Ποιοι εγγράφονται στα ΙΕΚ νομού Λάρισας

Από το  Ι.Ε.Κ. Λάρισας ανακοινώνεται ότι οι παρακάτω επιλεγέντες καταρτιζόμενοι Α’ & Γ’ αρχικού εξαμήνου κατάρτισης πρέπει να πραγματοποιήσουν την εγγραφή τους στο Ι.Ε.Κ, Τέρμα Καρδίτσης, από τη Δευτέρα 17/09/2012 μέχρι και την Παρασκευή 21/09/2012 από 09:00  μέχρι 14:00. Μετά την ημερομηνία αυτή χάνουν το δικαίωμα εγγραφής και στη θέση τους θα κληθούν επιλαχόντες.

 

01-01-17-1      ΕΛ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΩΝ

Α/Α      ΚΩΔΙΚΟΣ       ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ            ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΙΜ.         ΜΟΡΙΑ

1          000171            ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  1          26,1

2          000090            ΖΥΓΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            1          25,818

3          000132            ΠΟΥΤΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ         1          25,7

4          000016            ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  1          24,4

5          000069            ΑΚΡΙΒΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     1          24,273

6          000143            ΣΑΚΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ        1          24,2

7          000096            ΤΖΙΟΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ      1          23,7

8          000038            ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1          23

9          000036            ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     1          21,9

10        000048            ΚΟΣΙΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ          1          20,2

11        000050            ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ         1          20,1

12        000024            ΠΑΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          1          19,6

13        000191            ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ    1          19,5

14        000095            ΜΟΥΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ           1          19,5

15        000127            ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    2          19,4

16        000154            ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΧΑΡΙΛΚΛΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ            1          18,364

17        000071            ΖΑΧΑΡΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ   1          17,6

18        000091            ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ          1          16,3

19        000192            ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ           1          15,6

20        000135            ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        1          15,5

21        000046            ΚΑΚΟΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   1          15,4

22        000124            ΠΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ  3          15,1

23        000105            ΓΕΝΝΗΤΣΕΦΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       2          15

24        000021            ΜΑΝΤΖΩΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΜΟΥΛΗ           1          14,9

25        000165            ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ   2          14.9

ΕΠΙΤΥΧΩΝΤΕΣ ΕΙΔΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΟΜΟΓΕΝΩΝ – ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΧΩΡΩΝ ΕΚΤΟΣ Ε.Ε.

26        000052            VELAJ ERALDO του LUAN   1          14,9

03-03-06-0      ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΒΟΗΘΟΣ ΑΡΤΟΠΟΙΟΥ – ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗ

Α/Α      ΚΩΔΙΚΟΣ       ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ            ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΙΜ.         ΜΟΡΙΑ

1          000199            ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ           1          21,615

2          000202            ΛΑΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ         1          20,929

3          000197            ΤΑΡΑΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         1          19,8

4          000198            ΤΣΙΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1          18,692

5          000201            ΚΕΦΟΚΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1          18,545

6          000200            ΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ         1          17,583

7          000196            ΟΝΙΕΑ ΘΩΜΑΣ του SOTIR    1          17,231

8          000203            ΒΑΪΤΣΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1          16

06-02-02-2      ΤΕΕ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΕΡΙΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ

Α/Α      ΚΩΔΙΚΟΣ       ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ            ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΙΜ.         ΜΟΡΙΑ

1          000194            ΤΟΥΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ          1          21,667

06-02-08-2      ΤΕΕ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ

Α/Α      ΚΩΔΙΚΟΣ       ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ            ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΙΜ.         ΜΟΡΙΑ

1          000136            ΔΑΓΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1          28,333

2          000104            ΜΠΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ            1          20,6

3          000022            ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  1          18,7

4          000151            ΜΠΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1          17,7

5          000073            ΧΑΝΤΖΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    1          17,6

6          000187            ΓΚΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        1          17

7          000097            ΜΠΙΛΜΠΙΛΟΥΣΙ ΤΖΟΥΛΙΟ του ΝΑΣΙ         1          15

10-01-01-1      ΕΛ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΩΝ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΕΜΦΕΡΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ

Α/Α      ΚΩΔΙΚΟΣ       ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ            ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΙΜ.         ΜΟΡΙΑ

1          000172            ΜΑΤΖΑΦΛΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     1          47

