ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ “ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ” ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΡΝΑ

ΛΟΓΚΟ 1 (Αντιγραφή)Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού “Νέα Πορεία για το δήμο μας” κατέθεσε χθες στο Πρωτοδικείο, ο επικεφαλής του συνδυασμού και υποψήφιος δήμαρχος Ελασσόνας Βασίλειος Βαρνάς, εκφράζοντας την αισιοδοξία του για το αποτέλεσμα των εκλογών. Οι υποψήφιοι του συνδυασμού είναι:

Υποψήφιος Δήμαρχος
(Επώνυμο)          (Όνομα)               (Πατρώνυμο)
ΒΑΡΝΑΣ               ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΕΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΕΣ
1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΤΙΧΑΣΙΩΝ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΑΑ          (Επώνυμο)          (Όνομα)               (Πατρώνυμο)

1              ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ     ΜΑΡΙΑ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2              ΚΑΡΝΑΒΑΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3              ΠΛΑΤΑΝΟΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

4              ΠΡΟΒΙΔΑΣ           ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

2. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΑΑ          (Επώνυμο)          (Όνομα)               (Πατρώνυμο)

1             ΣΥΝΑΠΑΛΟΣ      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

3. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1             ΖΑΝΙΑΣ                 ΑΧΙΛΛΕΥΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ

2             ΖΙΩΓΑΣ                  ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΕΥΘΥΜΙΟΣ

3             ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΟΣ                ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4              ΚΑΤΣΑΒΑΚΗ – ΤΑΣΟΥΛΑ               ΒΑΪΑ      ΛΑΖΑΡΟΣ

5             ΚΑΤΣΙΔΗΣ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΗΛΙΑΣ

6             ΚΑΦΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7              ΚΟΣΙΦΑΣ             ΛΑΖΑΡΟΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

8             ΚΟΥΡΔΗΣ             ΧΡΗΣΤΟΣ             ΙΩΑΝΝΗΣ

9             ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ             ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10           ΜΑΝΩΛΗΣ          ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΧΡΗΣΤΟΣ

11           ΜΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ                ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

12          ΜΑΣΤΡΟΕΥΘΥΜΙΟΥ        ΙΩΑΝΝΗΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

13          ΜΕΡΙΣΙΩΤΗΣ       ΣΤΕΦΑΝΟΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ

14          ΜΟΥΤΣΙΟΥ          ΒΑΣΙΛΙΚΗ             ΘΕΟΦΑΝΗΣ

15          ΜΠΑΡΑΣ              ΘΕΟΔΩΡΟΣ        ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

16          ΜΠΕΛΑΗΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ           ΛΑΜΠΡΟΣ

17          ΜΠΙΣΜΠΑΣ        ΛΑΖΑΡΟΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18          ΜΠΙΤΟΣ               ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ      ΧΡΗΣΤΟΣ

19           ΝΑΝΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

20           ΝΙΚΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

21           ΝΤΟΥΦΑ- ΜΑΤΟΥΛΑ      ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ

22          ΠΑΛΑΓΚΑΣ          ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

23           ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΙΟΥ – ΠΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ                ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

24          ΠΑΤΣΗΣ                ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

25           ΣΑΜΟΛΑΔΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΠΕΡΙΚΛΗΣ

26          ΤΖΗΜΑ – ΑΛΕΞΙΟΥ           ΒΑΣΙΛΙΚΗ             ΑΣΤΕΡΙΟΣ

27          ΧΑΤΖΗΑΥΓΕΡΗΣ                 ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

28          ΨΥΡΡΑΣ               ΆΓΓΕΛΟΣ              ΣΤΕΦΑΝΟΣ

 

4. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΡΥΑΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΔΡΑΧΑΛΙΒΑ – ΠΛΙΤΣΗ    ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2              ΝΤΕΡΚΟΣ             ΠΕΤΡΟΣ                ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

 

5. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΙΒΑΔΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΑΝΤΩΝΙΟΥ          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2              ΓΙΑΓΚΟΥ – ΔΕΡΒΕΝΗ        ΜΑΡΙΑ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ

3              ΜΑΜΑΡΑ            ΕΛΛΗ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4              ΠΡΟΚΟΒΑ           ΒΑΣΙΛΙΚΗ             ΙΩΑΝΝΗΣ

 

6. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΛΥΜΠΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΒΑΡΝΑΣ               ΘΩΜΑΣ                ΙΩΑΝΝΗΣ

2              ΓΕΡΟΦΩΚΑΣ       ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΙΚΑΣ)       ΗΛΙΑΣ

3              ΖΙΑΝΝΑΣ             ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΕΥΘΥΜΙΟΣ

4              ΚΑΖΑΚΛΑΡΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

5              ΜΠΑΤΣΙΛΑ          ΕΙΡΗΝΗ                ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

6              ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ                ΙΩΑΝΝΗΣ            ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

7              ΤΖΗΚΑΣ                ΧΡΗΣΤΟΣ             ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

8              ΤΣΙΟΤΣΙΚΑΣ         ΙΩΑΝΝΗΣ            ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

7. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΒΑΛΔΟΥΜΑΣ     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2              ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ     ΛΑΜΠΡΟΣ          ΘΕΟΔΩΡΟΣ

3              ΛΑΜΠΡΟΥ          ΔΗΜΗΤΡΑ           ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4              ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ           ΕΥΘΥΜΙΟΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5              ΤΖΗΚΑΣ                ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΙΩΑΝΝΗΣ

 

8. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΒΑΡΝΑΑΝΝΑ-ΒΑΛΕΡΙΑ                ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2              ΡΑΧΑΝΤΑ            ΜΑΡΙΑ  ΧΡΗΣΤΟΣ

 

9. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΔΗΜΟΥ                ΑΘΑΝΑΣΙΑ          ΙΩΑΝΝΗΣ

2              ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΧΡΗΣΤΟΣ

3              ΠΑΣΧΟΣ               ΒΑΪΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4              ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ            ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

1. Δημοτική Κοινότητα ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ Ελασσόνας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΚΑΤΣΑΝΟΣ          ΙΩΑΝΝΗΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2              ΛΙΤΣΙΟΥ                ΕΛΕΝΗ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

2. Δημοτική Κοινότητα ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΑΛΕΞΙΟΥ              ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2              ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ  (ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ)      ΛΑΖΑΡΟΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ

3              ΓΚΑΡΜΙΡΗ          ΑΘΗΝΑ                ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4              ΛΟΛΑ    ΜΑΡΙΑ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

5              ΠΑΛΟΥΠΑΥΛΙΝΑ             ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6              ΤΣΙΑΒΕΣ                ΧΡΗΣΤΟΣ             ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 

3. Δημοτική Κοινότητα ΚΡΑΝΕΑΣ Ελασσόνας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΟΥ                ΧΡΙΣΤΙΝΑ             ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

4. Δημοτική Κοινότητα ΛΙΒΑΔΙΟΥ Ελασσόνας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΓΑΖΕΤΗΣ               ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2              ΠΑΛΑΓΚΑ            ΚΑΛΛΙΟΠΗ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3              ΠΑΤΕΡΑ                ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

4              ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗΣ                ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

5              ΨΑΛΛΙΔΑΣ          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΗΛΙΑΣ

 

5. Δημοτική Κοινότητα ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ Ελασσόνας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΜΠΕΛΤΣΙΟΥ        ΕΙΡΗΝΗ                ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2              ΝΙΩΤΑ – ΣΑΜΩΤΑ            ΧΡΙΣΤΙΝΑ             ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

 

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

1. Τοπική Κοινότητα ΑΖΩΡΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΧΑΤΖΟΥΛΗ          ΧΡΙΣΤΙΝΑ             ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

