Νέες τοποθετήσεις εκπαιδευτικών από το ΠΥΣΔΕ Λάρισας

Με απόφαση του ΠΥΣΔΕ τοποθετούνται οι παρακάτω καθηγητές και καλούνται να παρουσιαστούν στα σχολεία της τοποθέτησής τους τη Δευτέρα 13-9-2010:

ΠΕ 15: Μακρυγιάννη Νικολέττα χωρίς αίτηση στο 8ο Γυμνάσιο και στο 6ο Γυμνάσιο – Κούτσικου Παναγιώτα στο Γυμνάσιο Αγιάς

ΠΕ 12

12.10 Τανός Ηλίας (άρση υπεραριθμίας από ΕΠΑΛ Φαρσάλων) στο 7ο ΕΠΑΛ και 4ο ΕΠΑΛ

12.01 Κόνιαρη Αικατερίνη στο 1ο ΕΠΑΛ Ελασσόνας

Δεληχατζή Παγώνα στο 5ο ΓΕΛ και στο 5ο Γυμνάσιο

Παπαθανασίου Λουκία στο 1ο Γυμνάσιο Φαρσάλων

Καραπιάλη Αικατερίνη στο Γραφείο Σχολικών Συμβούλων

Σαμαρτζή Θεοδώρα Τεχνολογία στο Γυμνάσιο Λυκουδίου+Γ.Υ.

ΠΕ 12.08 Ζέτα Χριστίνα στο 1ο ΕΠΑΛ Λάρισας

Μπίττου Αλίκη στο 1ο ΓΕΛ Λάρισας Γ.Υ.

ΠΕ 12.02 Παραφόρου Φραγκίτσα στο 8ο ΓΕΛ Γ.Υ.

ΠΕ 12.04 Γκούμας Αστέριος στο ΕΠΑΛ Ελασσόνας

Τσαπράκας Δημήτριος στο 7ο ΕΠΑΛ

ΠΕ 12.11Χατζή Ευαγγελία στο 1ο  ΓΕΛ Λάρισας Γ.Υ.

ΠΕ 17.01

Βαρδάκα Δέσποινα στην 1η ΕΠΑΣ Γ.Υ.

Χατζέλας Σταύρος στο 2ο Γυμνάσιο Λάρισας

Μότσια Βασιλική στο 1ο Γυμνάσιο Τυρνάβου Γ.Υ.

Πούλιος Θωμάς στο 3ο ΣΕΚ

ΠΕ 14

Λιάπη Στεργιανή στο 3ο Γυμνάσιο

Τζέλλα Αλεξία στο 6ο ΕΠΑΛ Γ.Υ.

Χατζηαυγέρης Νεοκλής στο 2ο Γυμνάσιο Λάρισας 6 ώρες Τεχνολογία και Γ.Υ.

Αθανασίου Δέσποινα στο ΣΣΝΛ Πολιτιστικών θεμάτων Γ.Υ.

Παπαστεργίου Παναγιώτης στο Εσπερινό ΓΕΛ

Μπιτούλα Μαρία στο 4ο Γυμνάσιο, στο 1ο ΓΕΛ και στο 4ο ΓΕΛ

Ραχμανίδης Γεώργιος στο 1ο ΕΠΑΛ Λάρισας

Ζιάκα Άννα στο Γυμνάσιο Αγιάς

Ζέκιος Λάμπρος στο 1ο ΕΠΑΛ Λάρισας (χωρίς δήλωση)

Γκερλιώτης Παυσανίας στο 2ο ΕΠΑΛ Γ.Υ.

ΠΕ 13

Κατσάνη Αικατερίνη στο 14ο Γυμνάσιο

Ζέρβας Κων/νος στο 2ο Γυμνάσιο

Σακκάς Ιωάννης στο 1ο ΓΕΛ Ελασσόνας

Κωστρίμπα Βαϊα στο Μουσικό Σχολείο Γ.Υ.

ΠΕ 17.02

Παπαϊωάννου Αθανάσιος στο 1ο ΕΠΑΛ Ελασσόνας (άρση υπεραριθμίας από ΕΠΑΣ)

ΠΕ 17.06

Κελεπούρη Χρυσούλα στο ΕΠΑΛ Τυρνάβου

Αράρ Δαυίδ στο 1ο ΕΠΑΛ Ελασσόνας

ΠΕ 17.07

Τσιγάρας Κων/νος στην 1η ΕΠΑΣ Λάρισας

Νούλας Χαράλαμπος στο 2ο ΣΕΚ Γ.Υ.

