Οι επιτυχόντες καταρτιζόμενοι του 2ου ΙΕΚ Λάρισας

Από το 2ο ΙΕΚ Λάρισας ανακοινώνονται τα ονόματα των επιτυχόντων καταρτιζομένων για το φθινοπωρινό εξάμηνο κατάρτισης 2012 Β.

Κατά ειδικότητα πρόκειται για τους εξής:

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2012Β

ΤΕΕ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΩΝ (WEB DESIGNER)

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1.  ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2 ΜΑΛΙΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΕΛ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1 ΓΚΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΕΣΤΟΡΑ

2 ΜΟΥΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ

3 ΤΣΙΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5 ΔΑΛΑΜΑΓΚΑ ΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

6 ΚΥΡΚΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

7 ΜΠΡΑΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8 ΒΑΡΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10 ΑΒΔΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

11 ΜΟΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΖΗΣΗ

12 ΔΡΑΜΑΛΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

13 ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ του ΠΑΡΗ

14 ΠΑΛΟΥΚΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

15 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

16 ΤΣΙΑΜΠΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΗΛΙΑ

17 ΑΛΗΠΡΑΣΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

18 ΔΕΛΚΟΣ ΑΛΕΞΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19 ΣΑΚΟΥΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

20 ΚΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ

21 ΧΑΤΖΗΛΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

22 ΤΟΥΡΤΟΥΡΑ ΒΑΪΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

23 ΔΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

24 ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ

25 ΚΙΟΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΕΛ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΡΤΟΠΟΙΙΑΣ – ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1 ΓΑΛΑΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

4 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5 ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6 ΓΑΛΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7 ΚΟΥΚΟΥΜΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

8 ΧΥΤΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

9 MΠΑΛΑΜΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

10 ΓΑΡΓΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11 ΤΣΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

12 ΡΕΒΗΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

13 ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΗΛΙΑ

14 ΒΑΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑΣ

15 ΚΕΡΑΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

16 ΤΣΑΤΣΑΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

17 ΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

18 ΣΙΜΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19 ΤΖΙΒΕΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

20 ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

21 ΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

22 ΧΑΡΙΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

23 ΡΙΖΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

24 ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

25 ΛΙΑΓΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΕΛ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΡΑΥΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1 ΚΑΛΛΙΩΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΑΝΤΡΕΑ

2 ΑΠΙΔΙΑΝΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑ ΣΟΦΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

5 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

6 ΠΛΙΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7 ΧΑΡΑΜΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

8 ΣΚΟΥΡΑΡΙΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

9 ΜΑΡΚΙΔΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΖΗΣΗ

11 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

12 ΤΣΑΓΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

13 ΚΟΥΤΟΥΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

14 ΖΕΡΒΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

15 ΓΚΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

16 ΤΣΙΝΤΖΙΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

17 ΚΑΠΟΥΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

18 ΜΩΥΣΗ ΛΟΥΣΗ του ΙΣΑΑΚ

19 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΙΩΑΝΝΗ

20 ΚΙΣΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

21 ΝΤΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

22 ΚΟΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

23 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

24 ΚΑΡΟΥΜΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

25 ΚΑΚΟΥΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΟΜΟΓΕΝΕΙΣ-ΑΛΛΟΔΑΠΟΙ ΕΚΤΟΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ

1.   ΚΟΥΜΠΡΙΑ ΣΟΥΕΛΑ του ΚΟΥΙΤΙΜ

2.   ΑΛΛΚΟ ΓΚΕΝΙΒΕΡΤΑ του ΚΡΙΣΤΟΣ

 

ΕΛ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1 ΧΑΤΖΗ ΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2 ΦΟΥΣΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

3 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4 ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

5 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΙΩΑΝΝΗ

6 ΤΣΙΑΝΑ-ΠΑΡΛΙΑΓΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

7 ΡΟΜΠΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

8 ΤΣΙΛΟΦΥΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

9 ΦΑΤΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

10 ΚΑΟΥΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

11 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

12 ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ

13 ΚΙΤΣΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14 ΚΟΥΡΟΥΚΑ ΖΩΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

15 ΡΟΤΣΙΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16 ΝΤΑΜΠΑΛΕΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

17 ΜΠΑΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

18 ΓΚΟΒΑΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

19 ΒΟΥΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

20 ΚΑΜΠΕΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

21 ΣΒΑΡΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

22 ΡΑΧΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

23 ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

24 ΣΕΓΓΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

25 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΧΑΪΔΩ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

ΕΛ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1 ΑΒΔΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

2 ΛΙΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4 ΒΗΣΣΑΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

6 ΜΠΕΤΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7 ΜΠΛΙΝΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

8 ΜΠΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

9 ΘΕΡΜΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ

1 0. ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ

11 ΖΑΓΓΑΝΑ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

12 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

14 ΑΥΓΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

15 ΣΚΟΥΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ

16 ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

17 ΧΑΤΖΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ

18 ΖΙΑΚΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΗΤΑ

19 ΜΠΟΥΡΟΤΖΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

20 ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

21 ΤΣΙΤΣΑΝΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ

22 ΝΟΤΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

23     ΝΑΧΑΜΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

24.ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

25, ΠΑΠΠΑ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΟΜΟΓΕΝΕΙΣ-ΑΛΛΟΔΑΠΟΙ ΕΚΤΟΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ

1.ΧΡΙΣΤΟΒΑ ΣΥΛΒΙΑ του ΝΙΚΟΛΟΒ

Καλούνται όλοι οι επιτυχόντες να επικοινωνήσουν με τη Γραμματεία του 2ου ΙΕΚ Λάρισας στο τηλέφωνο 2410-551904 από Δευτέρα 17-9-2012 και ώρα 10:00-14:00 για τη διαδικασία εγγραφής.  Οι εγγραφές της αρχικής επι-λογής θα ολοκληρωθούν μέχρι και την Παρασκευή 21-9-2012. Στη συνέχεια θα ακολουθήσει νέα επιλογή από τις καταστάσεις επιλαχόντων.

Με εντολή οδηγία της Γενικής Γραμματείας Δια Βίου Μάθησης  Υ.ΠΑΙ.Θ.Π.Α.,η οποία ισχύει για όλη τη χώρα η δημοσίευση πρέπει να γίνει τη ΔΕΥΤΕΡΑ 17 Σεπτεμβρίου 2012.

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com