 

2. Τοπική Κοινότητα ΑΚΡΗΣ

Υποψήφιος εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

3. Τοπική Κοινότητα ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΛΙΑΝΟΥ                ΕΥΑΝΘΙΑ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

4. Τοπική Κοινότητα ΒΑΛΑΝΙΔΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΒΑΡΣΑΜΗΣ (ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ)      ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2              ΜΑΝΑΧΙΑΡΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΙΩΑΝΝΗΣ

3              ΜΑΝΟΣ                ΘΕΟΔΩΡΟΣ        ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4              ΤΖΙΚΑ – ΝΤΟΥΜΟΥ          ΒΑΪΑ      ΦΩΤΙΟΣ

 

5. Τοπική Κοινότητα ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΛΥΤΣΙΟΥΛΗΣ       ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

6. Τοπική Κοινότητα ΓΑΛΑΝΟΒΡΥΣΗΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ               ΚΥΡΙΑΚΗ              ΘΕΟΧΑΡΗΣ

 

 

7. Τοπική Κοινότητα ΓΕΡΑΝΙΩΝ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ           ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΕΥΘΥΜΙΟΣ

 

8. Τοπική Κοινότητα ΓΙΑΝΝΩΤΩΝ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ                ΖΩΗ (ΖΕΤΑ)         ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

 

9. Τοπική Κοινότητα ΔΟΛΙΧΗΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΒΑΛΙΩΤΗΣ           ΑΝΤΩΝΙΟΣ          ΧΡΗΣΤΟΣ

 

10. Τοπική Κοινότητα ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΠΑΠΟΥΛΙΑ          ΔΗΜΗΤΡΑ           ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

11. Τοπική Κοινότητα ΔΡΥΜΟΥ

Υποψήφιος εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΑΡΣΕΝΗΣ             ΧΡΗΣΤΟΣ             ΗΛΙΑΣ

2              ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3              ΠΑΠΑΡΓΥΡΗ       ΓΕΩΡΓΙΑ               ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

12. Τοπική Κοινότητα ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

Υποψήφιος εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΒΑΛΑΤΣΟΥ – ΤΟΛΙΟΥ      ΕΛΕΝΗ  ΙΩΑΝΝΗΣ

2              ΝΤΟΚΟΥ               ΜΑΡΙΑ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3              ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ            ΧΑΡΙΛΑΟΣ

 

13. Τοπική Κοινότητα ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΖΑΡΩΤΗ               ΕΛΕΝΗ  ΑΣΤΕΡΙΟΣ

2              ΜΠΕΛΗ                ΟΛΥΜΠΙΑ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3              ΝΤΑΜΠΟΣΗ – ΠΑΛΑΓΚΑ               ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4              ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ            ΙΩΑΝΝΑ               ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

14. Τοπική Κοινότητα ΚΑΡΥΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΒΑΡΛΑΜΗΣ        ΧΡΗΣΤΟΣ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2              ΖΑΡΩΤΗΣ             ΧΡΗΣΤΟΣ             ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

15. Τοπική Κοινότητα ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

Υποψήφιος Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΝΤΟΥΜΟΣ           ΘΕΟΔΩΡΟΣ        ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

16. Τοπική Κοινότητα ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΔΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ                ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ      ΑΝΔΡΕΑΣ

2              ΡΑΠΤΗ  ΚΕΡΑΣΙΝΑ           ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

17. Τοπική Κοινότητα ΚΟΚΚΙΝΟΠΗΛΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΖΑΡΩΤΗ               ΙΩΑΝΝΑ               ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2              ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑΣ               ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΙΩΑΝΝΗΣ

3              ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ)   ΧΡΗΣΤΟΣ

4              ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ        ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

 

18. Τοπική Κοινότητα ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ

Υποψήφιος Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1

 

