Και νέες τοποθετήσεις εκπαιδευτικών από το ΠΥΣΔΕ Λάρισας

Με απόφαση του ΠΥΣΔΕ τοποθετούνται οι παρακάτω καθηγητές και καλούνται να παρουσιαστούν στα σχολεία της τοποθέτησής τους τη Δευτέρα 20-9-2010:

ΠΕ 01 Θεολόγοι

Οικονόμου Δημήτριος στο 7ο ΕΠΑΛ

Γαρουφαλλιά Θεοφανώ στο ΓΕΛ Αγιάς για συμπλήρωση ωραρίου

Ντάμπλια Χαρούλα διάθεση για 3 ημέρες Γ.Υ. στο Γ/σιο Γιάννουλης Μαντζακίδου Σοφία στο 2ο Γυμνάσιο Φαρσάλων Γ.Υ. για 3 ημέρες

ΠΕ 02 Φιλόλογοι

Μιχαλόπουλος Παναγιώτης άρση υπεραριθμίας στο 7ο Γυμνάσιο-Λ.Τ.

Αδαμοπούλου Αικατερίνη 9 ώρες στο Εσπερινό Γυμνάσιο +  5ο Γυμνάσιο.

Νταναβάρα Μαρία στο Γυμνάσιο –Λ.Τ. Κοιλάδας

Αδαμοπούλου Αθανασία στο Γυμνάσιο Αμπελώνα

Φράγκου Νικολέττα στο 2ο Γυμνάσιο Τυρνάβου

Νικοπούλου Ελένη στο 2ο Γυμνάσιο Φαρσάλων χωρίς δήλωση

Μπακάλη Μαγδαληνή στο 8ο Γυμνάσιο Λάρισας

Σιώκα Άννα στο 5ο ΓΕΛ Λάρισας

Τσιφλικιώτου Μαγδαληνή στο ΓΕΛ Φαλάνης

Σκλιβάνου Μαργαρίτα στο 8ο Γυμνάσιο Λάρισας

Τάχατου Δήμητρα στο ΓΕΛ Τσαριτσάνης

Αποστολάκη Κωνσταντίνα στο ΓΕΛ Τυρνάβου

Παπαγιάννη Βασιλική στο 6ο Γυμνάσιο Λάρισας

Μήτσιου Αγγελική άρση υπεραριθμίας στο 5ο  Γυμνάσιο Λάρισας

Τσάλαγγα Αικατερίνη στο 7ο Γυμνάσιο Λάρισας

Γιωτοπούλου Ανθούλα στο ΓΕΛ Τυρνάβου

Τσάπρα Κωνσταντία στο 1ο Γυμνάσιο Ελασσόνας χωρίς δήλωση

Παπαδημητρίου Μαρία στο ΓΕΛ Συκουρίου

Νούσης Κων/νος στο Γυμνάσιο-Λ.Τ. Λιβαδίου

Μητσιούλη Λαμπρινή στο 2ο ΓΕΛ

Τσουράκη Ανθή στο 9ο ΓΕΛ

Σούρδα Ουρανία στο 3ο ΓΕΛ

Λυγούρα Ανδρομάχη Γυμνάσιο Λ.Τ.Λιβαδίου χωρίς δήλωση

ΠΕ 03 Μαθηματικοί

Γλιούμπας Ευάγγελος στο 6ο Γυμνάσιο

Κοφίνας Αθανάσιος στο 6ο ΓΕΛ

Τσαβές Κων/νος στο Γυμνάσιο Συκουρίου

Μαργαρίτης Κωνσταντίνος στο ΓΕΛ Τυρνάβου

Λεμονοπούλου Βασιλική στο Γυμνάσιο Αγιάς

Τζιατζιούλης Χρήστος στο Γυμνάσιο Πλατυκάμπου

Καρνάβας Χρήστος στο Γυμνάσιο Ζαππείου

Τσιτσιφλή Σταυρούλα στο 6ο Γυμνάσιο Λάρισας

Παπαϊωάννου Δημήτριος στο 1ο Γυμνάσιο Ελασσόνας

Χατζής Ιωάννης στο 10ο ΓΕΛ και στο 11ο ΓΕΛ

Σκάνδαλος Ιωάννης στο ΕΠΑΛ Τυρνάβου

ΠΕ 04 Φυσικοί, Χημικοί κλπ

Μαγαλιού Ελένη στο Γυμνάσιο Ευαγγελισμού + 2ο Γυμνάσιο Τυρνάβου

Ανδρέου Στέργιος στο 9ο Γυμνάσιο

Νέδος Νικόλαος στο ΓΕΛ Γόννων και στο Γυμνάσιο Αμπελώνα

Τσεργάς Κωνσταντίνος στο ΓΕΛ Γόννων

ΠΕ 05 Γαλλικής γλώσσας

Χατζηβασιλείου Βασιλική άρση υπεραριθμίας στο 1ο Γυμνάσιο Ελασσόνας

Βλάχου Ελένη στο Γυμνάσιο Λ. Τ. Λιβαδίου

Γρηγορίου Ελένη διάθεση στο ΓΕΛ Τυρνάβου 2 ημέρες Γ.Υ.

