Τοποθετήσεις δασκάλων και νηπιαγωγών

Από το ΠΥΣΠΕ νομού Λάρισας ανακοινώθηκαν οι αποσπάσεις – τοποθετήσεις (γ’ φάσης) δασκάλων – νηπιαγωγών σε σχολικές μονάδες του νομού Λάρισας για το διδακτικό έτος 2010 – 2011 ως εξής:

ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

Αικατερίνη Ζυγουλάκη, 1ο Αγιάς (σχολείο απόσπασης), Ειδικό Ν/Γ Λάρισας (σχολείο τοποθέτησης)

Θεοδώρα Κάλλα, ΤΕ 2ου Γιάννουλης, Ν/Γ ΔΑΔ

Ελένη Τσαούση, διάθεση, ΤΕ 57ου Ν/Γ

ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

Γεώργιος Αγγελάκης, 19ο Δ.Σ. Λάρισας, ΤΕ 19ου Δ.Σ. Λάρισας

Δημήτριος Αίσωπος, αναπληρωτής, ΤΕ 1ου Γιάννουλης

Ελένη Αλεξίου, αναπληρώτρια, Ειδικό Γαλανόβρυσης

Κατερίνα Βαγενά, αναπληρώτρια, ΤΕ 1ου Αγιάς

Αγγελική Βασιλάκου, 7ο Δ.Σ. Λάρισας, ΤΕ 39ου Δ.Σ. Λάρισας

Βίκη Ευαγγέλου, αναπληρώτρια, Ειδικό Γιάννουλης

Κων/να Ζωγράφου, αναπληρώτρια, Ειδικό Γαλανόβρυσης

Μυρσίνη Κανάκη, αναπληρώτρια, ΤΕ 12ου Δ.Σ. Λάρισας

Βασιλική Κερμελίδη, αναπληρώτρια ΤΕ Καλλιθέας

Δημήτριος Κριθαριώτης, 6ο Τυρνάβου, ΤΕ 1ου Αμπελώνα

Βασιλική Μαυρομύτη, αναπληρώτρια, Ειδικό Γαλανόβρυσης

Αγγελική Μιχαλαρέα, διάθεση, Ειδικό Δ.Σ. Λάρισας

Ολγα Μπαλαμπέκου, 14ο Δ.Σ. Λάρισας, 6ο Δ.Σ. Λάρισας

Κων/να Μπέτζιου, αναπληρώτρια, ΔΑΔ

Βελλησάρια Μπόνια, διάθεση, 3ο Δ.Σ. Φαρσάλων

Καίτη Σκουλίδου, Ειδικό Γιάννουλης, ΤΕ 18ου Δ.Σ. Λάρισας

Βάσω Σταύρου, αναπληρώτρια, ΤΕ 33ου Δ.Σ. Λάρισας

Αγάπη Τζήκα, ΤΕ 1ου Γιάννουλης, ΔΑΔ

Δήμητρα Τσαουσίδου, αναπληρώτρια, Ειδικό Δ.Σ. Λάρισας

ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ

Βασιλική Αγναντή, αναπληρώτρια, 47ο Ν/Γ Λάρισας

Αλεξάνδρα Αγραφιώτου, αναπληρώτρια, 3ο Ν/Γ Λάρισας

Χριστιάνα Αλεξάκη, αναπληρώτρια, 2ο Ν/Γ Λάρισας

Βασιλική Αντωνούλη, αναπληρώτρια, 3ο Ν/Γ Λάρισας

Καλλιόπη Βαγγέλα, αναπληρώτρια, 42ο Ν/Γ Λάρισας

Φανή Βουβουσιώτη, αναπληρώτρια, 1ο Ν/Γ Φαλάνης

Σταματία Γκουλέτσα, αναπληρώτρια, 3ο Δ.Σ. Αμπελώνα

Ευαγγελία Γούπου, αναπληρώτρια, 21ο Ν/Γ Λάρισας

Φανή Ζαρώτη, αναπληρώτρια, 2ο Ν/Γ Φαλάνης

Αγγελική Ζιώγα, αναπληρώτρια, 17ο Ν/Γ Λάρισας

Ζωή Θεοχάρη, αναπληρώτρια, Ν/Γ Μελιβοίας

Αθηνά Καρβέλη, αναπληρώτρια, 50ο Ν/Γ Λάρισας

Ευγενία Καστραντά, αναπληρώτρια, 20ο Ν/Γ Λάρισας

Ναταλία Κοντογγόνα, αναπληρώτρια, 2ο Ν/Γ Γιάννουλης