2          000134            ΜΟΥΡΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΔΕΩΝ        1          44,444

3          000082            ΚΟΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ         1          44,091

4          000120            ΓΙΑΤΣΙΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ            1          42,2

5          000116            ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ     1          41,917

6          000178            ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ            1          41,5

7          000119            ΦΛΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ        1          41,273

8          000117            ΚΩΣΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ        1          39,1

9          000085            ΦΟΥΣΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          1          36

10        000076            ΒΑΝΑΚΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ      1          34,8

11        000138            ΜΠΕΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ       1          29,7

12        000123            ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ     1          29,4

13        000083            ΑΛΕΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        1          28,636

14        000128            ΚΑΒΡΑΚΟΥ ΜΑΙΡΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ            1          27

15        000193            ΠΛΑΤΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΒΑΪΟΥ   1          26,5

16        000152            ΠΑΡΑΓΑΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ          1          26,4

17        000164            ΧΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   1          26

18        000166            ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ            1          24,545

19        000077            ΝΑΣΤΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ     1          24,4

20        000155            ΚΟΚΚΙΝΟΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ          1          24,333

21        000074            ΦΟΥΣΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ      1          24

22        000182            ΦΟΥΚΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ         1          24

23        000040            ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ           1          23,8

24        000118            ΜΠΕΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ       1          23,8

25        000041            ΚΑΛΟΥΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ          1          23,5

13-01-04-2      ΤΕΕ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΟΓΚΟΛΟΓΙΚΩΝ ΠΑΘΗΣΕΩΝ

Α/Α      ΚΩΔΙΚΟΣ       ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ            ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΙΜ.         ΜΟΡΙΑ

1          000146            ΡΙΖΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ       1          25,4

13-01-19-1      ΕΛ ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗ – ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

Α/Α      ΚΩΔΙΚΟΣ       ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ            ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΙΜ.         ΜΟΡΙΑ

1          000130            ΚΑΤΖΙΜΠΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ   1          26,7

2          000108            ΦΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ           1          25,833

3          000177            ΓΚΟΥΝΤΙΝΑΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  1          24,545

4          000173            ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            1          24,5

5          000098            ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΝΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ            1          23,5

6          000111            ΜΠΑΛΑΦΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ   1          22,3

7          000185            ΣΒΑΡΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ         1          21,9

8          000153            ΣΑΚΟΥΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ    1          21,636

9          000020            ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΖΗΣΗ    1          21,556

10        000092            ΧΑΣΙΩΤΗ ΑΛΙΚΗ του ΘΩΜΑ           1          21,1

11        000012            ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 2          21,1

12        000055            ΣΟΥΝΝΑ ΑΘΗΝΑ του ΣΑΦΟΥΑΝ   1          21

13        000033            ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ           1          21

14        000126            ΖΑΧΑΡΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ      1          20,9

15        000103            ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ     1          20,7

16        000114            ΚΟΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ     1          20,7

17        000099            ΚΟΓΙΑ ΑΝΑΝΣΤΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ         2          20,7

18        000094            ΣΚΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ       2          20,6

19        000175            ΖΥΓΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΛΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ    1          20,5

20        000028            ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ       1          20,2

21        000054            ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ     1          20,1

22        000101            ΚΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ        1          19,8

23        000158            ΡΟΜΠΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ           1          19,8

24        000190            ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ    1          19,6

25        000068            ΤΣΙΛΟΦΥΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ          1          19,6

26        000144            ΜΑΡΚΙΔΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ       1          19,6

27        000081            ΚΑΡΑΒΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ     1          19,455

28        000160            ΑΥΓΕΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1          19,3

29        000006            ΜΠΟΥΡΟΤΖΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ   1          19,2

30        000168            ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ     1          19

31        000031            ΜΠΟΡΔΟΧΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ      1          18,8

32        000061            ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΙΩΑΝΝΗ            1          18,7

33        000141            ΓΚΟΥΡΟΥΜΠΙΝΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ        1          18,6

34        000009            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  1          18,2

35        000019            ΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ      1          18,2

36        000169            ΝΑΧΑΜΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ       1          18,1

37        000112            ΣΑΛΙΑΚΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ         1          18,1

38        000075            ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ      1          18,1

39        000109            ΚΙΤΣΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  1          17,7

40        000027            ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ   1          17,7

