΣ

57 ΚΛΑΨΑ     ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ.ΣΧ. ΟΣΣΑΣ

58 ΚΟΛΤΣΙΔΑ            ΟΛΓΑ  Δ.ΣΧ. ΛΟΥΤΡΟΥ

59 ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ            ΕΙΡΗΝΗ          1ο Δ.ΣΧ. ΑΓΙΑΣ

60 ΚΟΡΔΑΜΠΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ           20ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

61 ΚΟΤΥΛΗ   ΚΩΝ/ΝΤΙΑ      Δ.ΣΧ. ΛΙΒΑΔΙΟΥ

62 ΚΟΥΚΑΚΗ            ΑΡΕΤΗ            10ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

63 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  1ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΙΣΑΣ

64 ΚΟΥΚΟΥΛΗ         ΧΑΪΔΩ            Δ.ΣΧ. ΚΡΑΝΕΑΣ

65 ΚΟΥΛΤΣΙΑΚΗ      ΑΘΗΝΑ          Δ.ΣΧ. ΧΑΛΚΗΣ

66 ΚΟΥΤΕΛΙΔΑ         ΓΕΩΡΓΙΑ         Δ.ΣΧ. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΟΥ

67 ΚΟΥΤΙΝΑ  ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ  33ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

68 ΚΟΥΤΙΝΑ  ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ Δ.ΣΧ. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

69 ΚΟΥΤΡΟΥΤΣΗ      ΔΕΣΠΟΙΝΑ     2ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

70 ΚΥΡΙΤΣΗ   ΜΑΡΙΑ            Δ.ΣΧ. ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

71 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ           Δ.ΣΧ. ΜΕΓ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

72 ΛΙΑΒΑ       ΘΕΟΔΩΡΑ      13ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

73 ΛΥΓΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ            9ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

74 ΛΥΤΡΑ       ΒΑΣΙΛΙΚΗ      3Ο Δ.ΣΧ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ

75 ΜΑΓΟΥΛΙΩΤΗ      ΕΡΑΣΜΙΑ        Δ.ΣΧ. ΔΙΛΟΦΟΥ ΦΑΡΣ.

76 ΜΑΚΡΗ      ΚΑΛΛΙΟΠΗ    25ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

77 ΜΑΝΙΚΑ    ΜΑΡΙΑ            1ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

78 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ           ΒΑΣΙΛΙΚΗ      36Ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

79 ΜΠΑΝΤΑΝΑ         ΜΗΛΙΤΣΑ       30ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

80 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ      11Ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

81 ΜΠΑΣΔΡΑΒΑΛΑ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ       Δ.ΣΧ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

82 ΜΠΕΛΟΥ   ΔΗΜΗΤΡΑ      Δ.ΣΧ. ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ

83 ΜΠΕΝΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ    4ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

84 ΜΠΙΚΑΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ       21ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

85 ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ        ΠΑΥΛΟΣ        Δ.ΣΧ. ΓΑΛΑΝΟΒΡΥΣΗΣ

86 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗ          ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΑΘΕΣΗ 3ΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

87 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΥ   ΔΑΦΝΗ           33Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

88 ΜΠΟΥΤΛΑ            ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   23ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

89 ΜΠΟΥΤΟΥ            ΚΩΝ/ΝΑ         39ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

90 ΜΠΡΕΤΑ    ΚΩΝ/ΝΑ         42Ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

91 ΝΤΙΓΚΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ       42ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

92 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΕΥΡΥΔΙΚΗ     19ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

93 ΠΑΠΑΔΑΚΗ         ΠΗΝΕΛΟΠΗ   4Ο Δ.ΣΧ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

94 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ            ΞΕΝΟΦΩΝ      7ο Δ.ΣΧ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ

95 ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ        ΦΑΝΗ Δ.ΣΧ. ΝΑΡΘΑΚΙΟΥ

96 ΠΑΠΟΥΛΙΑ           ΧΑΪΔΩ            Δ.ΣΧ. ΓΑΛΑΝΟΒΡΥΣΗΣ

97 ΠΑΤΣΙΑΤΖΗ          ΑΘΑΝΑΣΙΑ    24Ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

98 ΠΡΟΣΜΙΤΗ            ΙΩΑΝΝΑ         Δ.ΣΧ. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

99 ΡΙΖΑΚΗΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    Δ.ΣΧ. ΑΕΤΟΛΟΦΟΥ

100 ΣΑΜΑΡΙΝΑΣ       ΙΩΑΝΝΗΣ       24ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

