Τοποθετήσεις καθηγητών από το ΠΥΣΔΕ Λάρισας

Από το ΠΥΣΔΕ Ν. Λάρισας ανακοινώνονται τα ονόματα των εκπαιδευτικών που τοποθετούνται σε σχολεία του Ν. Λάρισας και καλούνται να αναλάβουν υπηρεσία από 12/9/2011 όπως παρακάτω:

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΣΕ  ΚΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛ. ΕΤΟΣ 2011-2012 ΜΕ ΑΡΣΗ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΙΑΣ (Α.Υ.)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΛΑΔΟΣ TOΠΟΘΕΤΗΣΗ

1 ΠΑΛΙΟΥΓΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ01 ΓΥΜΝ.ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ (6ΩΡΕΣ), ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΛΥΚΕΙΟ (4ΩΡΕΣ)

2 ΤΣΙΜΠΟΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ01 1οΓΕΛ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 6ΩΡΕΣ

3 ΚΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ01 ΓΕΛ ΦΑΛΑΝΗΣ 6 ώρες και 2ώρες 2οΓΥΜΝ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

4 ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΠΕ01 4ώρες ΓΥΜΝ.ΑΓΙΑΣ

5 ΜΑΝΤΖΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ01 ΓΥΜΝ.ΒΑΜΒΑΚΟΥΣ για,6ώρες ΓΥΜΝ.ΕΥΙΔΡΙΟΥ για 6ώρες

6 ΜΠΕΛΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ01 10οΓΥΜΝ,για 6ώρες

7 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕ01 7οΓΕΛ

8 ΠΑΠΑΓΙΑΝOΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΕ01   9οΓΕΛ

9 ΝΑΣΙΩΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ01 1οΓΥΜΝ.ΛΑΡΙΣΑΣ για 2ώρες

10 ΚΑΛΟΥΔΗ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ01 9ώρες στο 6οΓΕΛ

11 ΓΑΛΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ01 1οΓΕΛ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ για 6 ώρες

12 ΜΑΣΣΟΥΡΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΠΕ02 ΓΥΜΝ.ΝΙΚΑΙΑΣ

13 ΝΤΟΓΚΟΥΛΗ ΒΑΪΑ ΠΕ02 ΓΥΜΝ.Λ-Τ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ

14 ΖΙΩΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02 15οΓΥΜΝ

15 ΛΑΧΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 6οΓΥΜΝ

16 ΦΟΥΝΤΑΡΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ02 10oΓΥΜΝ.ΛΑΡΙΣΑΣ

17 ΚΑΡΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΠΕ02 5οΓΕΛ για 7ώρες

18 ΒΙΤΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ03 1οΓΥΜΝ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

19 ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΕ03 1οΓΥΜΝ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΩΡΑΡΙΟΥ

20 ΒΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ 03 7Ο ΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

21 ΠΑΠΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ03 15οΓΥΜΝ.για 9ώρες

22 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ03 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΧΩΡΙΣ.ΔΗΛΩΣΗ

23 ΚΟΡΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ03 ΕΠΑΛ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

24 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΩΜΑΣ ΠΕ03 1οΓΕΛ Α.Υ

25 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ03 7Ο ΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ ΧΩΡΙΣ.ΔΗΛΩΣΗ .

26 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕ03 12οΓΥΜΝΑΣΙΟ

27 ΖΗΖΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΕ03 7Ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

28 ΤΟΥΡΝΑΒΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ03 2oEΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ ΧΩΡΙΣ.ΔΗΛΩΣΗ

29 ΛΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ03 ΕΠΑΛ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03 1οΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

31 ΚΟΥΣΤΙΑΜΠΕΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΕ03 2οΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

32 ΜΠΑΛΩΤΗ ΦΟΙΒΗ ΠΕ04.02 11οΓΕΛ ΓΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡ.ΩΡΑΡΙΟΥ

33 ΚΥΡΙΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ04.01 11οΓΕΛ ΓΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡ.ΩΡΑΡΙΟΥ ΧΩΡΙΣ ΔΗΛΩΣΗ

34 ΒΕΛΛΗΣΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ04.01 3οΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ Α.Υ

35 ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ04.01 14Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

36 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΠΕ04.02 2οΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ ΧΩΡΙΣ.ΔΗΛΩΣΗ

37 ΜΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕ04.02 5οΓΕΛ ΣΥΜΠΛΗΡ.ΩΡΑΡΙΟΥ    (11 ώρες)

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΥΣΔΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛ. ΕΤΟΣ 2011-2012

Επώνυμο ‘Ονομα Κωδικός Ειδικότητας ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

1 ΣΔΟΥΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕ01 3oΓΕΛ(11ώρες),3oΓΥΜΝ(6ώρες)

2 ΠΑΝΑΓΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ01 9οΓΕΛ (ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ)

3 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ02 3οΓΥΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

