ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

OLYMPUS DIGITAL CAMERAΑνακοινώθηκαν από το Πρωτοδικείο Λάρισας τα αποτελέσματα της σταυροδοσίας των υποψηφίων δημοτικών και τοπικών συμβούλων στο δήμο Τυρνάβου. Βάσει της ανακοίνωσης οι υποψήφιοι των 5 συνδυασμού στο σύνολο των εκλογικών τμημάτων ανά συνδυασμό έλαβαν τους εξής σταυρούς:

«συνΠολιτεία ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ στροφή στον πολίτη»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ

ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ     139

ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ121

ΚΟΛΥΒΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ              141

ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ           173

ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ236

ΛΙΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ           132

ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                101

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    118

ΜΑΣΤΑΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ           140

ΜΠΑΛΑΤΣΟΥ(συζΧΡΗΣΤΟΥ) – ΜΑΓΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ    156

ΠΑΙΔΗ–ΜΩΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ              136

ΠΕΡΠΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ161

ΡΙΖΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  205

ΡΟΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                171

ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ-ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      402

ΤΑΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΖΗΣΗ        204

ΤΟΚΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ               173

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               251

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ    338

ΓΑΝΟΣ-ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ      38

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                197

ΓΚΑΜΠΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      227

ΓΚΑΡΛΟΦΗΣ ΜΑΝΘΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ      152

ΓΚΟΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                167

ΓΚΟΥΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ         79

ΓΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                205

ΖΑΡΩΝΑ ΔΑΦΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ201

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ       203

ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ        236

ΚΟΛΟΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ      112

ΚΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ  227

ΚΟΥΤΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        155

ΚΟΥΤΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ    248

ΛΑΓΚΙΟΛΗ–ΜΠΙΛΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ (ΦΑΝΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ         250

ΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          175

ΜΙΓΑ–ΖΕΡΒΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΟΛΩΝΟΣ      218

ΜΙΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ         80

ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ           261

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ         129

ΝΤΑΜΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ       230

ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ        182

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ        68

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ       127

ΣΙΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ          120

ΤΑΝΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ               65

ΤΑΡΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          52

ΤΖΑΡΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ               100

ΤΟΛΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ του ΣΠΥΡΟΥ          201

ΤΟΥΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ          23

ΤΣΙΟΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΖΗΣΙΜΟΥ              247

ΧΑΤΖΗΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   352

ΧΑΤΖΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ173

ΨΥΡΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ   249

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ          156

ΒΛΑΧΑΒΑ–ΖΥΓΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΑΣΤΕΡΙΟΥ               79

ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   154

ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ–ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ              220

ΝΤΑΛΑΜΠΕΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΡΗΓΑ              280

ΠΛΙΑΜΠΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ         70

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ            34

ΓΚΑΝΤΖΩΡΑ–ΚΕΦΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ        132

ΔΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ238

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  65

ΚΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  193

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ        176

ΜΗΛΙΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ         177

ΝΑΤΣΙΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ       70

ΝΤΑΛΩΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ         205

ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ              31

ΦΑΣΕΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ             180

ΧΑΛΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ               330

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΙΟΥ

ΒΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ              114

ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ             131

ΚΩΝΝΑ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          35

ΣΙΜΑΝΔΡΕΛΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ      15

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΡΥΟΤΟΠΟΥ

ΔΟΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ     29

ΚΟΥΜΠΑΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ              16

ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          15

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΑΜΑΣΙΟΥ

ΓΡΕΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ172

ΖΟΡΜΠΑ-ΛΕΤΣΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ  23

ΜΟΥΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ       61

ΝΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ             27

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΕΛΕΡΙΩΝ

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ       15

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  9

ΦΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ         14

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΕΝΔΡΩΝ

ΓΚΑΜΠΛΕΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   24

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ           36

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΟΔΙΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ               4

ΚΑΡΑΝΙΚΑ-ΝΤΑΜΤΣΙΟΥ ΦΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ     4

ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ          28

ΝΙΤΣΙΚΑΣ ΑΔΑΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ             35

 

«ΜΕΤΩΠΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΑΜΠΕΛΩΝΑ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ

ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ         281

ΓΚΑΝΑΤΖΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ    78

ΖΗΝΟΥΛΗ–ΧΡΟΝΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                36

ΚΑΣΤΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                191

ΚΑΤΗ-ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ         72

ΚΕΝΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         413

ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ      163

ΚΥΡΙΤΣΗ–ΝΤΑΦΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΪΟΥ          482

ΝΑΖΙΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ              171

ΝΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ        33

ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ               849

ΠΑΠΠΑ-ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ              48

ΣΕΡΛΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  521

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΑΒΔΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ     191

ΑΓΡΙΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ               8

ΑΜΑΡΙ ΣΑΜΕΡ–ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΟΝΔΕΡ          792

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                19

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ      50

ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ           289

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ  264

ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ            642

ΓΚΑΝΤΡΗ–ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΝΔΡΕΑ          35

ΔΗΜΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       130

ΕΞΑΡΧΟΥ–ΚΟΝΤΣΑ ΑΓΛΑΪΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ             334

ΖΩΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ             677

ΘΑΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ38

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΓΓΛΟΓΑΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  6

ΚΑΛΟΥΠΑ ΖΩΗ του ΤΙΤΟΥ             104

ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΘΩΜΑ      99

ΚΑΣΤΩΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ         105

ΚΥΠΑΡΙΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΩΜΑ           166

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ              301

ΛΟΥΛΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ  194

ΜΑΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ       207

ΜΟΥΣΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     291

ΜΠΑΜΖΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    114

ΜΠΑΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ           43

ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ            320

ΝΤΟΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ        144

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ     69

ΠΡΑΠΠΑ–ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ         200

ΣΑΚΟΥΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ     51

ΣΑΜΟΥΛΑΔΑΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ           61

ΣΙΩΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ             64

ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ           243

ΤΑΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ              37

ΤΟΠΑ–ΔΗΜΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ         44

ΧΑΛΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ             349

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ

ΓΚΟΥΜΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ          199

ΔΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ     134

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ       75

ΛΙΑΠΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   83

ΜΠΕΛΟΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ         115

ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ              214

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΒΑΓΕΝΑ–ΖΑΡΑΜΠΟΥΚΑ ΑΝΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ           134

ΓΚΑΤΖΗΡΟΥΛΗ–ΛΙΑΚΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ         267

ΔΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ        74

ΚΑΛΤΣΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ-ΕΥΡΥΠΙΔΗ          229

ΛΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ            236

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ-ΜΑΜΑΡΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ           99

ΜΑΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ       127

ΜΠΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΗΣΗ     109

ΝΤΕΦΑ–ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ        277

ΠΛΙΑΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΝΤΑΖΗ         81

ΠΝΑΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ              299

ΣΥΝΑΠΑΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                160

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΙΟΥ

ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ      71

ΛΙΟΥΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ    22

ΤΣΙΓΑΡΑ–ΚΟΥΤΣΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ              73

ΤΣΟΥΤΣΑ ΣΤΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                69

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΡΥΟΤΟΠΟΥ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ            9

ΟΥΛΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ             6

ΠΑΠΑΖΙΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ              57

ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ         2

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΑΜΑΣΙΟΥ

ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ              87

ΚΑΝΝΗ-ΚΑΣΚΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ   19

ΜΟΥΣΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                69

ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ       120

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΕΛΕΡΙΩΝ

ΓΑΡΓΑΛΕΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ              26

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ-ΣΟΥΛΙΟΥ ΜΕΛΑΝΗ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ             11

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ            41

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ          63

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΕΝΔΡΩΝ

ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ        6

ΓΚΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ    71

ΚΑΤΣΗ–ΓΚΑΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ          14

ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ       110

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΟΔΙΑΣ

ΚΟΥΤΣΟΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ            84

ΜΟΥΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ              1

ΠΛΗΣΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                13

ΡΑΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ        66

 

«ΔΡΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΤΑΡΕΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                 324

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ      206

ΓΙΑΝΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                99

ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          114

ΓΚΑΤΖΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΓΓΕΛΟΥ    458

ΓΚΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ             49

ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                213

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ        202

ΚΟΥΤΟΥΚΑ-ΝΑΣΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ         291

ΛΑΠΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ          513

ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ      94

ΜΠΑΡΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ              173

ΜΠΙΖΙΩΤΑ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ             113

ΟΝΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                 111

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                 100

ΠΟΝΗΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ      125

ΤΟΚΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ       96

ΦΑΡΔΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        113

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                 123

ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ          146

ΒΟΥΓΙΑΤΖΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ      413

ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΙΩΑΝΝΗ           105

ΓΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ            87

ΚΑΪΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ            398

ΚΑΚΑΔΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ   120

ΚΑΡΑΜΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     260

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ          278

ΛΕΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ     280

ΛΙΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ       135

ΛΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ              86

ΜΑΛΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ         96

ΜΑΛΙΟΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ           46

ΜΠΑΛΙΑΦΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΠΟΛΥΝΙΚΗ               105

ΜΠΑΝΤΡΑΛΕΞΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                60

ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ       105

ΝΙΤΣΟ ΜΑΡΙΟ του ΝΙΚΟ                92

ΞΗΡΟΜΕΡΙΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ          547

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ           133

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ                 57

ΠΟΥΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ           119

ΡΙΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ           186

ΣΑΛΤΖΙΔΗ-ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΠΑΓΩΝΑ (ΠΕΝΥ) συζ ΕΥΘΥΜΙΟΥ    74

ΣΑΛΤΖΙΔΟΥ-ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΕΠΗ) συζ ΓΕΩΡΓΙΟΥ          62

ΣΙΑΣΙΑΜΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ        59

ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               350

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ               94

ΤΣΑΛΤΑ-ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΖΩΗ του ΖΗΣΗ           152

ΤΣΙΑΧΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ    53

ΤΣΙΓΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ           56

ΤΣΙΓΚΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ    103

ΤΣΙΟΛΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ           62

ΥΦΟΥΛΗ-ΖΙΩΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          80

ΦΑΚΗ-ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 138

ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ-ΖΗΣΗ          211

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ       277

ΓΙΑΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΡΓΥΡΗ            58

ΖΑΧΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                182

ΜΟΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ   112

ΠΑΦΗ-ΠΕΤΡΙΚΗ ΜΙΡΣΥΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ            107

ΤΖΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          263

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΚΑΡΑΟΥΖΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ           191

ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ-ΓΩΓΟΥΒΙΤΟΥ ΖΩΗ συζ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ        61

ΜΗΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ             167

ΜΟΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  156

ΝΤΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ             396

ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  150

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ  77

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ          32

ΠΙΝΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ           79

ΤΖΙΑΤΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ              86

ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ           135

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ         108

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΙΟΥ

ΓΚΑΝΤΖΩΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ152

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ           8

ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ       53

ΤΣΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ            41

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΡΥΟΤΟΠΟΥ

ΚΑΡΑΝΤΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ         8

ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑ-ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ συζ ΑΣΤΕΡΙΟΥ   30

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ   8

ΦΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   90

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΑΜΑΣΙΟΥ

ΛΕΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ               49

ΜΑΤΡΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ            49

ΣΙΜΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      36

ΧΑΤΖΗΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ58

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΕΛΕΡΙΩΝ

ΓΑΛΑΝΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    33

ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ             15

ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  29

ΧΑΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          17

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΕΝΔΡΩΝ

ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ      137

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  21

ΚΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ    26

ΚΑΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ            47

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΟΔΙΑΣ

ΒΛΙΩΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ          37

ΓΚΑΝΑΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          52

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΧΑΪΔΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ              6

ΚΟΝΤΑΛΕΞΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                 22

 

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΥΡΝΑΒΟΥ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ          160

ΓΚΟΓΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ               193

ΓΚΟΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ               160

ΔΟΥΛΑΠΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ     72

ΚΑΡΚΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ       116

ΚΛΑΜΠΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ               112

ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   98

ΚΟΥΛΙΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ       259

ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ               342

ΜΑΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ     77

ΜΠΑΣΜΠΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ           363

ΠΑΛΗΤΖΗΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ    151

ΠΑΠΑΝΩΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ   93

ΠΑΡΑΘΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ     338

ΡΑΠΟΤΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ                129

ΣΑΚΟΡΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               539

ΣΠΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ           273

ΤΣΙΝΤΖΗΛΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ               54

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ              184

ΒΑΡΔΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΕΥΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ    243

ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ         170

ΓΙΩΤΑΣ–ΤΣΕΛΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    387

ΓΟΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ      118

ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ              28

ΚΑΚΚΑ-ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ            140

ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                 57

ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                138

ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    185

ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ        79

ΚΟΥΜΠΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ                 31

ΚΡΙΤΣΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ       139

ΛΕΤΣΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  84

ΛΙΑΚΟΥ–ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΤΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ        131

ΜΑΓΓΟΥ–ΣΤΑΤΗΡΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ               437

ΜΑΡΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               31

ΜΕΖΙΝΗ ΕΡΜΗΣ του ΜΠΕΣΝΙΚ   16

ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ        140

ΜΠΑΚΑΪΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 89

ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ            172

ΜΠΑΝΤΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                506

ΜΠΑΡΔΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ               130

ΜΠΟΥΡΣΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ          96

ΝΤΑΒΑΡΑΣ ΖΗΣΗΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ              49

ΝΤΡΙΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ –ΛΑΟΚΡΑΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ68

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ–ΣΤΟΥΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       157

ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ          221

ΡIΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΑΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ              134

ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗ–ΜΗΤΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΓΑΜΕΜΝΟΝΑ                181

ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ            146

ΤΣΙΚΡΙΤΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ     374

ΤΣΙΟΥΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        187

ΦΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                187

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ      70

ΧΡΙΣΤΟΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ    88

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ

ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   162

ΝΟΥΣΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ           69

ΠΑΡΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ    167

ΣΑΛΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΩΜΑ       79

ΤΖΟΥΡΓΚΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ           248

ΤΡΙΠΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 187

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΒΑΡΓΙΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                 189

ΒΟΥΛΓΑΡΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ               156

ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ             287

ΚΙΤΣΙΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ              102

ΜΑΜΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ           294

ΜΗΝΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΘΩΜΑ                 79

ΜΠΑΚΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ              277

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                253

ΣΤΑΥΡΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        123

TΣΑΚΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                 87

ΤΣΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ            137

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 102

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΙΟΥ

ΚΟΥΤΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ        49

ΠΕΡΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                 52

ΤΕΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ               33

ΤΣΙΟΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ   73

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΡΥΟΤΟΠΟΥ

ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ    20

ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      15

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΑΜΑΣΙΟΥ

ΓΑΛΟΓΑΒΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 37

ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ              22

ΜΟΥΣΙΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   36

ΠΑΖΑΡΑ ΡΩΞΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                38

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΕΛΕΡΙΩΝ

ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ            20

ΓΚΟΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                83

ΛΙΑΓΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    44

ΠΑΡΑΘΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ             15

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΕΝΔΡΩΝ

ΓΑΡΟΥ–ΚΑΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ    29

ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ       7

ΜΠΑΜΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ    20

ΝΤΑΦΟΥΛΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ        14

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΟΔΙΑΣ

ΙΤΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                 11

ΝΤΟΝΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ         3

ΤΣΙΟΥΦΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ               51

 

«ΔΙΑΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ

ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               231

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ               471

ΓΚΑΜΠΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ     114

ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ              238

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛOΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        186

ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  64

ΜΑΜΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          274

ΜΑΝΑΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ           102

ΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΗΛΙΑ   87

ΤΖΙΟΥΦΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   385

ΤΣΑΠΡΑΛΗ ΒΑΪΑ (ΒΑΝΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ            407

ΦΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   30

ΦΛΙΚΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ             145

ΦΡΑΓΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ              92

ΨΥΡΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         198

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΓΙΑΝΝΩΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ   202

ΓΚΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ               287

ΓΟΥΛΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    30

ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ82

ΚΑΪΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΖΗΣΗ   86

ΚΑΛΑΚΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ       227

ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ              32

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ81

ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  200

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   173

ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  22

ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ             127

ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ           223

ΝΑΣΙΚΑΣ ΝΑΣΟΥΛΙΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ     673

ΠΛΙΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ       11

ΠΟΥΤΟΚΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          253

ΡΟΣΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       163

ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ            27

ΣΑΛΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ   177

ΤΟΥΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΪΟΥ            88

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ              208

ΤΣΙΤΣΙΡΙΓΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      375

ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ        145

ΧΑΤΖΗΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ    192

ΨΥΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΔΑΜΟΥ                 161

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ

ΓΑΤΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ               142

ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΣΙΕΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ           424

ΜΠΡΟΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              48

ΠΑΡΘΕΝΗ-ΝΤΑΒΑΝΟΥ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ            33

ΤΣΟΥΛΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ        39

ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ          139

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΙΣΑΑΚ           68

ΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ               44

ΜΑΪΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΑΣΟΝΑ               241

ΜΗΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΙΜΙΛΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ      156

ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ      177

ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ           90

ΜΠΟΥΡΣΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ            71

ΣΥΚΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ      118

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΙΟΥ

ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ          32

ΜΠΑΧΤΣΙΒΑΝΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ       113

ΠΙΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    24

ΣΕΛΕΜΕΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ                18

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΡΥΟΤΟΠΟΥ

ΚΩΤΟΥΛΑ ΛΑΖΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            13

ΛΙΑΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ             70

ΜΕΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ           18

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ1

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΑΜΑΣΙΟΥ

ΓΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        100

ΔΗΜΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΩΜΑ               5

ΛΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ         30

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ      17

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΕΛΕΡΙΩΝ

ΝΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ          45

ΣΕΡΛΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ             8

ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                23

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΕΝΔΡΩΝ

ΖΩΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ  6

ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ       2

ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   191

ΨΑΘΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ         4

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΟΔΙΑΣ

ΑΛΤΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ               17

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ       32

ΣΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ    41

 

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com