101 ΣΑΠΟΥΝΑΣ        ΑΝΤΩΝΙΟΣ     18ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

102 ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ      ΒΑΣΙΛΙΚΗ      11ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

103 ΣΚΟΥΛΙΔΗΣ       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  3ο Δ.ΣΧ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

104 ΣΚΥΦΤΑ  ΘΕΟΔΩΡΑ      36ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

105 ΣΠΥΡΟΥΛΗ        ΕΥΘΥΜΙΑ      1ο Δ.ΣΧ. ΑΓΙΑΣ

106 ΣΤΕΡΓΙΟΥΔΗ      ΖΩΓΡΑΦΩ       2Ο Δ.ΣΧ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

107 ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ      25ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

108 ΤΑΡΑΤΟΡΑ          ΖΩΗ    33ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

109 ΤΑΡΑΤΩΡΑΣ       ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  Δ.ΣΧ. ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ

110 ΤΖΑΡΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 9ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

111 ΤΖΙΤΖΗ    ΘΩΜΑΗ          Δ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ

112 ΤΣΑΓΚΑΡΗ         ΜΑΡΙΑ            39ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

113 ΤΣΑΤΣΙΟΥ           ΒΑΣΙΛΙΚΗ      Δ.ΣΧ. ΒΑΜΒΑΚΟΥΣ

114 ΤΣΙΒΟΠΟΥΛΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ      Δ.ΣΧ. ΟΜΟΛΙΟΥ

115 ΤΣΙΓΑΡΑ  ΜΕΤΑΞΙΑ       25Ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

116 ΤΣΙΜΠΑΝΑΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ     Δ.ΣΧ. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

117 ΤΣΙΟΥΡΒΑ           ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   22ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

118 ΤΣΟΛΗ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  42Ο Δ.ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ

119 ΦΛΩΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  5ο Δ.ΣΧ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ

120 ΦΡΑΓΓΟΣ            ΜΑΡΙΟΣ          Δ.ΣΧ. ΚΑΡΥΑΣ

121 ΧΟΒΑ      ΣΤΥΛΙΑΝΗ     Δ.ΣΧ. ΡΟΔΙΑΣ

122 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ      3Ο Δ.ΣΧ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ

1 ΑΝΔΡΕΟΥ   ΕΛΕΝΗ           2Ο Ν/Γ ΑΓΙΑΣ

2 ΒΟΚΟΤΑ     ΝΙΚΟΛΕΤΑ     Ν/Γ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ

3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ          ΜΑΡΟΥΛΑ     1Ο Ν/Γ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

4 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ           ΑΡΓΥΡΩ          1Ο Ν/Γ ΑΓΙΑΣ

5 ΓΚΑΝΤΑΚΟΥ         ΣΤΥΛΙΑΝΗ     56Ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

6 ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ        ΙΩΑΝΝΑ         1Ο Ν/Γ ΦΑΛΑΝΗΣ

7 ΓΟΥΣΗ        ΜΑΡΙΑ            3Ο Ν/Γ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

8 ΔΕΛΗΜΙΧΑΛΗ       ΑΓΛΑΪΑ          3Ο Ν/Γ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

9 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ     ΒΑΣΙΛΙΚΗ      5Ο Ν/Γ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

10 ΔΟΒΑ         ΓΕΩΡΓΙΑ         2Ο Ν/Γ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

11 ΖΙΩΓΑ        ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ    6Ο Ν/Γ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

12 ΖΥΓΟΥΛΑΚΗ       ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 57Ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ(Τ.Ε.)

13 ΚΟΛΟΒΟΥ            ΔΗΜΗΤΡΑ      1Ο Ν/Γ ΑΓΙΑΣ

14 ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΥ        ΜΑΡΙΝΑ         1Ο Ν/Γ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

15 ΚΟΥΡΙΑ     ΕΛΕΝΗ           Ν/Γ ΝΙΚΑΙΑΣ

16 ΚΟΥΤΑΛΟΥ          ΒΑΣΙΛΙΚΗ      2Ο Ν/Γ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

17 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ      37Ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

18 ΛΑΛΛΑ     ΣΤΥΛΙΑΝΗ     27Ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

19 ΛΙΟΒΑ       ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3Ο Ν/Γ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

20 ΜΑΥΡΟΥΛΗ         ΒΑΣΙΛΙΚΗ      42Ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

21 ΜΠΑΪΡΑΜΟΓΛΟΥ            ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ  3Ο Ν/Γ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