Κλεοπάτρα Μαυρογιάννη, αναπληρώτρια, 46ο Ν/Γ Λάρισας

Ευανθία Μπεκίρη, 28ο Ν/Γ Λάρισας, 19ο Ν/Γ Λάρισας

Σουλτάνα Μπουκουβάλα, αναπληρώτρια, 2ο Γιάννουλης

Στέλλα Μπούσιου, διάθεση, 7ο Ν/Γ Λάρισας

Βασιλική Παναγάκη, 20ο Ν/Γ Λάρισας, 55ο Ν/Γ Λάρισας

Μαρία Παναγιωτίδου, αναπληρώτρια, 3ο Ν/Γ Λάρισας

Αθανασία Παπακρίβου, αναπληρώτρια, 3ο Ν/Γ Ελασσόνας

Ευαγγελία Πίσπα, αναπληρώτρια, 29ο Ν/Γ Λάρισας

Σοφία Σκαμπαρδώνη, αναπληρώτρια, 2ο Ν/Γ Γιάννουλης

Γεωργία Ταλαχούπη, αναπληρώτρια, 20ο Ν/Γ Λάρισας

Ελένη Τσαπέκ, αναπληρώτρια, 4ο Ν/Γ Λάρισας

Ιοκάστη Τσάρτσαρα, αναπληρώτρια, 3ο Ν/Γ Φαρσάλων

ΔΑΣΚΑΛΟΙ

Μαρία Αναστασιάδου, αναπληρώτρια, 23ο Δ.Σ. Λάρισας

Αθηνά Αποστολοπούλου, 1ο Δ.Σ. Αμπελώνα, 2ο Δ.Σ. Αμπελώνα

Χρήστος Αραμπατζής, αναπληρωτής, 3ο & 41ο Δ.Σ. Λάρισας

Γεωργία Βαρδακούλη, Δ.Σ. Νίκαιας, 13ο Δ.Σ. Λάρισας

Γεώργιος Γεωργιάδης, αναπληρωτής, 13ο Δ.Σ. Λάρισας

Γεωργία Γεωργίου, αναπληρώτρια, 33ο Δ.Σ. Λάρισας

Βλάσιος Γκαραβέλας, 2ο Δ.Σ. Τυρνάβου, 42ο Δ.Σ. Λάρισας

Αθανασία Γουσιοπούλου, αναπληρώτρια, 17ο Δ.Σ. Λάρισας

Νικήτας Δέβρας, αναπληρωτής, 1ο Δ.Σ. Λάρισας

Αικατερίνη Δημηρά, Δ.Σ. Νίκης, 11ο Δ.Σ. Λάρισας

Ειρήνη Κακαλέ, αναπληρώτρια, 10ο Δ.Σ. Λάρισας

Ολγα Καραγεώργου, 2ο Δ.Σ. Φαλάνης, 21ο Δ.Σ. Λάρισας

Ευανθία Καραγκούνη, 12ο Δ.Σ. Λάρισας, 43ο Δ.Σ. Λάρισας

Αλεξάνδρα Καρυπίδου, 4ο Δ.Σ. Φαρσάλων, 12ο Δ.Σ. Λάρισας

Ελένη Κατσαούνη, 21ο Δ.Σ. Λάρισας, 13ο Δ.Σ. Λάρισας

Κατερίνα Κεραμά, Κοιλάδα, 23ο Δ.Σ. Λάρισας

Ζαφειρούλα Κοπάνα, αναπληρώτρια, 12ο Δ.Σ. Λάρισας

Αριστέα Κουτάλου, διάθεση, 4ο Φαρσάλων

Δέσποινα Κουτρούτση, 2ο Δ.Σ. Αγιάς, Δ.Σ. Συκούριο

Ασημίνα Λιάπη, αναπληρώτρια, 11ο Δ.Σ. Λάρισας

Βάσω Λύτρα, 3ο Δ.Σ. Τυρνάβου, 5ο Δ.Σ. Τυρνάβου

Κυριακούλα Μίχου, 2ο Δ.Σ. Αμπελώνα, 1ο Δ.Σ. Αμπελώνα

Ελένη Μπαρμπουδάκη, αναπληρώτρια, 1ο Δ.Σ. Λάρισας

Βάσω Μπόκοτα, Συκούριο, 12ο Δ.Σ. Λάρισας

Μαργαρίτα Οικονόμου, 17ο Δ.Σ. Λάρισας, 27ο Δ.Σ. Λάρισας

Βασιλική Σκαρλάτου, 11ο Δ.Σ. Λάρισας, Δ.Σ. Νίκης

Βασίλειος Φερφύρης, αναπληρωτής, 9ο Δ.Σ. Λάρισας

Αναστασία Φλώρου, 5ο Δ.Σ. Τυρνάβου, Δ.Σ. Δαμασίου

Ουρανία Φρέτσιου, Δ.Σ. Συκουρίου, 42ο Δ.Σ. Λάρισας

Ευανθία Χατζή, 30ο Δ.Σ. Λάρισας, 16ο Δ.Σ. Λάρισας

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com