Οι διορισθέντες καθηγητές στη Β/βαθμια εκπαίδευση

Το υπουργείο Παιδείας ανακοίνωσε τα ονόματα των εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης που διορίζονται σε θέσεις μονίμων εκπαιδευτικών για το σχολικό έτος 2012-2013. Οι διορισμοί ανά κλάδο και κατηγορία διορισμών έχουν ως εξής:

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

87 εκπαιδευτικοί, κλάδου ΠΕ02-Φιλολόγων (2 από τον πίνακα διοριστέων του ΑΣΕΠ (60%), 70 από τον πίνακα του 24μήνου και 15 από τις ειδικές κατηγορίες)

25 εκπαιδευτικοί, κλάδου ΠΕ03-Μαθηματικών (1 από τον πίνακα του 24μήνου και 24 από τις ειδικές κατηγορίες)

18 εκπαιδευτικοί, κλάδου ΠΕ04.01-Φυσικών (12 από τον πίνακα του 24μήνου και 6 από τις ειδικές κατηγορίες)

3 εκπαιδευτικοί, κλάδου ΠΕ04.04-Βιολόγων από τις ειδικές κατηγορίες

1 εκπαιδευτικός, κλάδου ΠΕ12.08- Χημ.Μηχαν – Μεταλλειολόγων από τον πίνακα διοριστέων του ΑΣΕΠ (60%)

Με νεότερο δελτίο τύπου θα ενημερωθούν οι ενδιαφερόμενοι για τις ημερομηνίες κατά τις οποίες οφείλουν να παρουσιαστούν στις Διευθύνσεις Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης, στις οποίες διορίζονται, για ορκωμοσία και ανάληψη υπηρεσίας.

Επισημαίνεται ότι δεν καλύφθηκε το σύνολο των θέσεων που διατέθηκαν, είτε επειδή δεν εκδηλώθηκε σχετικό ενδιαφέρον από τους υποψηφίους, είτε επειδή οι υποψήφιοι είχαν ήδη διοριστεί σε εφαρμογή άλλων διατάξεων. Οι θέσεις του ΑΣΕΠ θα καλυφθούν, όπως ορίζεται στη σχετική εγκύκλιο και οι υπόλοιπες εφόσον ολοκληρωθούν οι απαιτούμενες διαδικασίες τροποποίησης των σχετικών υπουργικών αποφάσεων.

Τα ονόματα των εκπαιδευτικών ανά κλάδο είναι:

ΜΑΡΤΙΚΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Κέρκυρας
ΓΕΩΡΓΑΚΛΗ ΜΑΡΘΑ ΠΕ02 Β-Γ΄ Ηλείας
ΝΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02 Β-Δ΄ Αρτας
ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕ02 Β-Β΄ Λακωνίας
ΔΕΣΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ02 Β-Β΄ Κέρκυρας
ΚΙΑΣΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ02 Β-Γ΄ Λέσβου
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΥΣΗ ΠΕ02 Β-Β΄ Εβρου
ΚΑΤΣΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ02 Β-Β΄ Ηρακλείου
ΓΑΖΕΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 Β-Γ΄ Πειραιά
ΣΥΨΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02 Β-Γ΄ Ηλείας
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΠΕ02 Β-Δ΄ Χίου
ΔΟΥΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 Β-Γ΄ Λέσβου
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΛΚΥΟΝΗ ΠΕ02 Β-Β΄ Λακωνίας
ΤΣΕΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ02 Β-Β΄ Λακωνίας
ΤΖΕΡΕΦΟΥ ΜΑΤΙΝΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Λακωνίας
ΚΑΡΚΑΤΖΟΥΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΠΕ02 Β-Β΄ Εβρου
ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕ02 Β-Δ΄ Αρτας
ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕ02 Β-Β΄ Ρεθύμνου
ΠΑΝΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Εβρου
ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 Β-Γ΄ Ηλείας
ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΗ ΠΕ02 Β-Γ΄ Ηλείας
ΧΙΟΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Λέσβου
ΤΣΙΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Ηρακλείου
ΒΛΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02 Β-Β΄ Κέρκυρας
ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΠΕ02 Β-Δ΄ Κυκλάδων
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ- ΓΥΦΤΟΔΗΜΟΥ ΜΥΡΤΩ ΠΕ02 Β-Γ΄ Ηλείας
ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Κέρκυρας
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕ02 Β-Γ΄ Ηλείας
ΛΕΒΕΝΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ02 Β-Γ΄ Ευρυτανίας
ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗ ΞΑΝΘΗ ΠΕ02 Β-Β΄ Κέρκυρας
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΠΕ02 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ02 Β-Δ΄ Κυκλάδων
ΣΤΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ02 Β-Δ΄ Αρτας
ΤΗΛΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Λέσβου
ΧΑΛΙΚΙΩΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Λέσβου
ΜΑΛΑΚΑΣΙΩΤΗ ΖΩΗ ΠΕ02 Β-Β΄ Ρεθύμνου
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 Β-Γ΄ Ηλείας
ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΑΓΑΠΗ ΠΕ02 Β-Γ΄ Ηλείας
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ02 Β-Γ΄ Ηλείας
ΜΙΜΙΝΟΥ ΑΝΘΙΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Ηρακλείου
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΕ02 Β-Γ΄ Ηλείας
ΝΤΑΒΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Λέσβου
ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΤΑΣΣΙΑ ΠΕ02 Β-Δ΄ Κυκλάδων
ΓΟΥΠΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Κέρκυρας
ΓΚΟΛΟΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02 Β-Γ΄ Λέσβου
ΒΑΡΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Κέρκυρας
ΜΠΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Κέρκυρας
ΣΑΛΙΑΚΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Λέσβου
ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Λέσβου
ΚΛΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Κέρκυρας
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Λέσβου
ΔΟΥΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ02 Β-Γ΄ Ηλείας
ΜΠΟΥΡΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Κυκλάδων
ΚΙΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02 Β-Δ΄ Κυκλάδων
ΜΑΤΣΑΓΓΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ02 Β-Γ΄ Ηλείας
ΗΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Ζακύνθου
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Κέρκυρας
ΒΑΣΙΛΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΠΕ02 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
ΜΗΤΣΙΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΠΕ02 Β-Γ΄ Ηλείας
ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΠΕ02 Β-Β΄ Ζακύνθου
ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Ζακύνθου
ΚΟΓΙΑ ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΠΕ02 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ02 Β-Β΄ Λέσβου
ΣΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Ζακύνθου
ΨΥΛΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 Β-Β΄ Ρεθύμνου
ΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΥΣΑΦΟΥΛΑ ΠΕ02 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
ΜΑΚΡΥΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ02 Β-Γ΄ Λέσβου
ΔΑΜΔΑΛΗ ΣΟΦΙΑ ΠΕ02 Β-Γ΄ Λέσβου
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Ρεθύμνου
ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΠΕ02 Β-Γ΄ Χίου
ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Κεφαλληνίας
ΜΑΤΣΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 Β-Β΄ Εβρου
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΠΕ02 Β-Δ΄ Αρτας
ΣΤΑΥΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ02 Β-Γ΄ Ηλείας
ΜΠΟΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΡΙΕΤΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Κέρκυρας
ΔΕΛΚΟΤΖΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Λέσβου
ΝΙΣΤΕΛΚΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΠΕ02 Β-Γ΄ Χίου
ΓΟΥΝΤΙΚΙΑΝ ΝΒΑΡΤ-ΝΟΡΑ ΠΕ02 Β-Γ΄ Ευρυτανίας
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ02 Β-Γ΄ Ηλείας
ΓΚΟΥΡΟΜΙΧΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Κέρκυρας
ΠΑΛΗΓΕΩΡΓΟΥ ΠΑΡΘΕΝΙΑ ΠΕ02 Β-Β΄ Λακωνίας
ΒΛΑΧΟΥ ΟΛΓΑ ΠΕ02 Β-Δ΄ Κυκλάδων
ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ02 Β-Γ΄ Πειραιά
ΛΥΜΠΕΡΗ ΚΟΡΙΝΑ ΠΕ02 Β-Α΄ Κυκλάδων
ΤΣΑΝΤΗΛΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΕ02 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02 Β-Β΄ Ζακύνθου
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ03 Β-Γ΄ Ηλείας
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ03 Β-Δ΄ Χαλκιδικής
ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕ03 Β-Δ΄ Ηλείας
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ03 Β-Β΄ Χαλκιδικής
ΠΑΡΖΙΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ03 Β-Β΄ Καβάλας
ΓΑΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΕ03 Β-Δ΄ Χαλκιδικής
ΒΑΡΕΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕ03 Β-Γ΄ Ηλείας
ΔΗΜΟΥΛΑ ΕΡΑΣΜΙΑ ΠΕ03 Β-Β΄ Καβάλας
ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ03 Β-Α΄ Ξάνθης
ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ03 Β-Δ΄ Σάμου
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ03 Β-Β΄ Καβάλας
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΠΕ03 Β-Γ΄ Καβάλας
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΠΕ03 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
ΒΑΓΓΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ03 Β-Δ΄ Κυκλάδων
ΑΝΔΡΙΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕ03 Β-Γ΄ Καβάλας
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ03 Β-Γ΄ Καβάλας
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ03 Β-Δ΄ Καβάλας
ΠΕΠΟΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ03 Β-Δ΄ Κυκλάδων
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ03 Β-Α΄ Ρεθύμνου
ΠΕΡΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ03 Β-Β΄ Κυκλάδων
ΓΚΟΥΤΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ03 Β-Α΄ Ρεθύμνου
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ03 Β-Α΄ Ρεθύμνου
ΚΟΥΤΣΙΑ ΣΟΦΙΑ ΠΕ03 Β-Α΄ Ρεθύμνου
ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ03 Β-Β΄ Ρεθύμνου
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ03 Β-Β΄ Κυκλάδων
ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΑΘΗΝΑ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Ρεθύμνου
ΥΦΑΝΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ04.01 Β-Β΄ Πέλλας
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Κεφαλληνίας
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Πέλλας
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΝΘΗ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Ρεθύμνου
ΠΑΠΑΡΟΪΔΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Κεφαλληνίας
ΓΚΟΥΝΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΠΕ04.01 Β-Γ΄ Κοζάνης
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Κεφαλληνίας
ΠΟΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ04.01 Β-Β΄ Πέλλας
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ04.01 Β-Β΄ Πέλλας
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Ροδόπης
ΑΜΠΕΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Ροδόπης
ΠΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Ροδόπης
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Ρεθύμνου
ΖΙΑΚΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ ΠΕ04.01 Β-Γ΄ Κοζάνης
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Πέλλας
ΓΑΒΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Κεφαλληνίας
ΠΑΝΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ04.01 Β-Β΄ Πέλλας
ΚΟΥΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ04.04 Β-Α΄ Αιτωλ/νίας
ΚΑΤΣΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ ΠΕ04.04 Β-Α΄ Μεσσηνίας
ΓΑΛΑΚΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ04.04 Β-Α΄ Κορινθίας
ΚΑΡΑΝΤΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕ12.08 Β-Α΄ Ευβοίας

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com