ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΤΟΥΣ 4 ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΑΣ

agiaΑνακοινώθηκαν από το Πρωτοδικείο Λάρισας τα αποτελέσματα της σταυροδοσίας των υποψηφίων δημοτικών και τοπικών συμβούλων στο δήμο Αγιάς. Βάσει της ανακοίνωσης οι υποψήφιοι των 5 συνδυασμού στο σύνολο των εκλογικών τμημάτων ανά συνδυασμό έλαβαν τους εξής σταυρούς:

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ   ————

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ    216

ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ              357

ΒΑΛΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ          150

ΒΑΛΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΑΝΙΗΛ            275

ΓΙΑΝΝΟΥΛΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ       622

ΔΕΛΗΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                 181

ΔΗΜΗΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΪΟΥ           174

ΖΙΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ         425

ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ              88

ΚΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ        343

ΚΟΥΤΟΥΛΑ-ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ           196

ΜΑΡΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ     345

ΜΠΙΜΠΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                277

ΡΕΠΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ          172

ΡΙΖΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ       151

ΡΙΖΟΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ              310

ΣΚΑΡΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ    305

ΣΜΥΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ       575

ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ   295

ΤΖΙΤΖΙΛΕΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 122

ΤΣΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ          173

ΧΑΣΤΑΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ     243

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ    ————

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΡΙΖΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 360

ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ    531

ΓΚΟΥΤΖΟΥΛΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ            421

ΓΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                 145

ΜΥΛΩΝΑ-ΒΟΓΛΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΔΡΟΣΟΥ        277

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   384

ΤΣΙΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ             228

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ        ————

ΚΑΜΑΤΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ             102

ΜΠΟΥΡΝΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ            216

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ              331

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                 78

ΤΣΙΩΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ          327

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ       ————

ΑΓΓΕΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       211

ΑΡΓΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          351

ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                355

ΚΑΦΑΝΕΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ      292

ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ      452

ΛΕΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ            761

ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ646

ΜΠΕΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ     454

ΠΛΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ       317

ΤΣΟΠΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ      361

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΑΣ          ————

ΓΑΡΟΦΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ               175

ΜΠΑΤΖΙΟΛΑΣ ΖΑΧΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ           289

ΜΠΑΤΣΙΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ              123

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ               117

ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ               187

ΧΑΤΖΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ            154

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΕΤΟΛΟΦΟΥ  ————

ΜΟΣΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ      32

ΝΤΙΚΟΥΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ                 40

ΝΤΙΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ          32

ΣΤΕΡΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ   17

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΒΡΑΣ         ————

ΓΙΑΝΝΟΥΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    15

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ     90

ΚΟΜΝΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ            10

ΜΠΟΥΡNΤΕΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ           119

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΕΡΑΚΑΡΙΟΥ                 ————

ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ       44

ΚΑΛΕΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ               43

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΛΑΦΟΥ         ————

ΚΟΣΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ   57

ΚΩΣΤΑΝΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ      28

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΓΑΛΟΒΡΥΣΟΥ         ————

ΓΩΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  63

ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      87

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ            ————

ΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ    15

ΝΑΝΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ              25

ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ             100

ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ         11

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΡΟΜΥΛΩΝ               ————

ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ           38

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ          38

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣ      ————

ΚΕΡΑΜΕΥΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   65

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 7

ΤΣΙΜΠΟΥΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                7

ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ       56

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΙΤΣΑΣ         ————

ΚΟΥΤΟΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                22

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΑΝΑΞΑΓΟΡΑ                146

ΤΑΚΑΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   57

ΧΟΝΔΡΟΥΛΗ ΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ             35

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΟΜΟΛΙΟΥ        ————

ΓΚΑΤΖΩΝΑ-ΜΑΚΑΝΤΑΣΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  99

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   142

ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ     38

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ          ————

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ          41

ΜΠΕΡΙΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ               88

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΟΜΙΟΥ          ————

ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ             18

ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΡΙΖΟΥ                 123

ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ        140

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ   ————

ΑΛΒΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       15

ΚΑΜΑΤΕΡΗ ΑΓΑΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ          15

ΣΥΡΑΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ              51

ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ               24

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ   ————

ΚΑΡΑΦΕΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ    66

ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΖΗ    29

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ     ————

ΓΚΟΥΣΓΚΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ              21

ΔΟΛΑΠΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                 40

ΠΛΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ              52

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ       ————

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 48

ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ     67

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΡΜΑΡΙΝΗΣ             ————

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ      19

ΡΑΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ           34

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ     ————

ΖΙΟΥΡΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ        74

ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ       152

ΜΠΕΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   337

ΣΤΕΦΑΝΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ      180

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΚΗΤΗΣ             ————

ΖΙΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  57

ΜΑΚΡΟΔΗΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΟΡΙΝΑ )ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ      41

ΠΕΡΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                94

ΤΣΙΜΠΟΛΗ ΙΟΚΑΣΤΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ       7

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΚΛΗΘΡΟΥ    ————

ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΤΙΜΟΘΕΟΥ    48

ΚΑΤΣΙΜΑΝΤΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ         58

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΤΣΑΣ    ————

ΔΗΜΗΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 49

ΣΟΦΟΛΟΓΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ              24

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ38

ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ              135

 

«ΔΩΤΙΟΝ ΠΕΔΙΟΝ»

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ   ————

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ    519

ΒΑΤΖΙΑΣ ΑΝΤΙΓΟΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   698

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ     117

ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               255

ΓΚΑΣΓΚΑΝΗ-ΦΟΥΚΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   159

ΓΚΛΕΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        94

ΔΑΧΤΑΡΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ              54

ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ              93

ΛΕΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΛΒΙΖΗ  49

ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ   418

ΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ             135

ΜΟΥΛΟΥΔΗΣ ΣΤΑΪΚΟΣ (ΔΗΜΗΤΡΗΣ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ        104

ΜΠΑΚΟΥΛΑ-ΜΗΤΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ                153

ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ             72

ΜΠΟΥΤΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ283

ΣΕΤΣΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ          215

ΣΙΜΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ          428

ΤΣΟΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ              162

ΦΛΟΥΔΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ              315

ΧΟΝΔΡΟΔΗΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ              182

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ    ————

ΑΛΒΑΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ      111

ΒΟΥΡΤΟΥΡΑ-ΚΟΚΚΙΝΟΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ              19

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         228

ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ    275

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ          108

ΤΣΑΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                104

ΤΣΙΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ   99

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ        ————

ΑΡΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ            279

ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ      143

ΜΟΥΚΟΥΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ    40

ΣΚΑΠΕΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ       216

ΧΟΝΤΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ         141

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ       ————

ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ      288

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ   296

ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΑΘΟΚΛΗ             288

ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ    357

ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   349

ΜΠΕΪΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ           353

ΣΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ        173

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ        505

ΧΑΔΟΥΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        87

ΧΟΥΤΖΙΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ              118

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΑΣ          ————

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ305

ΣΟΦΟΛΟΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ       315

ΤΣΑΠΟΥ-ΔΕΛΗΖΩΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ         122

ΧΑΜΟΥ-ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ ΟΛΓΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ       112

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΕΤΟΛΟΦΟΥ  ————

ΓΚΟΥΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ               72

ΚΑΛΛΙΟΡΝΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     14

ΠΑΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ          21

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ   ————

ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  40

ΓΚΑΝΙΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ     58

ΔΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   78

ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ ΒΑΪΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ       1

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΒΡΑΣ         ————

ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ               112

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ    28

ΨΑΛΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ- ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                18

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ————

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ    79

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΕΡΑΚΑΡΙΟΥ                 ————

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  39

ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ       62

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ   ————

ΤΣΟΤΣΑ-ΓΚΟΥΤΟΥΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ       19

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΛΑΦΟΥ         ————

ΣΟΦΟΛΟΓΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       15

ΧΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ                 65

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΙΤΣΑΣ         ————

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ       ————

ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ          82

ΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ66

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΡΜΑΡΙΝΗΣ               ————

ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ              48

ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  42

ΜΠΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ             23

ΤΣΙΑΜΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          6

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΓΑΛΟΒΡΥΣΟΥ       ————

ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ           0

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ     ————

ΚΑΝΔΥΛΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                103

ΠΕΝΗΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ       126

ΠΛΑΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ     66

ΡΗΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ              205

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ            ————

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΟΥ              69

ΒΑΛΙΑΤΖΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ              58

ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ            1

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΡΟΜΥΛΩΝ             ————

ΜΟΣΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ          144

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΟΜΟΛΙΟΥ        ————

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ        ————

ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   50

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣ  ————

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΚΗΤΗΣ             ————

ΔΕΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΙΝΟΥ                12

ΚΟΡΤΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ         66

ΜΥΛΩΝΑ-ΜΑΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ       55

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΚΛΗΘΡΟΥ  ————

ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ               73

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΟΜΙΟΥ        ————

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ     50

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΤΣΑΣ    ————

ΒΛΑΧΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ      23

ΣΟΦΟΛΟΓΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ22

ΣΟΦΟΛΟΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ    17

ΧΑΔΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΪΟΥ      52

 