19. Τοπική Κοινότητα ΛΟΥΤΡΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΚΑΛΥΒΑΣ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2              ΝΤΟΥΜΟΣ           ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3              ΣΟΛΑΚΗ               ΣΟΦΙΑ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

20. Τοπική Κοινότητα ΛΟΦΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΚΟΡΔΑΝΟΥΛΗ  ΒΑΣΙΛΕΙΑ             ΙΩΑΝΝΗΣ

2              ΤΑΣΟΥΛΑ             ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΓΕΩΡΓΙΑ     ΣΤΕΡΓΙΟΣ

 

21. Τοπική Κοινότητα ΛΥΚΟΥΔΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΘΩΜΑΣ

2              ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ             ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

22. Τοπική Κοινότητα ΜΑΓΟΥΛΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1

 

23. Τοπική Κοινότητα ΜΕΓΑΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ    ΝΙΚΟΛΕΤΑ           ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2              ΔΑΜΑΣΟΥΛΙΩΤΗΣ           ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3              ΤΑΨΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

 

24. Τοπική Κοινότητα ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ

Yποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1

 

25. Τοπική Κοινότητα ΜΗΛΕΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΒΑΛΙΩΤΗΣ           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2              ΜΠΗΤΟΣ              ΘΩΜΑΣ                ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 

26. Τοπική Κοινότητα ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΜΠΑΣΜΠΑΝΑΣ                ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΧΡΗΣΤΟΣ

2              ΝΕΣΤΟΡΑ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3              ΠΑΣΣΑΧΙΔΗΣ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

4              ΣΑΒΒΙΔΗΣ            ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΑΒΡΑΑΜ

 

27. Τοπική Κοινότητα ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

2              ΜΠΟΛΗΣ             ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

 

28. Τοπική Κοινότητα ΠΡΑΙΤΩΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΑΡΟΤΣΙΟΣ           ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΙΩΑΝΝΗΣ

2              ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΙΩΑΝΝΗΣ

 

29. Τοπική Κοινότητα ΠΥΘΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΔΗΜΟΥ                ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2              ΖΙΑΚΟΥΛΗΣ         ΙΩΑΝΝΗΣ            ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ)

3              ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ              ΙΩΑΝΝΗΣ            ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

4              ΤΣΑΚΙΣΤΑΡΑ       ΚΑΤΕΡΙΝΑ           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

30. Τοπική Κοινότητα ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΡΑΠΤΗ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ          ΙΩΑΝΝΗΣ

 

31. Τοπική Κοινότητα ΣΤΕΦΑΝΟΒΟΥΝΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΓΙΑΝΝΑΚΗ          ΕΛΕΝΗ  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

2              ΜΩΫΣΙΔΗ            ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ      ΚΥΡΙΑΚΟΣ

3              ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣΗΛΙΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

32. Τοπική Κοινότητα ΣΥΚΑΜΙΝΕΑΣ

Υποψήφιος Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΚΟΝΤΟΣ               ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

33. Τοπική Κοινότητα ΣΥΚΕΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΑΓΡΙΟΔΗΜΟΣ    ΣΠΥΡΙΔΩΝ           ΕΥΘΥΜΙΟΣ

2              ΚΟΥΒΕΝΤΑΡΗ    ΣΤΕΛΛΑ                ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3              ΣΒΑΡΝΑΣ             ΧΡΗΣΤΟΣ             ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

34. Τοπική Κοινότητα ΤΣΑΠΟΥΡΝΙΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΗΡΑΚΛΗΣ

 

35. Τοπική Κοινότητα ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

ΑΑ          (ΕΠΩΝΥΜΟ)       (ΌΝΟΜΑ)           (ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ)

1              ΖΗΔΡΟΣ               ΧΡΗΣΤΟΣ             ΜΙΧΑΗΛ

2              ΖΙΑΝΝΑ                ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ        ΙΩΑΝΝΗΣ

3              ΚΟΝΤΟΣ               ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

4              ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ              ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com