Τοποθετήσεις καθηγητών λοιπών ειδικοτήτων ΠΕ από το ΠΥΣΔΕ Λάρισας

Με απόφαση του ΠΥΣΔΕ τοποθετούνται οι παρακάτω καθηγητές και καλούνται να παρουσιαστούν στα σχολεία της τοποθέτησής τους τη Δευτέρα 13-9-2010:

ΠΕ 6: Παπανικολάου Λεμονιά στο ΕΠΑΛ Φαρσάλων

ΠΕ 7: Φρύδα Χριστίνα στο Γυμνάσιο Πλατυκάμπου και στο Γυμνάσιο Αγιάς

ΠΕ 08 Καλλιτεχνικών: Γρίβας Ιωάννης στα Γυμνάσια Δομενίκου και Λυκουδίου

Ευαγγέλου Ελένη στο 4ο Γυμνάσιο

Καλαμπαλίκη Ελένη στο 1ο Γυμνάσιο Λάρισας

Μακροπούλου Ελένη στο 1ο ΤΕΕ Ειδικής Αγωγής

Πετρίκης Σωτήριος Γυμνάσια Βαμβακούς, Ναρθακίου Ευυιδρίου

ΣεΪτάνη Ζωή για 6 ώρες στο Γυμνάσιο Νίκαιας και συμπλήρωση στην Α/θμια

Φαλιάγκας Αθανάσιος στο ΕΕΕΕΚ

Χαρακοπούλου Αγάπη στο ΕΕΕΕΚ

ΠΕ 09 -Οικονομολόγοι: Αναστασίου Δημήτριος στο ΓΕΛ Αμπελώνα

Δεσσύλας Ανδρέας στο 10ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

Διαμάντου Θεοδώρα στο Γ/σιο Αγίων Αναργύρων Γ.Υ.

Δόλγηρα Φωτεινή στο Γυμνάσιο Κρανέας Γ.Υ.

Ζιάμα Φραγκίτσα στο Εσπερινό ΓΕΛ και Γ.Υ.

Καϊμακάμη Αικατερίνη στο 2ο ΓΕΛ Γ.Υ.

Καψάλη Χαμαϊδή στο ΓΕΛ Νίκαιας Γ.Υ.

Κοντοχρήστου Ελένη στο 1ο ΓΕΛ Ελασσόνας Γ.Υ.

Λόκα Γεωργία στο 4ο ΓΕΛ Γ.Υ.

Μανώλη Δήμητρα στο 5ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

Μηνά Μαρία στο ΓΕΛ Πλατυκάμπου

Μουζίθρας Λεωνίδας στο 1ο ΓΕΛ Φαρσάλων Γ.Υ.

Μποτέτσιου Ευσταθία στο ΓΕΛ Τυρνάβου

Ντιντόκα Βαια στο 1ο ΓΕΛ Φαρσάλων

Παπαδόπουλος Δημήτριος στο Γραφείο Σχολικών Συμβούλων Γ.Υ.

Παπατριανταφύλλου Αθανάσιος στο Γυμνάσιο Αγιάς Γ.Υ.

Ράμμος Ιωάννης στο 2ο ΓΕΛ Ελασσόνας Γ.Υ.

Τσακνάκη Ευαγγελία στο Γυμνάσιο -Λ.Τ. Καλλιθέας

Φράγκου Ευμορφία στο Γυμνάσιο Γιάννουλης Γ.Υ.

Χαλάτση Βασιλική στο 9ο ΓΕΛ Γ.Υ.

Κουσατόγλου Ευγενια στο ΓΕΛ Τσαριτσάνης Γ.Υ.

Τσιρώνη Ευφροσύνη στο 1ο ΕΠΑΛ Φαρσάλων

Καφαλή Καλλιόπη στο ΤΕΕ Ειδ.Αγωγής

Μπόλια Ασήμω στο ΕΕΕΕΚ

Ζιάκος Απόστολος στο Γυμνάσιο Λ.Τ. Λειβαδίου και Γ.Υ.

Κατσανούλη Σοφία στο 13ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

ΠΕ 10-Κοινωνιολόγοι

Κουτσοπούλου Φωτεινή στο Γυμνάσιο Ζαππείου Γ.Υ.

