Νέες τοποθετήσεις καθηγητών ειδικοτήτων από το ΠΥΣΠΕ Λάρισας

Σε τοποθετήσεις καθηγητών διαφόρων ειδικοτήτων προχώρησε χθες το ΠΥΣΠΕ νομού Λάρισας με αποφάσεις του. Βάσει των αποφάσεων έγιναν οι εξής τοποθετήσεις:

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

 

  1. Βόπη Κωνσταντινιά τοποθετείται στο 26Ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο 9ο Δ.Σ. Λάρισας για 5 ώρες
  2. Λαδά Μαρία τοποθετείται στο 9ο Δ.Σ. Λάρισας
  3. Ζαφείρη Ξανθή τοποθετείται  στο 7ο Δ.Σ. Τυρνάβου

 

ΜΟΥΣΙΚΩΝ

 

  1. Παππάς Πέτρος τοποθετείται στο 9Ο Δ.Σ. Λάρισας
  2. Σκούφα Μαρία τοποθετείται στο 1Ο Δ.Σ. Αμπελώνα (11) και διατίθεται στο 13ο Δ.Σ. Λάρισας για 13 ώρες
  3. Τσουλάκη Μαρία τοποθετείται στο 1Ο Δ.Σ. Αμπελώνα (10) και διατίθεται στο 13Ο Δ.Σ. Λάρισας για 14 ώρες
  4. Γκανά Γλυκερία τοποθετείται στο 3Ο Δ.Σ. Ελασσόνας για 16 ώρες και διατίθεται στο  2ο Δ.Σ. Ελασσόνας για 8 ώρες
  5. Κολτσίδα Θεοδώρα τοποθετείται στο 4ο Δ.Σ. Φαρσάλων

 

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

 

  1. Σουλιώτη Χριστίνα τοποθετείται στο 25Ο Δ.Σ. Λάρισας
  2. Τζήκας Αθανάσιος τοποθετείται στο 26Ο Δ.Σ. Λάρισας
  3. Δαγκλής Κωνσταντίνος τοποθετείται στο 27Ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο 14Ο Δ.Σ. Λάρισας για 4 ώρες
  4. Στεφανής Παναγιώτης τοποθετείται στο 21ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο 9Ο Δ.Σ. Λάρισας για 12 ώρες
  5. Μπελόγια Αικατερίνη τοποθετείται στο 10Ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο 39Ο Δ.Σ. Λάρισας για 8 ώρες
  6. Τζιμούλη Αικατερίνη τοποθετείται στο 2ο, 3ο, 4-6ο Τυρν. Ολοήμερο και στο 13ο Δημ. Σχ. Λάρισας 18 ώρες
  7. Σκόδρας Αντώνιος τοποθετείται, στο 2ο Δημ. Σχ. Ελασσόνας 4 ώρες και διατίθεται στο 3ο Δημ. Σχ. Ελασσόνας 6 ώρες και στα ολοήμερα Αργυροπουλίου 2 ώρες και Δελερίων 6 ώρες και 12ο Δ.Σ. Λάρισας 6 ώρες

 

 

ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

 

  1. Αλευρά Ασπασία τοποθετείται στο 39Ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο 10Ο Δ.Σ. Λάρισας για 8 ώρες 
  2. Βαλακώστα Μαρία τοποθετείται στο 14Ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο 9Ο Δ.Σ. Λάρισας για 12 ώρες
  3. Δημοπούλου Ευλαβία τοποθετείται στο 13Ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο 22ο Δ.Σ. Λάρισας για 6 ώρες
  4. Κίτσιου Βασιλική τοποθετείται στο 21Ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο 25Ο Δ.Σ. Λάρισας για 8 ώρες
  5. Μάνδαλου Αποστολία τοποθετείται στο 43Ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο 12Ο Δ.Σ. Λάρισας για 12 ώρες
  6. Αγγελούλη Ανδρομάχη τοποθετείται στο 1Ο Δ.Σ. Αμπελώνα και διατίθεται στο 27ο Δημ. Σχ. Λάρισας για 12 ώρες
  7. Τέλη Αγαθή τοποθετείται στο 2Ο Δ.Σ. Ελασσόνας και διατίθεται στο 3Ο Δ.Σ. Ελασσόνας για 12 ώρες
  8. Χριστοδούλου Πατρούλα τοποθετείται στο 4Ο Δ.Σ. Φαρσάλων

 

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ

 