ΠΕ 17.04 Βλαχοδήμου Ευπραξία στο 1ο και στο 15ο Γυμνάσια Λάρισας

17.06 Αποστολίνα Σοφία στο 11ο Γυμνάσιο

Ανδρεόπουλος Χαράλαμπος στο Γυμνάσιο Δομενίκου στο Γυμνάσιο Τσαριτσάνης και στο ΓΕΛ Τσαριτσάνης

ΠΕ 17.03 Κουτσογιάννης Γεώργιος (άρση υπεραριθμίας) στο 14ο Γυμνάσιο

17. 06 Ψωφάκα Ασπασία στο Γραφείο Επιστημονικής Καθοδήγησης

ΠΕ 17.01Τερζούδη Μαρία στο 6ο ΓΕΛ Γ.Υ.

Πλιάκας Γεώργιος στο ΓΕΛ Νίκαιας Γ.Υ.

ΠΕ 17.04 Καρακούσης Γεώργιος στο Γυμνάσιο Συκουρίου και Γ.Υ.

ΠΕ 17.06 Πιστόλης Γεώργιος στο 3ο ΣΕΚ (απογευματινό κύκλο)

ΠΕ 17.07 Σπαθάρας Μάρκος στο 6ο ΓΕΛ

ΠΕ 17.08 Παπαδούλης Στέφανος στο 1ο ΕΠΑΛ Γ.Υ.

Κουκουλή Αναστασία στο 2ο Γυμνάσιο Λάρισας Γ.Υ.

Νταφόπουλος Μιλτιάδης στο 1ο ΕΠΑΛ Γ.Υ.

ΠΕ 17.04 Τροβιάς Δημήτριος στο 1ο ΕΠΑΛ Γ.Υ.

ΠΕ 18

ΠΕ 18.03 Λυντέρη Αλεξάνδρα στο ΓΕΛ Φαλάνης και Γ.Υ. στο Γυμνάσιο Φαλάνης

Λαγού Μαρία στο ΓΕΛ Γόννων και Γ.Υ.

ΠΕ 18.12 Καλφούτζου Σταυρούλα στο Γυμνάσιο Αμπελώνα (άρση υπεραριθμίας)

ΠΕ 18.02 Μούλια Μαρία Γ.Υ. στο ΕΠΑΛ Ελασσόνας

ΠΕ 18.02 Μιχαλοπούλου Μαρία στο 10ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

ΠΕ 18.02 Μπαλκουράνη Πετρούλα στο 10ο ΓΕΛ Γ.Υ.

ΠΕ 18.02 Πασσιά Σταυρούλα στο 14ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

ΠΕ 18.02 Γρηγορίου Δημήτριος στο 2ο ΕΠΑΛ Λάρισας Γ.Υ.

ΠΕ 18.02 Σπανός Στυλιανός στο 1ο ΕΠΑΛ Λάρισας Γ.Υ.

ΠΕ 18.02 Κιουρτίδου Ιωάννα στο Μουσικό Σχολείο Γ.Υ.

ΠΕ 18.02 Γκουντρουμπής Νικόλαος στο Εσπερινό ΓΕΛ

ΠΕ 18.03 Αραμπατζή Πηγή στο 4ο ΕΠΑΛ

ΠΕ 18.03 Μπουντούλη Μαρία στο 1ο ΕΠΑΛ Λάρισας

ΠΕ 18.03 Μουρατίδου Ελισσάβετ στο 14ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

ΠΕ 18.03 Κωστοπούλου Ανθούλα στο 4ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

ΠΕ 18.33 Φασούλα Ελευθερία στη 2η ΕΠΑΣ

ΠΕ 18.33 Μπόζιος Παύλος στο 3ο ΣΕΚ Γ.Υ.

ΠΕ 18.03 Λιόντα Μαρία στο 7ο ΕΠΑΛ Γ.Υ.

ΠΕ 18.03 Καραγιαννίδου Στυλιανή στο 12ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

ΠΕ 18.09 Πλιάτσικα Μαρία στο 15ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

ΠΕ 18.12 Πάτρα Σοφία στο 1ο ΕΠΑΛ Λάρισας

ΠΕ 18.12 Τσιατσιάνη Αρετή στο 1ο ΕΠΑΛ Λάρισας

ΠΕ 18.12 Κόγια Αποστολία στο 1ο ΕΠΑΛ Λάρισας

ΠΕ 18.12 Τσιαφούλης Διονύσιος στο 1ο ΕΠΑΛ Λάρισας

ΠΕ 18.12 Γκουντίκας Αστέριος στο 1ο ΕΠΑΛ Λάρισας

ΠΕ 18.12 Αναγνωστάκη Ευαγγελία στο 6ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

ΠΕ 18.12 Kελεσάκος Παναγιώτης στο 1ο ΕΠΑΛ Λάρισας Γ.Υ.

ΠΕ 18.12 Τσιλινίκου Σταματία στο 7ο ΕΠΑΛ Γ.Υ.

ΠΕ 18.12 Ανανιάδου Άννα στο 4ο ΕΠΑΛ Γ.Υ.

