ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΟ ΤΕΕ

Kalpi3Εκλογές για την ανάδειξη διοικούσας επιτροπής και αντιπροσώπων θα διεξαχθούν την Κυριακή 24 Νοεμβρίου στο ΤΕΕ Κ& Δ Θεσσαλίας.Η ψηφοφορία θα διεξαχθεί σε εκλογικά τμήματα που θα λειτουργήσουν στη μεν Λάρισα στα γραφεία του ΤΕΕ (Καλλιθέας & Τζαβέλα), σε δε τα Τρίκαλα και την Καρδίτσα στις Διευθύνσεις Τεχνικών Υπηρεσιών των πρώην Νομαρχιών.

Από τις εκλογές θα αναδειχθούν η 60μελής Αντιπροσωπεία του Τμήματος και το 5μελές Πειθαρχικό Συμβούλιο. O αριθμός των μελών της Αντιπροσωπείας κατανέμεται μεταξύ των Νομών της περιοχής του Τμήματος ως εξής: Ν. Λάρισας 34, Ν. Καρδίτσας 11 και  Ν. Τρικάλων 15 μέλη. Επίσης οι μηχανικοί θα ψηφίσουν και για την Κεντρική Αντιπροσωπεία, το Ανώτατο Πειθαρχικό Συμβούλιο και τις Επιστημονικές Επιτροπές του ΤΕΕ. Από τα 155 μέλη της Κεντρικής Αντιπροσωπείας, τα 6 θα εκλεγούν από το Τμήμα Κεντρικής & Δυτικής Θεσσαλίας του ΤΕΕ.

*Αναλυτικά οι υποψήφιοι ανά παράταξη και ανά νομό για την Αντιπροσωπεία και για το Πειθαρχικό του Τμήματος Κ&Δ Θεσσαλίας, στο επισυναπτόμενο αρχείο «Υποψήφιοι ΤΕΕ».

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ

Νομός Λάρισας

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΑΦΕΝΤΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΓΚΟΓΚΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΑΚΡΥΓΙΩΡΓΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΕΤΑΞΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΑΛΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΘΕΟΦΙΛΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ

ΛΟΥΚΙΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ

ΜΑΚΡΙΝΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΣΙΚΑΡΔΩΝΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Νομός Καρδίτσας

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΑΜΠΡΑΖΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΒΑΡΕΛΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΘΩΜΑΣ

ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΗΛΙΑΣ

ΜΠΑΛΑΔΗΜΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΤΣΟΥΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΦΩΤΟΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

Νομός Τρικάλων

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ – ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΡΦΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΥΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΡΥΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΑΛΙΑΧΗ

ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΖΗΜΑ

ΕΛΕΝΗ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

 

 

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

Νομός Λάρισας

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΓΕΜΕΝΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΠΥΡΟΣ

ΗΛΙΑΔΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΚΑΛΤΣΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΡΑΙΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΛΙΑΠΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΜΙΧΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΠΑΚΟΥΛΑ

ΕΛΕΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΠΑΛΙΑΓΚΑ

ΙΣΜΗΝΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΣΑΜΑΡΙΝΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΣΤΑΥΡΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ (ΑΛΚΗΣ)

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΤΑΧΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

ΤΣΑΛΑΠΟΡΤΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Νομός Καρδίτσας

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΑΡΣΕΝΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

 

 

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΕλΕΜ)

Νομός Λάρισας

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΛΕΝΗ (ΛΙΑΝΑ)

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΚΟΥΡΓΚΟΥΛΙΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΒΑΙΟΣ

ΛΑΧΑΝΑ

ΖΩΗ

ΑΧΙΛΕΙΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΙΑΦΑΚΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΤΣΑΛΜΑ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

Νομός Καρδίτσας

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΜΑΡΑ

ΣΟΦΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Νομός Τρικάλων

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΠΑΝΤΕΚΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΝΕΡΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

Νομός Τρικάλων

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΒΙΤΣΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΑΛΑΝΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΑΡΔΑΡΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΟΚΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΗΣ

ΟΡΕΣΤΗΣ – ΜΟΣΧΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΝΤΕΡΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΖΙΩΚΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΖΙΩΛΗ

ΣΤΑΜΟΥΛΩ

ΜΑΤΘΑΙΟΣ

ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΤΡΙΜΜΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

 

ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΕ.  Δ.Κ.Μ. – ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

Νομός Λάρισας

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΑΓΓΕΛΗ

ΕΛΕΝΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΓΟΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΑΝΝΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΒΑΡΝΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΓΑΒΡΙΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΙΑΝΝΙΟΥ

ΑΝΝΑ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΓΚΕΡΛΙΩΤΟΥ

ΕΥΤΑΞΙΑ

ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ

ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΚΑΡΤΣΑΦΛΕΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΟΚΚΑΛΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΥΛΩΤΣΙΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΥΤΑΚΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΛΑΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΜΑΡΚΑΤΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΡΙΝΟΣ

ΜΙΧΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΠΑΓΙΑΡΑΣ

ΘΩΜΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΠΟΚΑΡΗ

ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΝΤΟΥΦΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΡΕΖΕΡΑΚΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΣΕΡΕΤΙΔΗΣ

ΑΝΕΣΤΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΣΟΥΦΛΙΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΣΠΑΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΤΖΑΓΚΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΦΥΤΙΛΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΗΛΙΑΣ

ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΛΑΣΙΟΣ

ΧΥΤΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΡΙΤΩΝ

Νομός Καρδίτσας

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΑΛΑΜΑΓΚΑ

ΜΑΡΘΑ

ΘΩΜΑΣ

ΚΑΤΣΙΦΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΛΙΟΥΤΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΟΥΧΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΠΑΚΑΒΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΠΙΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΓΑΝΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΤΣΙΟΥΚΑΣ

ΠΑΡΗΣ

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΤΣΙΩΝΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Νομός Τρικάλων

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΡΟΜΠΛΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΛΙΑΚΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΛΥΧΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΗΤΣΙΟΥΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ

ΜΑΡΙΑ-ΞΕΝΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΚΑΝΔΑΛΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΧΡΙΣΤΑΝΤΩΝΗΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΗΛΙΑΣ

 

 

 

ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Νομός Λάρισας

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΑΓΓΕΛΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΑΤΣΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΛΙΟΒΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΠΠΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΕΤΡΟΣ

Νομός Καρδίτσας

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΜΑΥΡΑΝΤΖΑΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΦΩΤΙΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Νομός Τρικάλων

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΒΡΑΝΤΖΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΜΜΑΤΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΛΑΣΚΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΑΪΟΣ

ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΠΑΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΤΟΥΛΑΚΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΥΜΠΑΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΗΛΙΑΣ

 

 

 

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

Νομός Λάρισας

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΓΚΑΝΤΟΥΝΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΗΛΙΑΣ

ΚΛΕΙΣΙΑΡΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΚΟΥΒΕΛΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΜΠΟΥΜΠΙΤΣΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝ

ΣΠΗΛΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΤΑΧΑ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΦΛΟΥΡΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΧΑΡΙΣΟΥΛΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΘΩΜΑΣ

ΧΑΤΖΗ

ΕΛΕΝΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Νομός Καρδίτσας

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΒΑΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΒΑΙΟΣ

ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΚΟΝΤΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟ

ΜΑΚΡΟΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΘΩΜΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΕΛΕΚΟΥΔΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ

ΗΛΙΑΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΤΖΟΚΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΣΜΑΣ

ΤΣΑΒΑΛΟΣ

ΕΚΤΟΡΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΣ

Νομός Τρικάλων

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΝΤΟΥΒΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΕΤΡΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΤΡΑΝΤΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΣΕΡΓΑΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΛΥΤΡΟΚΑΠΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΟΣΙΑΛΟΣ

ΛΑΠΡΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

 

 

ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΕ.  Δ.Κ.Μ. – ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΒΑΡΝΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΩΦΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΟΥΚΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤΡΑΦΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

 

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΓΚΕΝΑ

ΕΥΤΥΧΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΘΑΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

 

 

 

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΒΑΡΕΛΑΣ

ΒΑΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΙΧΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com