  1. Ευγενειάδου Αντωνία τοποθετείται στο 25Ο Δ.Σ. Λάρισας
  2. Ταουσάνη Άννα τοποθετείται στο 21Ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο 9Ο Δ.Σ. Λάρισας για 8 ώρες
  3. Τζίκα Άννα τοποθετείται στο 39Ο Δ.Σ. Λάρισας
  1. Νανούλη Αναστασία τοποθετείται στο 1Ο Δ.Σ. Αμπελώνα και διατίθεται στο 14Ο Δ.Σ. Λάρισας για 16 ώρες
  1. Παπαδοπούλου Καλυψώ τοποθετείται στο 1Ο Δ.Σ. Αμπελώνα και διατίθεται στο  27Ο Δ.Σ. Λάρισας για 16 ώρες
  2. Δημητρίου Αστέριος  τοποθετείται στο 4Ο Δ.Σ. Φαρσάλων

 

 

ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

 

  1. Λαφάρα  Ελισάβετ τοποθετείται στο 11Ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο Δ.Σ. Μακρυχωρίου για 4 ώρες καθώς και στο Δ.Σ. Συκουρίου για 6 ώρες
  2. Παπαρόσιου Μαρία τοποθετείται στο 33ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στα Δ.Σ. Αρμενίου, Δ.Σ. Πυργετού για 4 ώρες και στο Δ.Σ. Πλατυκάμπου για 2 ώρες
  3. Παπαζήση Αικατερίνη τοποθετείται στο Δ.Σ. Νίκαιας και διατίθεται στο 5ο Δ.Σ. Φαρσάλων για 4 ώρες και στο 2Ο Δ.Σ. Φαρσάλων για 6 ώρες
  4. Κατσαρού Αθηνά τοποθετείται στο 2Ο Δ.Σ. Αγιάς για 4 ώρες και διατίθεται στο 1Ο Δ.Σ. Αγιάς για 2 ώρες, στο Δ.Σ. Χάλκης και στο Δ.Σ.  Γόννων για 4 ώρες 
  5. Σταυροπούλου Νίκη τοποθετείται στο 1Ο Δ.Σ. Ελασσόνας και διατίθεται στο 2Ο και 3ο Δ.Σ. Ελασσόνας για 4 ώρες και Δ.Σ. Βεριδκούσας για 2 ώρες
  6. Χήρα Βασιλική τοποθετείται στο 3ο Δ.Σ. Φαρσάλων και διατίθεται στο 4Ο Φαρσάλων για 6 ώρες και στο 1ο Φαρσάλων 2 ώρες

                    

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

 

  1. Βοζινίδου Ελένη τοποθετείται στο 24Ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο 19ο και στο 42Ο  για 4 ώρες και στο 13ο ΔΣ Λάρισας για 2 ώρες
  2. Ζήφκου Αναστασία τοποθετείται στο 6ο, 29ο, 36ο Δημ. Σχ. Λάρισας για 4 ώρες και στο 5ο Δ.Σ. Λάρισας για 2 ώρες
  3. Γιάννου Βικτωρία, τοποθετείται στο 3ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο 35ο, και 1ο Δ.Σ. Λάρισας για 4 ώρες και στο 19ο Δημ. Σχ. Λάρισας για 2 ώρες
  4. Βενετοπούλου Βασιλική τοποθετείται στο Δημ. Σχ. Βαμβακούς για 4 ώρες και διατίθεται στο 1ο  , 3ο , 4ο  Δ.Σ. Φαρσάλων καθώς και στα Δημ. Σχ. Νίκαιας και Δημ. Σχ. Ευυδρίου Λόφου για 2 ώρες
  5. Μυλωνά Μαρία τοποθετείται στο 1ο Δημ. Σχ. Ελασσόνας και διατίθεται στο 2ο και 3ο Δημ. Σχ. Ελασσόνας για 4 ώρες καθώς και στο 41ο Δημ. Σχ. Λάρισας για 2 ώρες.