22 ΜΠΑΣΔΕΚΗ          ΕΛΕΝΗ           25Ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

23 ΜΠΑΤΣΙΚΑ           ΜΑΡΙΑ            48Ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

24 ΜΠΕΚΙΡΗ  ΕΥΑΝΘΙΑ       28Ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

25 ΝΟΤΑ         ΧΡΥΣΟΥΛΑ   3Ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

26 ΝΤΑΝΑ      ΕΙΡΗΝΗ          17Ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

27 ΝΤΕΛΗ      ΠΟΛΥΞΕΝΗ   2Ο Ν/Γ ΑΓΙΑΣ

28 ΠΑΛΑΣΚΑ            ΔΗΜΗΤΡΑ      Ν/Γ ΒΑΛΑΝΙΔΑΣ

29 ΠΑΝΑΓΑΚΗ          ΒΑΣΙΛΙΚΗ      20Ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ          ΓΛΥΚΕΡΙΑ     29Ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

31 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ  ΣΩΤΗΡΙΑ        1Ο Ν/Γ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

32 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ       ΖΩΗ    18Ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

33 ΡΙΤΖΙΑ       ΑΡΕΤΗ            55Ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

34 ΣΑΜΑΡΙΝΑ           ΑΣΗΜΟΥΛΑ  31Ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

35 ΣΤΥΛΟΥ    ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ            37Ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

36 ΤΖΑΦΕΡΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ      2Ο Ν/Γ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

37 ΤΡΙΜΙΤΖΗ  ΚΩΝ/ΝΑ         15Ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

38 ΤΣΙΑΡΑ      ΘΕΟΦΑΝΩ     8Ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

39 ΤΣΙΟΒΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  35Ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

40 ΦΑΝΑΡΑ   ΑΘΑΝΑΣΙΑ    41Ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

41 ΦΛΩΡΑ      ΑΝΔΡΙΑΝΗ     3Ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

42 ΧΑΔΟΥΛΗ            ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ    42Ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

43 ΧΑΡΙΤΟΥ   ΣΤΕΛΛΑ         2Ο Ν/Γ ΚΡΑΝΕΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ  ΔΑΣΚΑΛΟΙ (Β΄ΠΕΡΙΟΧΗ)

1 ΓΑΛΑΝΗ     ΒΑΙΑ   ΔΣ ΚΑΡΙΤΣΑΣ

2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ          ΓΕΩΡΓΙΑ         ΔΣ ΚΑΛΛΙΠΕΥΚΗΣ

3 ΠΑΓΓΟΥ      ΜΑΡΙΑ            ΔΣ ΑΙΓΑΝΗΣ

4 ΠΕΡΔΙΚΟΥΛΗ         ΑΓΓΕΛΙΚΗ     ΔΣ ΑΓΝΑΝΤΕΡΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ  ΔΑΣΚΑΛΟΙ (Γ΄ΠΕΡΙΟΧΗ)

1 ΖΑΧΟΥ        ΕΙΡΗΝΗ          ΔΣ ΓΙΑΝΝΩΤΩΝ

2 ΚΑΡΑΝΙΣΑ ΕΙΡΗΝΗ          ΔΣ ΚΡΑΝΕΑΣ

3 ΚΑΦΑΝΕΛΗΣ         ΧΑΡΙΛΑΟΣ     ΔΣΛΙΒΑΔΙΟΥ

4 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΕΛΗ             ΜΑΡΙΑ – ΙΖΑΜΠΕΛΑ ΔΣ ΚΡΑΝΕΑΣ

5 ΛΙΑΚΟΥ      ΑΘΗΝΑ          ΔΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

6 ΜΟΥΡΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      ΔΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

7 ΠΑΡΟΤΣΙΔΟΥ         ΑΓΑΠΗ           ΔΣ ΚΡΑΝΕΑΣ

8 ΧΛΙΑΠΗ      ΘΕΩΝΗ           ΔΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ  ΔΑΣΚΑΛΟΙ (Δ΄ΠΕΡΙΟΧΗ)

1 ΓΚΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ           ΑΓΓΕΛΙΚΗ     2ο ΔΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

2 ΚΑΡΡΑ         ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΔΣ ΕΥΥΔΡΙΟΥ ΛΟΦΟΥ

3 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ   ΒΙΚΤΩΡΙΑ       1ο ΔΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

4 ΚΩΤΗ           ΕΙΡΗΝΗ          2ο ΔΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

