ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ

ΝΕΡΙΤΣε ρυθμούς Μουντιάλ μπαίνει από την Πέμπτη 12 Ιουνίου μέχρι και τη Δευτέρα 14 Ιουλίου η ΝΕΡΙΤ. Μέσα από τη ΝΕΡΙΤ, τη ΝΕΡΙΤsports και τη ΝΕΡΙΤ HD, η δημόσια τηλεόραση θα καλύψει με απευθείας μεταδόσεις όλες τις «μάχες» στα γήπεδα της Βραζιλίας για την κατάκτηση του παγκόσμιου τίτλου, ενώ και τα 64 παιχνίδια του Mundial 2014 θα μεταδοθούν και σε επανάληψη.

Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Mundial 2014:

ΠΕΜΠΤΗ 12 IOYNIOY
23.00 ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΚΡΟΑΤΙΑ (ΝΕΡΙΤ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΙΟΥΝΙΟΥ
19.00 ΜΕΞΙΚΟ – ΚΑΜΕΡΟΥΝ (ΝΕΡΙΤsports)
22.00 ΙΣΠΑΝΙΑ – ΟΛΛΑΝΔΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
01.00 ΧΙΛΗ – ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΙΟΥΝΙΟΥ
19.00 ΚΟΛΟΜΒΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ ((ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
22.00 ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (ΝΕΡΙΤsports)
01.00 ΑΓΓΛΙΑ – ΙΤΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
04.00 ΑΚΤΗ ΕΛΕΦ. – ΙΑΠΩΝΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ
19.00 ΕΛΒΕΤΙΑ – ΕΚΟΥΑΔΟΡ (ΝΕΡΙΤsports)
22.00 ΓΑΛΛΙΑ – ΟΝΔΟΥΡΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
01.00 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΒΟΣΝΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
ΔΕΥΤΕΡΑ 16 ΙΟΥΝΙΟΥ
19.00 ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
22.00 ΙΡΑΝ – ΝΙΓΗΡΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
01.00 ΓΚΑΝΑ – Η.Π.Α. (ΝΕΡΙΤsports)
ΤΡΙΤΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ
19.00 ΒΕΛΓΙΟ – ΑΛΓΕΡΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
22.00 ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΜΕΞΙΚΟ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
01.00  ΡΩΣΙΑ – ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ (ΝΕΡΙΤsports)
ΤΕΤΑΡΤΗ 18 ΙΟΥΝΙΟΥ
19.00 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ – ΟΛΛΑΝΔΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
22.00 ΙΣΠΑΝΙΑ – ΧΙΛΗ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
01.00  ΚΑΜΕΡΟΥΝ – ΚΡΟΑΤΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
ΠΕΜΠΤΗ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ
19.00  ΚΟΛΟΜΒΙΑ – ΑΚΤΗ ΕΛΕΦ. (ΝΕΡΙΤsports)
22.00 ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΑΓΓΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
01.00  ΙΑΠΩΝΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
19.00 ΙΤΑΛΙΑ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (ΝΕΡΙΤsports)
22.00 ΕΛΒΕΤΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
01.00 ΟΝΔΟΥΡΑ – ΕΚΟΥΑΔΟΡ (ΝΕΡΙΤsports)
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ
19.00 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΙΡΑΝ (ΝΕΡΙΤsports)
22.00 ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΓΚΑΝΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
01.00  ΝΙΓΗΡΙΑ – ΒΟΣΝΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ
19.00 ΒΕΛΓΙΟ – ΡΩΣΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
22.00 ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ – ΑΛΓΕΡΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
01.00 Η.Π.Α. – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
ΔΕΥΤΕΡΑ 23 ΙΟΥΝΙΟΥ
19.00 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ – ΙΣΠΑΝΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
19.00 ΟΛΛΑΝΔΙΑ – ΧΙΛΗ (ΝΕΡΙΤ)
23.00 ΚΡΟΑΤΙΑ – ΜΕΞΙΚΟ (ΝΕΡΙΤsports)
23.00 ΚΑΜΕΡΟΥΝ – ΒΡΑΖΙΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ)
ΤΡΙΤΗ 24 ΙΟΥΝΙΟΥ
19.00 ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ – ΑΓΓΛΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
19.00 ΙΤΑΛΙΑ – ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ (ΝΕΡΙΤ)
23.00 ΙΑΠΩΝΙΑ – ΚΟΛΟΜΒΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
23.00 ΕΛΛΑΔΑ – ΑΚΤΗ ΕΛΕΦ. (ΝΕΡΙΤ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ
19.00 ΒΟΣΝΙΑ – ΙΡΑΝ (ΝΕΡΙΤsports)
19.00 ΝΙΓΗΡΙΑ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (ΝΕΡΙΤ)
23.00 ΟΝΔΟΥΡΑ – ΕΛΒΕΤΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
23.00 ΕΚΟΥΑΔΟΡ – ΓΑΛΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ)
ΠΕΜΠΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ
19.00 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΓΚΑΝΑ (ΝΕΡΙΤ)
19.00 Η.Π.Α. – ΓΕΡΜΑΝΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
23.00 ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ – ΒΕΛΓΙΟ (ΝΕΡΙΤ)
23.00 ΑΛΓΕΡΙΑ – ΡΩΣΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ
19.00 ΑΓΩΝΑΣ ΝΟΚ – ΑΟΥΤ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
23.00 ΑΓΩΝΑΣ ΝΟΚ – ΑΟΥΤ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ
19.00 ΑΓΩΝΑΣ ΝΟΚ – ΑΟΥΤ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
23.00 ΑΓΩΝΑΣ ΝΟΚ – ΑΟΥΤ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
ΔΕΥΤΕΡΑ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ
19.00 ΑΓΩΝΑΣ ΝΟΚ – ΑΟΥΤ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
23.00 ΑΓΩΝΑΣ ΝΟΚ – ΑΟΥΤ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
ΤΡΙΤΗ 1 ΙΟΥΛΙΟΥ
19.00 ΑΓΩΝΑΣ ΝΟΚ – ΑΟΥΤ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
23.00 ΑΓΩΝΑΣ ΝΟΚ – ΑΟΥΤ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4 ΙΟΥΛΙΟΥ
19.00 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
23.00 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΙΟΥΛΙΟΥ
19.00 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
23.00 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
ΤΡΙΤΗ 8 ΙΟΥΛΙΟΥ
23.00 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
ΤΕΤΑΡΤΗ 9 ΙΟΥΛΙΟΥ
23.00 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΙΟΥΛΙΟΥ
23.00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΙΟΥΛΙΟΥ
22.00 ΤΕΛΙΚΟΣ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
gazzetta.gr

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com