ΠΕ 06 Αγγλικής γλώσσας

Κατσαμπέλας Ιωάννης στο 10ο ΓΕΛ

Λιάκου Κωνσταντίνα στο 11ο Γυμνάσιο Λάρισας

Σερέτη –Γκούνη Φανή στο 9ο Γυμνάσιο

Χονδρόσμου Στυλιανή στο 9ο ΓΕΛ

Καρυώτης Θεόδωρος στο 11ο ΓΕΛ

Ανδρεάδη Γεωργία στο ΕΠΑΛ Φαρσάλων για συμπλήρωση ωραρίου

Καλαφάτη Ελένη στο 6ο Γυμνάσιο Λάρισας

Μπέα Φανή 3 ημέρες Εσπερινό Γυμνάσιο +Εσπερινό ΓΕΛ

Τάτση Βασιλική στο Γραφείο Παιδαγωγικής Καθοδήγησης

Πάσχου Βασιλική για συμπλήρωση ωραρίου στο 1ο ΕΠΑΛ Λάρισας

Μπαρλαγιάννη Δέσποινα 12 ώρες στο ΕΠΑΛ Ελασσόνας και συμπλήρωση ωραρίου στο 1ο ΕΠΑΛ Λάρισας.

ΠΕ 07 Γερμανικής

Σούλα Σουλτάνα στο Γυμνάσιο Δομενίκου

Παπαβασιλείου Δόμνα στο 4ο Γυμνάσιο για συμπλήρωση ωραρίου

ΠΕ 08 Καλών Τεχνών

Παπατζέλου Αθανασία στο 5ο Γυμνάσιο Λάρισας για 11 ώρες

Μακρόπουλος Ρήγας στο 5ο Γυμνάσιο Λάρισας για 8 ώρες

Ντάκος Ιωάννης στο Γυμνάσιο Φαλάνης για συμπλήρωση ωραρίου

Γρίβας Ιωάννης στο Γυμνάσιο Λ.Τ. Δομενίκου και στο Γυμνάσιο Λ.Τ. Αρμενίου και στο Γυμνάσιο Αγίων Αναργύρων.

ΠΕ 09 Οικονομολόγοι

Τσιγαρίδας Χαράλαμπος στο 5ο ΓΕΛ και Γ.Υ.

Τέλιου Νίκη στο 8ο Γυμνάσιο

Κουσατάλογλου Ευγενία στο Γυμνάσιο και ΓΕΛ Τσαριτσάνης

Παπαδόπουλος Δημήτριος στο Γυμνάσιο και Λ.Τ. Καλλιθέας

ΠΕ 11 Γυμναστές

Παπαγιάννης Βασίλειος στο 1ο Γυμνάσιο Λάρισας και 4ο Γυμνάσιο Λάρισας

Φούντας Αθανάσιος στο 5ο ΓΕΛ  και στο Γυμνάσιο Φαλάνης

Κουτσίκου Μαρία στο Γυμνάσιο Τσαριτσάνης, ΓΕΛ Τσαριτσάνης και Γ.Υ. στο Γυμνάσιο Τσαριτσάνης

Τσανίδης Νικόλαος  στο 2ο Γυμνάσιο Τυρνάβου

Κουτσουκέρας Ευάγγελος στο 1ο Γυμνάσιο Τυρνάβου και Γ.Υ.

ΠΕ 12.01

Αγγέλης Βασίλειος στο 3ο Γυμνάσιο άρση υπεραριθμίας

ΠΕ 12.02

Μπίττου Αλίκη στη 2η ΕΠΑΣ για 12 ώρες

ΠΕ 12.04

Λαμπονίκου Μαρία άρση υπεραριθμίας στο ΕΠΑΛ Τυρνάβου

ΠΕ 12.05

Κουβαρά Μαρία στο Γυμνάσιο Συκουρίου για Τεχνολογία για συμπλήρωση ωραρίου

ΠΕ 12.08

Ζέτα Χριστίνα στο Γυμνάσιο Καλλιθέας και στο Γυμνάσιο Λιβαδίου

ΠΕ 14.04

Αθανασιάδου Δέσποινα στο 1ο ΕΠΑΛ Λάρισας

ΠΕ 17.06

Ψωφάκα Ασπασία στο 1ο Γυμνάσιο Τυρνάβου για Τεχνολογία

ΠΕ 18.01

Λαγού Μαρία στο Γυμνάσιο Μακρυχωρίου για συμπλήρωση ωραρίου

ΠΕ 18.10

Γαύρου Βασιλική στο ΤΕΕ Ειδικής Αγωγής

ΠΕ 18.12

Τσιατσιανη Αρετή στο ΕΕΕΕΚ

Πάτρα Σοφία στο ΕΕΕΕΚ

ΠΕ 19-20 Πληροφορικής

Δούβλης Θεόδωρος στο 2ο Γυμνάσιο Φαρσάλων

Σιώκας Απόστολος στο 7ο Γυμνάσιο –Λ.Τ. άρση υπεραριθμίας

Αλεξάς Πασχάλης στο 1ο Γυμνάσιο Τυρνάβου άρση υπεραριθμίας

Γκαϊτατζής Σπύρος στο Γυμνάσιο Αμπελώνα

Νικοπούλου Ιωάννα στο 4ο Γυμνάσιο

Γκαράνης Ιωάννης στο 15ο Γυμνάσιο άρση υπεραριθμίας

Κουμπογιάννης Στυλιανός στο 13ο Γυμνασιο άρση υπεραριθμίας

Νάκας Δημήτριος στο ΓΕΛ και Γυμνάσιο Δομενίκου

Γεροφώτη Μαρία στο 2ο Γυμνάσιο Ελασσόνας χωρίς δήλωση

Σιατραβάνης Αθανάσιος στο ΕΠΑΛ Αγιας για συμπληρωση ωραρίου άρση υπεραριθμίας

Σαμαρίνα Αναστασία στο 1ο ΕΠΑΛ Ελασσόνας

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.