Φυσικής Αγωγής

  1. Δόβας Δημήτριος αποσπάται στο 3ο Δ.Σ. Ελασσόνας για 12 ώρες και διατίθεται στο Ειδικό Σχολείο Γαλανόβρυσης για 8 ώρες
  2. Μπουζούκης Δημήτριος στη διάθεση του 3ου Γραφείου Ελασσόνας
  3. Καλαμπούκα Παγώνα τοποθετείται στο Δ.Σ. Κρανέας και διατίθεται στο Δ.Σ. Λουτρού για 8 ώρες
  4. Μάγειρας Ευάγγελος τοποθετείται στο Δ.Σ. Καλλιθέας για 8 ώρες και διατίθεται στο 3ο Γραφείο Ελασσόνας
  5. Μεταξιώτης Νικόλαος διατίθεται στο Λιβάδι για 12 ώρες
  6. Μηνάς Διονύσιος τοποθετείται στο Δ.Σ. Τσαριτσάνης και διατίθεται στο 3ο Ελασσόνας για 4 ώρες πρωί και 4 ώρες ολοήμερο
  7. Μαντζιώκας Κωνσταντίνος στη διάθεση του 3ου Γραφείου Ελασσόνας
  8. Νικούλη Σταυρούλα τοποθετείται στο Δ.Σ. Βλαχογιαννίου και διατίθεται στο 2ο Δ.Σ. Ελασσόνας για 8 ώρες το πρωί και 4 ώρες ολοήμερο
  9. Ζιάγκας Βασίλειος τοποθετείται στο 1ο Δ.Σ. Ελασσόνας για 14 ώρες στο πρωινό και 6 ώρες στο ολοήμερο
  10. Κώτσιου Ουρανία τοποθετείται στο 2ο Δ.Σ. Ελασσόνας για 12 ώρες και διατίθεται στο 3ο Δ.Σ. Ελασσόνας για 8 ώρες
  11. Γάτσιος Κωνσταντίνος στη διάθεση του 3ου Γραφείου Π.Ε. ν. Λάρισας
  12. Κοντογιάννης Ιωάννης διατίθεται στο 7ο Δ.Σχ.Τυρνάβου για 6 ώρες
  13. Γκούμα Ελένη διατίθεται από το 6ο Δ.Σ. Τυρνάβου στο 4ο Δ.Σχ. Τυρνάβου για 2 ώρες
  14. Κυρατζής Αντώνιος  από διάθεση στο 4ο Δ.Σ. Τυρνάβου για 10 ώρες και στο 7ο Δ.Σ. Τυρνάβου για 8 ώρες και στο 5ο Δ. Σ. Τυρνάβου για 2 ώρες
  15. Κολοβέτσιος Αθανάσιος αποσπάται από 2ο  Δ.Σ. Αμπελώνα στο 2ο Δ.Σ. Τυρνάβου και διατίθεται στο 5ο Δ. Σ. Τυρνάβου για 2 ώρες
  16. Κολοβού Στέλλα διατίθεται στο 5ο Δ.Σ. Τυρνάβου για 8 ώρες
  17. Κουτσίνας Νικόλαος αποσπάται στο Δ.Σ. Αργυροπουλίου  και διατίθεται στο ολοήμερο Δελερίων για 2 ώρες
  18. Ευαγγέλου Ουρανία αποσπάται στο 26ο Δ. Σ. Λάρισας.