4 ΚΟΥΦΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02 3οΓΥΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

5 ΤΣΙΓΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ02  ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΤ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

6 ΤΕΛΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΠΕ02 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ελασσόνας

7 ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕ02 ΓΥΜΝ.-ΛΤ ΚΡΑΝΕΑΣ

8 ΖΩΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΠΕ02 1οΓΕΛ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

9 ΜΠΟΤΣΚΑΡΗ ΖΩΗ ΠΕ02 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ

10 ΜΠΕΛΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 1οΓΕΛ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

11 ΝΤΑΝΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ02 ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΤ ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΧΩΡΙΣ.ΔΗΛΩΣΗ

12 ΤΣΙΑΡΑ ΑΝΝΑ ΠΕ02 8 ώρες ΓΕΛ ΝΙΚΑΙΑΣ ΧΩΡΙΣ.ΔΗΛΩΣΗ

13 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ02 ΓΥΜΝ.ΛΤ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ

14 ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΑΡΓΥΡΩ ΠΕ02 2οΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ ΧΩΡΙΣ.ΔΗΛΩΣΗ

15 ΚΑΡΥΤΣΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΕ02 7ΓΥΜΝ-ΛΤ ΛΑΡΙΣΑΣ

16 ΜΠΟΥΖΟΥΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ02 ΕΠΑΛ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

17 ΓΟΥΓΟΥΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02 ΓΥΜΝ.-ΑΜΠΕΛΩΝΑ

18 ΝΤΑΝΑΒΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΓΥΜΝ.-ΛΤ ΚΟΙΛΑΔΑΣ

19 ΚΟΥΤΣΑΥΤΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ03 3Ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

20 ΛΑΝΤΟΣ ΘΩΜΑΣ ΠΕ03 5Ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

21 ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ03 5ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

22 ΜΠΑΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ03 ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΤ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

23 ΖΕΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ03 1oΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

24 ΦΟΥΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ03 1oΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

25 ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ04.01 1οΓΥΜΝΣΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

26 ΤΣΙΝΤΖΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ04.01 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ

27 ΦΥΤΑΝΗ ΡΟΔΟΘΕΑ ΠΕ04.02 1οΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ,4οΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

28 ΜΠΙΖΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ04.02 ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

29 ΧΑΔΟΥΛΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ04.02 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΚΡΥΧ. ΓΕΛ ΓΟΝΝΩΝ

30 ΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ04.04 ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΩΡΙΣ.ΔΗΛΩΣΗ

31 ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ04.05 2οΓΥΜΝ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΕ ΑΠΟΣΠΑΣΗ ΕΝΤΟΣ ΠΥΣΔΕ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΕ ΑΠΟΣΠΑΣΗ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΠΥΣΔΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛ. ΕΤΟΣ 2011-2012

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1 ΒΟΥΛΤΣΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ02 12oΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

2 ΦΡΑΓΓΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΕ02 ΓΥΜΝ.ΑΜΠΕΛΩΝΑ

3 ΤΣΙΑΜΑΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕ02 6ο ΓΥΜΝ.ΛΑΡΙΣΑΣ

4 ΚΟΚΟΒΑ ΑΡΕΤΗ ΠΕ02 ΓΥΜΝ. ΠΥΡΓΕΤΟΥ

5 ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗ ΑΓΑΘΗ ΠΕ02  14Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡΙΣΑΣ

6 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΠΕ02 2οΓΥΜΝ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ

7 ΣΤΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ02 7Ο  ΓΥΜΝ.-ΛΤ ΛΑΡΙΣΑΣ

8 ΚΑΜΠΙΣΙΟΥΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΕ02 ΓΥΜΝ.ΦΑΛΑΝΗΣ

9 ΣΥΡΟΓΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΕ02 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

10 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕ02 7οΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

11 ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02                14o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

12 ΒΑΪΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02 8οΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

13 ΜΠΑΚΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΕ02 8οΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

14 ΠΑΠΑΠΟΥΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 2Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡΙΣΑΣ

15 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ02 14ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡΙΣΑΣ

16 ΑΔΑΜ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 8οΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

17 ΜΠΛΑΤΣΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ02 6ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡΙΣΑΣ

18 ΒΛΑΧΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ02 9οΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

19 ΤΖΙΤΖΙΛΕΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕ02 ΓΥΜΝ.ΑΓΙΑΣ

20 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΠΕ02 4οΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

21 ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 9οΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

22 ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02 ΓΥΜΝ.ΒΑΜΒΑΚΟΥΣ

23 ΜΠΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΠΕ02 ΓΕΛ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

24 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕ02 ΓΥΜΝ.ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ-ΛΤ

25 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02 13οΓΥΜΝ (7ώρες),.8οΓΕΛ(7ώρες)

26 ΒΑΛΙΩΤΟ ΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02 ΓΥΜΝ.ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΙΟΥ

27 ΣΟΥΡΔΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΕ02 ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

28 ΒΑΔΟΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ02 6οΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

29 ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΠΕ02 2οΓΕΛ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

30 ΜΠΟΣΙΑΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ02 ΓΕΛ ΑΓΙΑΣ

31 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02 2οΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

32 ΤΖΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ02 1οΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

33 ΖΑΡΖΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ02 ΕΠΑΛ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

34 ΓΕΡΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ02 1οΓΕΛ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

35 ΜΠΕΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ02 3οΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

36 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑ ΒΑΪΑ ΠΕ02 3οΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

37 ΤΑΧΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ02 ΓΕΛ ΦΑΛΑΝΗΣ

38 ΤΣΙΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ02 ΓΕΛ ΠΥΡΓΕΤΟΥ

39 ΚΑΨΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ02 7οΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

40 ΔΕΔΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΓΕΛ ΠΥΡΓΕΤΟΥ

41 ΜΗΛΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΠΕ02 3οΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

42 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 7oΓΕΛ,11οΓΕΛ 9ώρες

43 ΔΡΑΓΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ02 1οΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

44 ΤΣΑΝΤΖΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ03 2oΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

45 ΤΖΕΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ03 6οΓΕΛ ,6οΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

46 ΧΑΛΚΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ  ΠΕ03 ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

47 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ03 ΓΕΛ ΦΑΛΑΝΗΣ

48 ΦΛΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ03 15οΓΥΜΝΑΣΙΟ, 1οΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

49 ΤΣΙΟΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ03 ΓΥΜΝΑΣΙΟ- ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

50 ΜΠΡΟΥΖΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΕ03 8οΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

51 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ03 ΓΕΛ ΠΥΡΓΕΤΟΥ

52 ΑΜΠΕΛΑΡΓΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕ03  5οΓΥΜΝΑΣΙΟ, 2οΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

53 ΛΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ03 7οΓΥΜΝ-ΛΤ ΛΑΡΙΣΑΣ

54 ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ03 ΓΥΜΝ.ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ,ΓΥΜΝ.ΠΥΡΓΕΤΟΥ

55 ΘΑΝΑΣΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ03 9οΓΥΜΝ.ΚΑΙ 12οΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

56 ΤΣΙΤΣΙΦΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕ03 1οΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

57 ΤΣΑΠΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ03 ΕΠΑΛ ΑΓΙΑΣ

58 ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ03 2οΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

59 ΚΑΡΑΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ03 14οΓΥΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

60 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03 2οΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ ΧΩΡΙΣ.ΔΗΛΩΣΗ

61 ΒΛΗΣΑΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ03 ΓΥΜΝ.-ΛΤ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ

62 ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ ΘΩΜΑΣ ΠΕ 04.01 6Ο ΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΜΕ ΤΣΙΡΟΝΙΚΟ ΗΡΑΚΛΗ)

63 ΤΣΙΡΟΝΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕ 04.01 6Ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

64 ΛΕΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ 04.01 5Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡΙΣΑΣ

65 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ 04.01 ΓΥΜΝ. ΓΟΝΝΩΝ

66 ΓΚΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ 04.01 ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

67 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΠΕ 04.01 4Ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

68 ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΠΕ 04.01 7Ο ΓΥΜΝ. – ΛΤ ΛΑΡΙΣΑΣ

69 ΜΠΕΡΔΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ 04.01 ΓΥΜΝ. – ΛΤ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

70 ΤΖΗΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ 04.01 1Ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

71 ΚΑΤΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ 04.01 1Ο ΓΕΛ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

72 ΛΙΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ 04.01 ΓΥΜΝ. –ΛΤ ΛΙΒΑΔΙΟΥ ΧΩΡΙΣ ΔΗΛΩΣΗ

73 ΓΚΟΥΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ 04.01 4Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡΙΣΑΣ

74 ΚΟΡΔΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ 04.01 7Ο ΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ ΧΩΡΙΣ ΔΗΛΩΣΗ

75 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ 04.02                ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛ. ΛΑΡΙΣΑΣ

76 ΜΠΕΛΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ 04.02 ΓΥΜΝ. – ΛΤ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ

77 ΜΠΑΡΔΑΝΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ 04.04 ΓΥΜΝ. – ΛΤ ΚΡΑΝΕΑΣ

78 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΠΕ 04.04 2Ο  ΓΕΛ , 4Ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

79 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ 04.04 1Ο ΓΕΛ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΩΡΑΡΙΟΥ

80 ΚΟΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ 04.04 7Ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΩΡΑΡΙΟΥ

81 ΤΖΙΜΟΥΡΑΓΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ 04.04 8Ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΩΡΑΡΙΟΥ

82 ΤΣΙΜΠΟΥΚΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΠΕ 04.04 ΓΥΜΝ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

83 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ 04.04 ΓΕΛ ΦΑΛΑΝΗΣ

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com