Γράβαλου Αγγελική στο Γυμνάσιο Συκουρίου Γ.Υ.

Ματράκης Απόστολος στο ΓΕΛ Πυργετού Γ.Υ.

Γέρακα Γλυκερία στο 4ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

Στάικου Χαρίκλεια στο 9ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

Αναστασοπούλου Βάγια στο 6ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

Σκούρα Ειρήνη στο 5ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

Ζελυλίδου Ευθυμία στο Εσπερινό Γυμνάσιο Γ.Υ.

Μπαμπζέλη Σταματία στο 2ο Γυμνάσιο Ελασσόνας Γ.Υ.

Πλιάτσικας Κωνσταντίνος στο 2ο ΓΕΛ Ελασσόνας Γ.Υ.

Ψυρογιάννη Κατίνα στο ΠΕΚ Γ.Υ.

Τσιλοφύτης Ιωάννης στο 2ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

ΠΕ 11 ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗ  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   Α/ΘΜΙΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

BΑΙΟΥ            ΕΡΗΚΑΙΤΗ     ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΚΟΣΜΑΣ        2οΓΕΛ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

ΓΙΑΝΚΑΚΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ    ΓΕΛ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΓΚΟΓΚΟΣ      ΘΕΟΔΩΡΟΣ    6οΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΙΑ Γ.Υ.

ΓΚΟΥΝΕΛΑ   ΣΟΦΙΑ            Α/ΘΜΙΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΖΑΧΑΡΟΥΛΗΣ          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

ΗΡΑΝΤΟΣ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       ΓΡΑΦΕΙΑ Α/ΘΜΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΑΛΦΟΓΛΟΥ            ΑΘΑΝΑΣΙΑ    Α/ΘΜΙΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΑΡΑΒΕΝΤΖΑΣ         ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΓΥΜΝΑΣΙΟ&ΛΤ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ

ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  16οΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΑΤΣΙΚΑ       ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ  7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗ        ΕΛΕΝΗ           Α/ΘΜΙΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΑΡΩ  ΚΥΡΙΑΚΗ       ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΟΝΝΩΝ Γ.Υ.

ΚΟΘΡΑ ΚΑΤΣΙΛΕΡΟΥ          ΕΛΕΝΗ           Α/ΘΜΙΑ ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ       ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ  ΜΑΡΙΑ            ΓΥΜΝΑΣΙΟ&ΓΕΛ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ +ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΙΟΥ Γ.Υ.

ΚΟΥΤΣΟΥΚΕΡΑΣ      ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  1οΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ  ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

ΚΥΡΚΟΣ         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       ΓΡΑΦΕΙΑ Α/ΘΜΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΗΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΕΠΑΛ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΛΙΑΠΗ            ΔΗΜΗΤΡΑ      Α/ΘΜΙΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΟΥΤΣΟΥ      ΖΑΦΕΙΡΙΑ       Α/ΘΜΙΑ ΓΡΑΦΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ            ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΟΥΔΙΟΥ & Α/ΘΜΙΑ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

ΜΑΤΘΑΙΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ      Α/ΘΜΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΡΑΦΕΙΟ

ΜΙΖΙΟΣ           ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  11Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΜΟΥΤΟΥΔΗΣ            ΧΡΗΣΤΟΣ       ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΜΒΑΚΟΥΣ

ΜΠΑΛΛΑΣ     ΣΤΕΡΓΙΟΣ       ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΠΠΕΙΟΥ ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ     ΑΝΤΩΝΙΟΣ     11ο  ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΜΠΑΣΔΕΚΗ   ΓΕΩΡΓΙΑ         1οΕΠΑΛ  ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ       ΓΕΛ ΑΓΙΑΣ ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

ΜΠΙΜΠΟΣ      ΘΕΟΔΩΡΟΣ    ΤΑΔ ΑΓΙΑΣ

ΝΑΡΗΣ            ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    2οΕΠΑΛ  ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

ΝΤΑΛΑΜΠΕΚΑ         ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  1οΓΕΛ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ         ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5οΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ            ΙΩΑΝΝΗΣ       4οΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ            ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΕΕΕΚ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΘΩΜΑΣ          11οΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ  ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ      ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ       ΣΩΚΡΑΤΗΣ    4οΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΠΑΣΣΙΑΣ        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΜΒΑΚΟΥΣ

ΠΕΤΣΕΤΑΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ      ΓΕΛ ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ

ΠΟΝΗΡΟΥ      ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   2οΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ

ΠΟΥΣΠΟΥΡΙΚΑΣ      ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΓΕΛ ΓΟΝΝΩΝ Γ.Υ.

ΣΑΜΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      ΕΕΕΕΚ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΣΕΡΕΤΙΔΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ       12οΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ  (ΕΤΑΔ) 12 ΩΡΕΣ ΚΑΙ 1οΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

ΣΚΑΦΙΔΑΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ      Α/ΘΜΙΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ      ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 8 ΩΡΕΣ +Γ.Υ.

ΤΖΑΦΕΡΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ      1οΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ     ΜΙΧΑΗΛ         6οΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΤΡΙΚΑΚΗΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  1οΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

ΤΣΑΝΙΔΗΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ    11οΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ Γ.Υ.

ΤΣΕΛΕΠΙΔΟΥ            ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α/ΘΜΙΑ ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    Α/ΘΜΙΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΤΣΑΝΤΗΛΗΣ             ΓΕΩΡΓΙΟΣ      4Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΦΟΥΝΤΑΣ      ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  3ο ΓΕΛ  ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

ΖΙΩΓΟΣ           ΝΙΚΟΛΑΟΣ    3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΤΑΤΣΗΣ          ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  16Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Γ.Υ.

ΞΙΦΤΟΣ          ΚΩΝ/ΝΟΣ       2Ο ΓΕΛ Γ.Υ.

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ        ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    11Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ (ΧΩΡΙΣ ΔΗΛΩΣΗ)

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            ΤΕΕ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

ΜΠΙΚΑ           ΔΗΜΗΤΡΑ      4Ο ΓΕΛ

ΡΙΖΟΥ             ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 12Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ +ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗΣ

ΣΒΑΡΝΑΣ       ΘΕΟΔΩΡΟΣ    4Ο ΕΠΑΛ Γ.Υ.

ΑΝΥΦΑΝΤΗ   ΘΕΟΔΩΡΑ      16Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Γ.Υ.

ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ           ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  7Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Γ.Υ.

ΜΠΑΣΔΕΚΗ   ΑΡΕΤΗ            ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΧΟΛ.ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ

ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ      ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΥΔΡΙΟΥ (ΧΩΡΙΣ ΔΗΛΩΣΗ)

ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ           ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Γ.Υ.

ΚΑΨΑΛΗΣ     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    12Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΤΖΗΚΑΣ         ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    1Ο ΓΕΛ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Υ.

ΚΙΣΣΑΣ           ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ    ΓΥΜΝΑΣΙΟ-Λ.Τ.ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ

ΠΕ 16

Αγορογιάννη Βασιλική στο Γυμνάσιο Αγιάς

Γκίκας Ευάγγελος στο 1ο Γυμνάσιο Τυρνάβου

Καλύβα Ελευθερία στο 9ο Γυμνάσιο

Μαργκά Βασιλική στο ΕΕΕΕΚ

Μουρτζανού Μαρία στο 12ο Γυμνάσιο και στο 8ο ΓΕΛ

Τότσιου Βασιλική στο 3ο Γυμνάσιο (άρση υπεραριθμίας)

Τσιούκα Ευαγγελία στο Μουσικό Σχολεἰο

ΠΕ 19-20

Βαϊούλης Φώτιος στην Α/θμια Λάρισας

Βασιλα Χριστίνα στο 8ο ΓΕΛ

Βασιλοπούλου Βασιλική στο ΤΕΕ Ειδικης Αγωγής

Γεροφώτη Μαρία στο 7ο Γυμνάσιο Λάρισας

Γιακοβής Δημήτριος στο 12ο ΓΕΛ

Γιαννακοπούλου Θεολογία στο 13ο Γυμνάσιο και στην Α/θμια Εκπ/ση

Γκαϊτατζής Σπυρίδων στο 13ο Γυμνάσιο

Δημοβέλης Πέτρος στο Γυμνάσιο και Λ.Τ. Βερδικούσιας

Διαβάτη Μαρία -Αρχοντία στο Γυμνάσιο Αρμενίου

Δοξαριώτης Γεώργιος στο 12ο ΓΕΛ

Δούβλης Θεόδωρος στο 12ο ΓΕΛ και Γ.Υ.