41        000159            ΜΙΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       1          17,7

42        000010            ΚΟΥΡΟΥΚΑ ΖΩΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ            1          17,6

43        000064            ΝΤΑΜΠΑΛΕΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ          1          17,4

44        000030            ΓΚΟΒΑΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ          2          17,1

45        000053            ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ     1          17

46        000113            ΠΑΣΧΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  1          16,9

47        000142            ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΧΑΪΔΩ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ         2          16,9

48        000180            ΜΑΝΔΡΑΛΗ ΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ      1          16,8

49        000049            ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   1          16,8

50        000163            ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ         1          16,8

ΕΠΙΤΥΧΩΝΤΕΣ ΕΙΔΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΟΜΟΓΕΝΩΝ – ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΧΩΡΩΝ ΕΚΤΟΣ Ε.Ε.

51        000014            HOXHA MANJOLA του ILIR 1          18,2

52        000004            GOSTA JELENA του OEJAN  1          17,9

53        000129            ALLKO GJENIRERTA του KRISTO   1          16,2

54        000179            KAMBERI FATBARDHA του ISOYF 1          13,3

55        000102            KALORI ANORA του XAKU 2          13,1

13-04-05-2      ΤΕΕ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ ΠΟΔΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΛΩΠΙΣΜΟΥ ΝΥΧΙΩΝ

Α/Α      ΚΩΔΙΚΟΣ       ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ            ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΙΜ.         ΜΟΡΙΑ

1          000058            ΜΟΛΥΒΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ      1          29,3

2          000059            ΣΑΛΑΜΑΣΙΔΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ      1          26,5

3          000029            ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ    1          15,4

13-04-08-0      ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗΣ ΝΥΧΙΩΝ

Α/Α      ΚΩΔΙΚΟΣ       ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ            ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΙΜ.         ΜΟΡΙΑ

1          000195            ΨΑΡΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ         1          24,308

2          000137            ΓΑΔΙΤΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ     1          18,385

3          000150            ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         1          18,308

4          000148            ΞΥΔΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   3          17,615

5          000067            ΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ       1          17,462

6          000125            ΔΡΟΣΗ ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΑ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ   3          17,154

7          000149            ΛΕΒΕΝΤΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ     3          15,231

*Το τμήμα Τεχνίτης Περιποίησης Νυχιών δεν θα λειτουργήσει λόγω περιορισμένου αριθμού αιτήσεων.

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ  ΕΓΓΡΑΦΗΣ

1. ΑΙΤΗΣΗ (χορηγείται από το Ι.Ε.Κ.)

2. ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ

3. Α. Παράβολο  367,00 € στην  ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ , αριθμός λογαριασμού  Ι.ΝΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ.       665/480108-35.

Β. Παράβολο 190,00 € στην  ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ , αριθμός λογαριασμού  Ι.ΝΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ.  665/480108-35  για τους οικονομικά ασθενείς εφόσον συντρέχουν ταυτόχρονα οι παρακάτω δύο όροι:

Β1. το   ετήσιο   οικογενειακό   εισόδημα   δεν   υπερβαίνει   το   ποσό   των  7.340,00   € και αποδεικνύεται από  το εκκαθαριστικό σημείωμα της εφορίας ή το ετήσιο ατομικό εισόδημα δεν   υπερβαίνει   το   ποσό   των  4.410,00   € και   αποδεικνύεται   από     το   εκκαθαριστικό σημείωμα της εφορίας και ότι άλλο αποδεικνύει ότι ο αιτών ζει μόνος  και

Β2. είναι μέλη πολύτεκνης οικογένειας ή ορφανοί.

Σημειώνεται  ότι  εάν συντρέχει  ο ένας μόνο όρος,  οι  καταρτιζόμενοι  δεν δικαιούνται έκπτωσης.

Γ. Παράβολο  734,00 € στην ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ , αριθμός λογαριασμού  Ι.ΝΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ. 665/ 480108-35 για αλλοδαπούς εκτός Ευρωπαϊκής Ένωσης.

Στο   παράβολο   πρέπει   υποχρεωτικά   να   αναγράφεται   το   ονοματεπώνυμο   του καταρτιζομένου.

Οι εγγραφές των καταρτιζομένων  θα γίνονται στο Γραφείο Σπουδαστικών Θεμάτων αυτοπροσώπως.

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com