5 ΜΑΤΖΙΡΗ     ΑΣΠΑΣΙΑ       3ο ΔΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

6 ΞΥΛΟΠΑΡΚΙΩΤΗ   ΕΙΡΗΝΗ          4ο ΔΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ  ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ (Γ΄ΠΕΡΙΟΧΗ)

1 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ            Ν/Γ ΚΑΡΥΑΣ

2 ΦΛΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ           Ν/Γ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΠΟΣΠΑΣΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΠΟ ΤΗ Β/ΘΜΙΑ ΣΤΗΝ Α/ΘΜΙΑ (Π.Ε. 19-20)

1 ΒΑΪΟΥΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ          21Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

2 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ         ΘΕΟΛΟΓΙΑ     27ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

3 ΚΑΡΚΑΛΗΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ      14ο  Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

4 ΚΥΡΖΟΓΛΟΥ          ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  1Ο ΑΜΠΕΛΩΝΑ

5 ΜΠΑΝΤΗ     ΔΕΣΠΟΙΝΑ     12Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

6 ΜΠΑΡΑΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ       3Ο ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

7 ΝΤΟΝΤΟΥ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

8 ΠΡΑΝΤΣΟΥΔΗ        ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 43ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

9 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ      ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ  4Ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

10 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ         ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ            39ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

11 ΤΡΙΑΝΤΑΡΗ          ΦΩΤΕΙΝΗ       9Ο Δ.Σ ΛΑΡΙΣΑΣ

12 ΤΣΙΛΙΦΟΓΛΟΥ     ΔΑΜΙΑΝΟΣ    22Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

13 ΤΣΙΜΙΤΣΕΛΗ         ΒΑΣΙΛΙΚΗ      2Ο ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

14 ΨΑΡΟΓΙΩΡΓΟΥ     ΧΑΡΙΤΙΝΗ      10Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΠΟΣΠΑΣΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΠΟ ΤΗ Β/ΘΜΙΑ ΣΤΗΝ Α/ΘΜΙΑ (Π.Ε. 05)

1 ΑΔΑΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ          42Ο Δ.Σ ΛΑΡΙΣΑΣ      19ο  και 24Ο Δ.Σ ΛΑΡΙΣΑΣ από 4 ώρ.,13Ο (2 ώρες)

2 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ            13ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ     17ο και 22ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ από 4 ώρ., 42ο (2 ώρες)

3 ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ  6ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ       29ο ΚΑΙ 36ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ από 4 ώρες

4 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     28ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ     7ο και 30Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ από 4 ώρες και 2ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ 2 ώρες

5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ      26Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ     18ο και 1ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ από 4 ώρες και 19ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ  2 ώρες

6 ΣΑΡΛΙΚΙΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ           25ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ     9Ο  και 21ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ από 2 ώρες

7 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ –ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ        1ΟΔ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ  2Ο και 3ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ

8 ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ  43Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ     5Ο και 15ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ από 4 ώρες

9 ΣΙΟΥΛΑ  ΕΥΓΕΝΙΑ            1Ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ          10ο και 31ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ από 4 ώρες

10 ΠΑΝΑΓΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ      3Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ       17ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ (4 ώρες) και 35Ο ( 2 ώρες)

11 ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ      39ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ     3ο και 10Ο από 4 ώρες

12 ΒΑΡΔΑΚΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ        9ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ       1ο και 2Ο Δ.Σ. ΦΑΛΑΝΗΣ από 4 ώρες

13 ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΥ ΘΕΑΝΩ 10ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ     23ο και 39Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ από 4 ώρες

14 ΤΣΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ            7ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ   2Ο και 3Ο Δ.Σ ΤΥΡΝΑΒΟΥ από 4 ώρες και 1ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ για 2 ώρες

15 ΣΑΡΑΦΗ – ΤΡΑΚΑΛΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ    16ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ     32ο 21Ο και 38Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ από 4 ώρες

16 ΜΗΛΙΟΥ  ΛΟΥΪΖΑ           14ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ     20ο και 27ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ από 4 ώρες

17 ΝΤΙΝΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ                     Δ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ (4 ΩΡΕΣ) και Δ.Σ. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (4 ΩΡΕΣ)

18 ΝΤΑΦΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ           Δ.Σ. ΚΡΑΝΕΑΣ           Δ.Σ. ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ, Δ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΙΟΥ, Δ.Σ. ΔΑΜΑΣΙΟΥ από 4 ώρες

19 ΠΑΝΑΓΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  4Ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ  5ο, 6ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ από  4 ώρες και 27Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ (2) ώρες

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com