Μουσικής Αγωγής

  1. Τάτση Παρασκευή διατίθεται στο 14ο Δ.Σ. Λάρισας για συμπλήρωση ωραρίου
  2. Βαλετοπούλου Χαρίκλεια διατίθεται στο 41ο , στο 1ο και στο 35ο Δ.Σ. Λάρισας για συμπλήρωση ωραρίου
  3. Κωστοπούλου Βασιλική αποσπάται στο 22ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο 42ο Δ.Σ. Λάρισας για 6 ώρες
  4. Γκαρά Σταματία αποσπάται στο 39ο Δ.Σ. Λάρισας
  5. Γιακοβή Σοφία αποσπάται στο 16ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο 32ο Δ.Σ. Λάρισας για 5 ώρες και στο 42ο Δ.Σ. Λάρισας για 8 ώρες
  6. Δαοπούλου Άννα αποσπάται στο 4ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο 37ο Δ.Σ. Λάρισας για 4 ώρες, στο 2ο Δ.Σ. Λάρισας για 5 ώρες και στο 28ο Δ.Σ. Λάρισας για 4 ώρες πρωινό και 4 ώρες ολοήμερο
  7. Καραμανώλης Δημήτριος διατίθεται στο 19ο Δ.Σ. Λάρισας για 8 ώρες
  8. Αγοραστού Ασπασία τοποθετείται στο 1ο Δ.Σ. Τυρνάβου και διατίθεται στο 7ο Δ.Σ. Τυρνάβου για 5 ώρες, στο 4ο Δ.Σ. Τυρνάβου για 4 ώρες, στο 6ο Τυρνάβου για 4 ώρες και στο 2ο Δ.Σ. Αμπελώνα για 4 ώρες (πρωινό) και 2 (ολοήμερο)
  9. Κουκουλίτσου Κωνσταντίνα τοποθετείται στο Δ.Σ. Νίκαιας και διατίθεται στο Δ.Σ. Μελισσοχωρίου για 4 ώρες και στο 1ο Δ.Σ. Πλατυκάμπου για 4 ώρες το πρωί και 2 ώρες στο Ολοήμερο και στο 2ο Δ.Σ. Πλατυκάμπου για 4 ώρες
  10.  Καραγιώργου Βιργινία αποσπάται στο 21Ο Δ.Σ. Λάρισας (16+1 ολοήμερο) και διατίθεται στο Δ.Σ. Τερψιθέας για 6 ώρες
  11. Παρίση Αθανασία τοποθετείται στο 33ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο 11ο Δ.Σ Λάρισας για 9 ώρες
  12. Σαλαβάτη Σπυριδούλα διατίθεται στο 12ο Δ.Σ. Λάρισας για 12 ώρες
  13. Καλογιάννης Ανδρέας τοποθετείται στο 26ο Δ.Σ. Λάρισας για 16 ώρες και διατίθεται στο 25ο Δ.Σ. Λάρισας για 6 ώρες στο πρωινό και 2 ώρες ολοήμερο
  14. Ζιούρα Θεοδώρα τοποθετείται στο Δ.Σ. Αργυροπουλίου και διατίθεται στο 2ο Δ.Σ. Τυρνάβου για 4 ώρες στο 5ο Δ.Σ. Τυρνάβου για 4 ώρες και στο 42ο Δ.Σ. Λάρισας για 8 ώρες
  15. Γώγου Παρασκευή τοποθετείται στο 1ο Δ.Σ. Αγιάς και διατίθεται στο 2ο Δ.Σ. Αγιάς για 5 ώρες, στο Δ.Σ. Δήμητρας για 4 ώρες και στο Δ.Σ. Κοιλάδας για 4 ώρες
  16. Δημητριάδου Άννα τοποθετείται στο 2ο Δ.Σ. Αμπελώνα και διατίθεται σ το 9ο Δ.Σ. Λάρισας για 4 ώρες και στο 24ο Δ.Σ. Λάρισας για 6 ώρες
  17. Παναγούλη Ειρήνη-Χρυσοβαλάντου τοποθετείται στο Δ.Σ. Μακρυχωρίου και διατίθεται στο Δ.Σ. Γόννων για 4 ώρες, στο Δ.Σ. Δαμασίου για 4 ώρες και στο 3ο Δ.Σ. Τυρνάβου για 4 ώρες και στο 18ο Δ.Σ. Λάρισας για 3 ώρες ολοήμερο
  18. Λιόντη Βασιλική διατίθεται στο 30ο Δ.Σ. Λάρισας για συμπλήρωση ωραρίου
  19. Σδρόλια Αμαλία τοποθετείται στο Δ.Σ. Χάλκης και διατίθεται στο 23ο Δ.Σ. Λάρισας για 8 ώρες πρωινό και 4 ώρες ολοήμερο
  20. Καραμούστου Γεωργία τοποθετείται στο 10ο Δ.Σ. Λάρισας για 10 ώρες και διατίθεται στο 12ο Δ.Σ. Λάρισας για 4 ώρες και στο 1ο και 2ο Δ.Σ. Φαλάνης από 4 ώρες
  21. 21.                       Τσάκα Μαρία τοποθετείται στο Δ.Σ. Κρανέας, διατίθεται στο Δ.Σ. Τσαριτσάνης για 4 ώρες, στο 1ο (4) και 2ο Δ.Σ. Ελασσόνας (8)
  22. Τίτσια  Μαρία τοποθετείται στο Δ.Σ. Αρμενίου και διατίθεται στο 36ο Δ.Σ. Λάρισας για 4 ώρες, στο 13ο Δ.Σ. Λάρισας για 2 ώρες ολοήμερο και στο 42ο Δ.Σ. Λάρισας 2 ώρες ολοήμερο
  23. Παπουτσή Αλεξάνδρα διατίθεται στο 36ο Δ.Σ. Λάρισας για συμπλήρωση ωραρίου και στο 10ο Δ.Σ. Λάρισας για 4 ώρες
  24. Ζαρόγιαννου Αικατερίνη τοποθετείται στο Δ.Σ. Βαμβακούς,  διατίθεται στο Δ.Σ. Ευυδρίου Λόφου για 4 ώρες και στη διάθεση του 4ου Γραφείου Π.Ε. ν. Λάρισας
  25. Βελεσιώτου Αικατερίνη τοποθετείται στο Δ.Σ. Πυργετού και διατίθεται στο 1ο , 2ο και 3ο Δ.Σ. Γιάννουλης (ολοήμερο) 10 ώρες και 15ο Δ.Σχ. Λάρισας 2 ώρες
  26. Μεταξιώτου Σοφία τοποθετείται στο 43ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο 15ο Δ. Σ. Λάρισας για 8 ώρες
  27. Τσοχατζή Ουρανία διατίθεται στο 29ο Δ.Σ. για συμπλήρωση ωραρίου.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.