ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ “ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ” ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΤΟΥ ΑΣΤ. ΧΑΤΖΗΚΡΑΧΤΗ

χατζηκρ (Αντιγραφή)Το μεσημέρι κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο της Λάρισας το ψηφοδέλτιο της “Λαϊκής Συσπείρωσης” δήμου Τυρνάβου από τον επικεφαλής του συνδυασμού και υποψήφιο δήμαρχο Αστ. Χατζηκράχτη.

Στο ψηφοδέλτιο υπάρχουν 93 υποψήφιοι δημοτικοί και τοπικοί σύμβουλοι και όπως ανέφερε ο επικεφαλής είναι όλοι τους άνθρωποι των αγώνων, της εργασίας και του μόχθου.

Οι υποψήφιοι είναι:

ΧΑΤΖΗΚΡΑΧΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Δήμαρχος

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  2. ΓΚΟΓΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
  3. ΓΚΟΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  4. ΔΟΥΛΑΠΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΑΡΚΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  6. ΚΛΑΜΠΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  7. ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  8. ΚΟΥΛΙΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  10. ΜΑΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  11. ΜΠΑΣΜΠΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
  12. ΠΑΛΗΤΖΗΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΠΑΠΑΝΩΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  14. ΠΑΡΑΘΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  15. ΡΑΠΟΤΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  16. ΣΑΚΟΡΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  17. ΣΠΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

18. ΤΣΙΝΤΖΗΛΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

  1.  ΒΑΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΒΑΡΔΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΕΥΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΓΙΩΤΑΣ –ΤΣΕΛΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΓΟΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  6. ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΚΑΚΚΑ-ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11.  ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  12.  ΚΟΥΜΠΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  13. ΚΡΙΤΣΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  14. ΛΕΤΣΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  15.  ΛΙΑΚΟΥ –ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΤΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  16.  ΜΑΓΓΟΥ –ΣΤΑΤΗΡΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  17.  ΜΑΡΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  18. ΜΕΖΙΝΗ ΕΡΜΗΣ του ΜΠΕΣΝΙΚ
  19.  ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  20. ΜΠΑΚΑΪΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  21. ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  22. ΜΠΑΝΤΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  23. ΜΠΑΡΔΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  24.  ΜΠΟΥΡΣΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  25. ΝΤΑΒΑΡΑΣ ΖΗΣΗΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ
  26. ΝΤΡΙΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ –ΛΑΟΚΡΑΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  27. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ –ΣΤΟΥΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  28. ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  29.  ΡIΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΑΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
  30. ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗ –ΜΗΤΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΓΑΜΕΜΝΟΝΑ
  31. ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  32.  ΤΣΙΚΡΙΤΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  33. ΤΣΙΟΥΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  34. ΦΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  35. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  36. ΧΡΙΣΤΟΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ

  1. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΝΟΥΣΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΠΑΡΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΣΑΛΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  5. ΤΖΟΥΡΓΚΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΤΡΙΠΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

  1. ΒΑΡΓΙΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΒΟΥΛΓΑΡΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΚΙΤΣΙΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΜΑΜΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΜΗΝΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΘΩΜΑ
  7. ΜΠΑΚΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  9. ΣΤΑΥΡΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. TΣΑΚΝΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  11. ΤΣΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  12. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΕΙΟΥ

  1. ΚΟΥΤΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΠΕΡΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΤΕΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  4. ΤΣΙΟΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΥΟΤΟΠΟΥ

  1. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
  2. ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΜΑΣΙΟΥ

  1. ΓΑΛΟΓΑΒΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  3. ΜΟΥΣΙΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΠΑΖΑΡΑ ΡΩΞΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΛΕΡΙΩΝ

  1. ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΓΚΟΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΛΙΑΓΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΠΑΡΑΘΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΝΔΡΩΝ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

  1. ΓΑΡΟΥ –ΚΑΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
  3. ΜΠΑΜΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΝΤΑΦΟΥΛΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΙΑΣ

  1. ΙΤΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΝΤΟΝΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  3. ΤΣΙΟΥΦΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