Ζαχαριάδης Χρήστος στο 7ο ΓΕΛ Γ.Υ.

Ιωάννου Γεώργιος στο 1ο ΕΠΑΛ Γ.Υ.

Καϊτανίδης Χρήστος στο Γυμνάσιο Γόννων Γ.Υ.

Καρακασίδης Παναγιώτης στο 4ο Γυμνάσιο

Καράμπελα Ελένη στο 3ο ΕΠΑΛ Γ.Υ.

Καρκαλής Γεώργιος στην Α/θμια Λάρισας

Κόκκινου Ξανθή στην Α/θμια Λάρισας

Κουτελίδα Χριστίνα στο ΓΕΛ Γόννων

Κουτίνας Ιωάννης στο 3ο Γυμνάσιο

Κουτσούγκουλος Ιωάννης στο 2ο Γυμνάσιο Φαρσάλων

Κυρζόγλου Αθανάσιος στην Α/θμια Λάρισας

Λιάπης Γρηγόριος στο 2ο ΓΕΛ Ελασσόνας

Λιόβας Δημήτριος στο 16ο Γυμνάσιο

Μακαριάδης Λάζαρος στο 10ο ΓΕΛ

Μαράτος   Νικόλαος στο Γυμνάσιο Αργυροπουλίου

Μπαλάφα Ευαγγελία στο ΤΕΕ Ειδικης Αγωγής

Μπαντή Δέσποινα στην Α/θμια Λάρισας

Μπαράς Ιωάννης στην Α/θμια Λάρισας

Μπαταγκιώνης Βασίλειος στο Γυμνάσιο Κρανέας

Νάκας Δημήτριος στο Γυμνάσιο Αγίων Αναργύρων  και στο Γυμνάσιο Τσαριτσάνης

Νικολαϊδης Γιώργος στο ΓΕΛ Νίκαιας και στο Γυμνάσιο Πλατυκάμπου Γ.Υ.

Νικοπούλου Ιωάννα στο 7ο Γυμνάσιο

Ντάμτσιου Δήμητρα στο 4ο Γυμνάσιο

Ντάμτσιου Κων/να στο Εσπερινό Λύκειο

Ντόντου Παρασκευή στην Α/θμια Λάρισας

Παληκαρά Αντιγόνη στο ΕΕΕΕΚ

Παπαδημητρίου Φώτιος στο ΓΕΛ Τσαριτσάνης

Παρλάτζας Ηλίας στο ΤΕΕ Ειδικης Αγωγής

Πενήντας Νικόλαος στο 14ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

Πραντσούδη Σταυρούλα στην Α/θμια Λάρισας

Σακελλαρίου Ανδρονίκη στην Αθμια Λάρισας

Σαμαρίνα Αναστασία στο 15ο Γυμνάσιο και στην Α/θμια Εκπ/ση

Σεφεριάδου Ελένη στο Γυμνάσιο Ευυδρίου

Σπανού Ευαγγελία στο 2ο Γυμνάσιο Φαρσάλων

Σπηλιώτης Σταμούλης στην Α/θμια-Γραφεία

Στεργίου Γρηγόριος στο 2ο ΓΕΛ Φαρσάλων Γ.Υ.

Στέφος Γεώργιος στο Γυμνάσιο και Λ.Τ. Λειβαδίου

Τριαντάρη Φωτεινή σστην Α/θμια Λάρισας

Τσιλφόγλου Δαμιανός στην Α/θμια Λάρισας

Τσιμιτσέλη Βασιλική στην Α/θμια Λάρισας

Χατζηγρίβας Αριστοτέλης στο 4ο ΓΕΛ Γ.Υ.

Ψαρογιώργου Χαριτίνη στην Α/θμια Λάρισας

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com