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΓΙΑΣ»

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ

ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ      35

ΓΩΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ                 78

ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ        24

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ               196

ΜΑΓΑΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ              103

ΜΑΝΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ      31

ΜΟΥΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ               126

ΜΠΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ       64

ΝΤΟΝΑ ΚΥΒΕΛΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ             21

ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ           142

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ              12

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ       42

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 182

ΠΗΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ                55

ΣΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 209

ΣΙΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ 79

ΤΣΙΟΥΡΗ ΖΗΝΟΒΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ            45

ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 59

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ

ΓΑΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ             60

ΔΗΜΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ          77

ΚΑΜΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ             92

ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ               31

ΠΑΛΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ             52

ΤΣΙΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ           44

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ

ΒΑΪΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ          70

ΜΑΡΟΥΔΑ-ΛΙΑΡΑΤΣΙΚΑ ΧΑΔΙΝΑ (ΝΙΝΑ) του ΚΥΡΙΑΖΗ     107

ΠΛΑΣΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ          22

ΣΟΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 45

ΣΥΡΑΚΟΥΛΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ              60

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        92

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ

ΒΑΛΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ         112

ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ         38

ΖΙΜΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ            158

ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ         61

ΠΛΑΤΣΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ     71

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΑΣ

ΑΣΓΟΥΔΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ               57

ΚΑΡΑΜΠΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ           70

ΚΑΡΤΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    97

ΠΛΑΤΣΑΣ ΡΙΖΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ             26

ΦΑΚΙΤΣΑ-ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         69

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΕΤΟΛΟΦΟΥ

ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ   12

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ

ΜΠΑΛΑΝΤΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ               6

ΝΤΑΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ             6

ΤΣΙΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ      0

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΒΡΑΣ

ΤΖΙΑΝΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ              28

ΦΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   3

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ         17

 

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΕΡΑΚΑΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ           11

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ

ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΗΛΙΑ         43

ΣΚΟΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 17

ΤΑΤΣΙΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ       9

 

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΛΑΦΟΥ

ΣΑΜΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        17

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΙΤΣΑΣ

ΒΟΓΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΧΑΔΟΥΛΗ               26

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

ΚΡΙΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     2

ΦΩΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                 2

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΡΜΑΡΙΝΗΣ

ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ          16

ΝΑΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ               78

ΧΑΪΔΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ           11

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΓΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

ΜΑΛΑΧΤΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ               19

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ

ΒΑΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        18

ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΡΙΖΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ              22

ΠΛΑΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ            8

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΡΙΒΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΖΗΣΗ      8

ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ       16

ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 24

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΡΟΜΥΛΩΝ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΟΜΟΛΙΟΥ

ΜΑΡΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ               43

ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ       21

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                14

ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ                 42

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ         5

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΚΗΤΗΣ

ΑΒΡΑΔΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ               30

ΓΡΙΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 29

ΤΣΙΝΤΣΙΦΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        14

ΦΛΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       30

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΚΛΗΘΡΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΟΜΙΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ    9

ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΤΣΙΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ     19

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ         8

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΤΣΑΣ

ΖΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          16

 

 

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣ»

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ    31

ΒΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ            37

ΓΚΕΡΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ       19

ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 15

ΜΠΟΥΤΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        6

ΠΑΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ                 50

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ               57

ΠΕΤΡΟΥΛΗΣ ΡΕΝΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   36

ΠΟΥΡΕΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΗΣΗ                58

ΡΟΥΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                 98

ΡΟΥΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ              23

ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          11

ΤΖΑΒΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ             23

ΤΟΛΙΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ        31

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ

ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ        23

ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ             63

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          12

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ

ΔΑΛΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ             53

ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ       24

ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                20

ΠΕΤΡΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ           47

ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ          20

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ

ΚΟΦΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ          39

 

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΒΡΑΣ

ΑΝΤΙΝΑ ΑΡΕΤΗ του ΜΟΡΦΙΔΗ   7

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΕΡΑΚΑΡΙΟΥ

ΚΟΥΡΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 7

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΡΜΑΡΙΝΗΣ

ΣΥΤΖΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                8

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΓΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

ΜΠΕΪΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ         25

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΟΜΟΛΙΟΥ

ΔΗΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        30

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com