ΠΕ 18.01 Παπαδημητρίου Γεώργιος στην 1η ΕΠΑΣ Λάρισας

ΠΕ 18.02 Αναστασίου Χρυσάνθη στο Γυμνάσιο Αμπελώνα Γ.Υ.

ΠΕ 18.02 Καραούζας Εμμανουήλ στο Γυμνάσιο -Λ.Τ. Λειβαδίου Γ.Υ.

ΠΕ 18.02 Μαρσιτοπούλου Αικατερίνη στο ΤΕΕ Ειδικής Αγωγής

ΠΕ 18.03 Νούλα Δήμητρα στο 1ο ΕΠΑΛ Λάρισας

ΠΕ 18.03 Καραβαγιόπουλος Αριστείδης στη 2η ΕΠΑΣ Γ.Υ.

ΠΕ 18.07 Μπακομιχάλη Μαρία στο Γραφείο Πρωτοβάθμιας Εκπ/σης Ελασσόνας

ΠΕ 18.03 Γερολυμάτου Ερμιόνη στο 10ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

ΠΕ 18.10 Πουλιάνα-Χαλού Αικατερίνη στο ΓΕΛ Αμπελώνα Γ.Υ.

ΠΕ 18.10 Μέγα Ελένη στην ΕΠΑΣ Ελασσόνας Γ.Υ.

ΠΕ 18.10 Κόκοβα Δήμητρα στο 6ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

ΠΕ 18.10 Ιασωνίδου Ευγενία στο 7ο ΕΠΑΛ Γ.Υ.

ΠΕ 18.10 Μασούρας Ευγένιος στο ΓΕΛ Νίκαιας Γ.Υ.

ΠΕ 18.10  Ζιούνα Χρυσούλα στο ΓΕΛ Αμπελώνα Γ.Υ.

ΠΕ 18.10 Καρακώστα Ανθούλα στο Γυμνάσιο Αμπελώνα Γ.Υ.

ΠΕ 18.13 Σιάμος Παναγιώτης στην ΕΠΑΣ Αβερώφειο

Τζαμουράνης Γεώργιος στην Περιφερειακή Δ/νση Α/θμιας και Β/θμιας Θεσσαλίας

ΠΕ 18.13 Δεσκάτα Ελένη στην ΕΠΑΣ Αβερώφειο

Κωστή Ευαγγελία στο 4ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

Σταφύλης Νικόλαος στο Γυμνάσιο Κοιλάδας Γ.Υ.

Καραλιόλιου Βασιλική στο Γυμνάσιο Κρανέας

Γκουντζουρέλας Φώτιος στο Λύκειο Δομενίκου Γ.Υ.

Κυρατζή Αθανασία στο 1ο Γυμνάσιο Λάρισας Γ.Υ.

Ταζέ Βασιλική στο ΕΕΕΕΚ

Λιάπης Ευθύμιος στο ΤΕΕ Ειδικης Αγωγής

Καραγιώργου Κωνσταντινιά στο 3ο ΕΠΑΛ Γ.Υ.

Φωτιάδου Σουλτάνα στο 3ο ΕΠΑΛ Γ.Υ.

Κατσανούλη Γραμματούλα στο 13ο Γυμνάσιο Γ.Υ.

Τζήκα Μαρία στο Γυμνάσιο Αμπελώνα Γ.Υ.

Παπαδοπούλου Ιωάννα στο 3ο ΣΕΚ  Γ.Υ.

Καραβάς Ζησης στο 1ο Γυμνάσιο Ελασσόνας

ΤΕ 01.13

Ζυγούρη Αναστασία στο Γραφείο Σχολικών Συμβούλων

Φλέγγας Γεώργιος στο 3ο ΕΠΑΛ Γ.Υ.

Βλάχου Ασπασία στο 2ο ΕΠΑΛ Γ.Υ.

Καραλή Αικατερίνη στο Γυμνάσιο -Λ.Τ. Κρανέας Γ.Υ.

Μπλιούμης Χρήστος στην ΕΠΑΣ Ελασσόνας

Λιάπη Ελισσάβετ στη 2η ΕΠΑΣ

ΔΕ 01.02

Τολιόπουλος Στυλιανός στο ΕΠΑΛ Φαρσάλων

Γκουτζινόπουλος Βασίλειος στο ΕΠΑΛ Φαρσάλων για 13 ώρες και 2ο ΕΠΑΛ Λάρισας

Ντελής Παρασκευάς στην 1η ΕΠΑΣ Λάρισας

ΠΕ 32

Βόγια Αγγελική στο Μουσικό Σχολείο

Τζάτσου Χριστίνα στο Μουσικό Σχολείο (χωρίς δήλωση)

Μαστροδήμου Θεανώ στο 6ο ΓΕΛ

ΠΕ 34

Μπρασινίκα Ιωάννα στο 2ο Γυμνάσιο Λάρισας

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com