ΠΟΙΟΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ ΕΞΗΛΕΚΤΡΙΣΟΥ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

Περιφερεια ΘεσσαλίαςΚαταρτίστηκε το πρόγραμμα εξηλεκτρισμού για το έτος 2014 από την Περιφέρεια Θεσσαλίας. Συγκεκριμένα μετά την συνεδρίαση της Τ.Ε.Α.Ε. Λάρισας ( Τοπική Επιτροπή Αγροτικού Εξηλεκτρισμού), αποφασίστηκε η κατάρτιση βασικού προγράμματος εξηλεκτρισμού για το έτος 2014, στο οποίο θα συμπεριληφθούν οι αιτήσεις που κατατέθηκαν στην αρμόδια υπηρεσία μέχρι την ημέρα συνεδρίασης της Επιτροπής (29-5-2014).

Οι αιτήσεις αφορούν 26 αρδευτικές και 22 κτηνοτροφικές εγκαταστάσεις. Συγκεκριμένα οι δικαιούχοι είναι οι εξής:

ΠΙΝΑΚΑΣ   ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΕΞΗΛΕΚΤΡΙΣΜΟΥ ΕΤΟΥΣ 2014 ΑΡΔΕΥΤΙΚΩΝ & ΣΤΑΒΛΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ Π.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΕΙΔΟΣ
ΗΛΕΚ/ΣΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΑΙΤΗΣΗΣ
1 Τσακίρης Χρήστος Ασπρόχωμα Κτηνοτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 4/10/2013
2 Κουτσώνας Κων/νος Αμούρι Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 5/11/2013
3 Τσιώρη Καίτη Αμούρι Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 5/11/2013
4 Βράνα Μαρία Καλοχώρι Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 12/11/2013
5 Σταμούλη Αναστασία Μελισσοχώρι Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 12/11/2013
6 Γεωργάκη Βασιλική Δαμάσι Κτηνοτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 13/11/2013
7 Καραγεώργος Δημήτριος Πύθιο Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 20/11/2013
8 Καραμπάλιος Αθανάσιος Νάματα Κτηνοτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 20/11/2013
9 Μιχούλης Ευάγγελος Τσαριτσάνη ΙΠΠΟΙ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 19/12/2013
10 Μαλιάγκα Μαρία Βρυότοπος Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 20/12/2013
11 Μπαντραλέξης Αλέξανδρος Δένδρα Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 20/12/2013
12 Καπανίδης Βαρύτιμος Γαλανόβρυση Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 30/12/2013
13 Αγγελακόπουλος Λάζαρος Φάρσαλα Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 8/1/2014
14 Κωσταφάκας Νικόλαος Καλύβια Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 8/1/2014
15 Κωσταφάκας Αθανάσιος Καλύβια Κτηνοτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 8/1/2014
16 Νικολάου Νικόλαος Πολυνέρι Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 10/1/2014
17 Καϊμακάμης Βασίλειος Καλύβια Κτηνοτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 16/1/2014
18 Πέτρου Δημήτριος Πραιτώρι Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 16/1/2014
19 Πέτρου Δημήτριος Πραιτώρι Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 16/1/2014
20 Τζινάλα Χρυσούλα Τύρναβος Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 16/1/2014
21 Κουτσαφτούλης Δημήτριος Χάλκη Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 17/1/2014
22 Σούλιος Αθανάσιος Κεφαλόβρυσο Κτηνοτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 18/1/2014
23 Γκατζόγιας Βασίλειος Υπέρεια Κτηνοτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 24/1/2014
24 Καρανίκας Δημήτριος Δομένικο Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 4/2/2014
25 Μπαϊραχτάρης Αργύριος Τύρναβος Κτηνοτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 4/2/2014
26 Καραμουσλής Παναγιώτης Μενέλαος Κτηνοτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 11/2/2014
27 Ναβροζίδης Βασίλειος Λάζαρος Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 11/2/2014
28 Ζέϊκος Γεώργιος Γερακάρι Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 13/2/2014
29 Τζόγκα Νικολάκη Πλατύκαμπος Κτηνοτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 26/2/2014
30 Φυτιλής Δημήτριος Κιλελέρ Κτηνοτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 28/2/2014
31 Δημάκης Δημοσθένης Δαμάσι Κτηνοτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 5/3/2014
32 Γκουγκουλής Ευθύμιος Αμπελώνας Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 10/3/2014
33 Καποδίστρια Μεταξία Μαγούλα Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 11/3/2014
34 Αγαδής Αντώνιος Ναρθάκι Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 14/3/2014
35 Σωτηρίου Βασιλική Ανατολή Κτηνοτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 17/3/2014
36 Αρότσιος Βασίλειος Πραιτώρι Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 21/3/2014
37 Καλέσης Αθανάσιος Γερακάρι Κτηνοτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 27/3/2014
38 Σταθόπουλος Νικόλαος Μαυρόλιθος Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 4/4/2014
39 Ρέππα Βάια Δαμάσι Κτηνοτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 16/4/2014
40 Καραπέτσας Ευάγγελος Σκοπιά Φαρσάλ Κτηνοτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 22/4/2014
41 Ρόμπου Χαρίκλεια Γαλανόβρυση Κτηνοτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 22/4/2014
42 Σαΐτης Κων/νος Μακρυχώρι Κτηνοτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 2/5/2014
43 Παπαδοπούλου Σωτηρία Τύρναβος Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 16/5/2014
44 Ανδρέου-Λιούρας Βασίλειος Ευαγγελισμός Κτηνοτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 17/5/2014
45 Γκρόζος Νικόλαος Μαγούλα Κτηνοτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 17/5/2014
46 Τζουρμακλιώτης Άγγελος Αμπελώνας Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 22/5/2014
47 Ζαρώτης Αστέριος Καλύβια Κτηνοτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 23/5/2014
48 Γρουσόπουλος Κων/νος Ροδιά Αρδευτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 26/5/2014
49 Βράνα Μαρία Καλοχώρι Κτηνοτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 27/5/2014
50 Μιχούλης Ευάγγελος Τσαριτσάνη Κτηνοτ ΝΕΑ ΣΥΝΔ 29/5/2014

 

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com