ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΟΜΠΑΣΚΕΤ

mundobasket1Το Σάββατο 30 Αυγούστου ξεκινά το Μουντομπάσκετ της Ισπανίας. Παράλληλα ανακοινώθηκε και το τηλεοπτικό πρόγραμμα της διοργάνωσης απ’ τον ΟΤΕ και τον ΑΝΤ1 που έχουν τα τηλεοπτικά δικαιώματα:

Το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/08

13.30 (OTE TV Sport 3 HD): …………………………….Κροατία-Φιλιππίνες

13.30 (OTE TV Sport 4): …………….Ουκρανία-Δομινικανή Δημοκρατία

18.30 (OTE TV Sport 3 HD): …………………….Πουέρτο Ρίκο-Αργεντινή

18.30 (ΑΝΤ1): …………………………………………Πουέρτο Ρίκο-Αργεντινή

19.00 (OTE TV Sport 2 HD): …………………………………Γαλλία-Βραζιλία

21.00 (OTE TV Sport 3 HD): ………………………………Ελλάδα-Σενεγάλη

21.00 (ΑΝΤ1): …………………………………………………..Ελλάδα-Σενεγάλη

22.30 (OTE TV Sport 2 HD): …………………………………..ΗΠΑ-Φινλανδία

23.00 (OTE TV Sport 4): ……………………………………………Ιράν-Ισπανία

ΚΥΡΙΑΚΗ 31/8

14.30 (OTE TV Sport 3 HD): ……………………………..Αργεντινή-Κροατία

14.30 (ΑΝΤ1): …………………………………………………Αργεντινή-Κροατία

14.30 (ΟΤΕ TV Sport 4): …………………………………….Κορέα-Αυστραλία

16.30 (OTE TV Sport 4): …………………………………………Σερβία-Γαλλία

18.30 (OTE TV Sport 3 HD): ……………………..Σενεγάλη Πουέρτο Ρίκο

21.00 (OTE TV Sport 3 HD): ……………………………..Φιλιππίνες-Ελλάδα

21.00 (ΑΝΤ1): ………………………………………………….Φιλιππίνες-Ελλάδα

21.00 (OTE TV Sport 5): ……………………………………Λιθουανία-Αγκόλα

22.30 (OTE TV Sport 1 HD): ……………………………………..Τουρκία-ΗΠΑ

23.00 (OTE TV Sport 5): …………………………………….Ισπανία-Αίγυπτος

ΔΕΥΤΕΡΑ 1/9

13.30 (OTE TV Sport 3 HD): ……………………………..Κροατία-Σενεγάλη

16.30 (OTE TV Sport 2 HD): ……………………………………….Ιράν-Σερβία

18.30 (OTE TV Sport 3 HD): …………………………. Αργεντινή-Φιλιππίνες

18.30 (ΑΝΤ1): ………………………………………………Αργεντινή-Φιλιππίνες

19.00 (OTE TV Sport 2 HD): ………………………………..Γαλλία-Αίγυπτος

21.00 (OTE TV Sport 3 HD): ………………………..Πουέρτο Ρίκο-Ελλάδα

21.00 (ΑΝΤ1): …………………………………………….Πουέρτο Ρίκο-Ελλάδα

23.00 (OTE TV Sport 2 HD): ………………………………..Βραζιλία-Ισπανία

ΤΡΙΤΗ 2/9

14.30 (OTE TV Sport 3 HD): …………………………………..Αγκόλα-Μεξικό

16.00 (OTE TV Sport 2 HD): ……………………………..Ουκρανία-Τουρκία

16.00 (ΑΝΤ1): ………………………………………………….Ουκρανία-Τουρκία

18.30 (OTE TV Sport 2 HD): ………………………….Αυστραλία-Λιθουανία

18.30 (OTE TV Sport 3 HD): ……………………………….ΗΠΑ-Ν. Ζηλανδία

21.00 (OTE TV Sport 3 HD): …………………………………Κορέα-Σλοβενία

21.00 (ΑΝΤ1): ……………………………………………………..Κορέα-Σλοβενία

22.30 (OTE TV Sport 2 HD): ……….Φινλανδία-Δομινικανή Δημοκρατία

ΤΕΤΑΡΤΗ 3/9

14.30 (OTE TV Sport 2 HD): ………………………………Μεξικό-Αυστραλία

14.30 (OTE TV Sport 3 HD):……………………. Φιλιππίνες-Πουέρτο Ρίκο

18.30 (OTE TV Sport 2 HD): ……………………………….Σλοβενία-Αγκόλα

18.30 (OTE TV Sport 3 HD): ……………………………Σενεγάλη-Αργεντινή

18.30 (OTE TV Sport 5): ………………………………….. Τουρκία-Φινλανδία

19.00 (OTE TV Sport 1 HD): …………………………………Σερβία-Βραζιλία

21.00 (OTE TV Sport 3 HD): ………………………………..Ελλάδα-Κροατία

21.00 (ANT1): …………………………………………………….Ελλάδα-Κροατία

21.00 (OTE TV Sport 5): ……………………………………..Λιθουανία-Κορέα

22.30 (ΟΤΕ TV Sport 2 HD): ………………Δομινικανή Δημοκρατία-ΗΠΑ

23.00 (OTE TV Sport 1 HD): …………………………………..Ισπανία-Γαλλία

23.00 (ΑΝΤ1):………………………………………………………. Ισπανία-Γαλλία

ΠΕΜΠΤΗ 4/9

14.30 (OTE TV Sport 2 HD):…………………………….. Αυστραλία-Αγκόλα

15.00 (OTE TV Sport 3 HD): …………………………..Σενεγάλη-Φιλιππίνες

18.30 (OTE TV Sport 1 HD): …………………………………..Ουκρανία-ΗΠΑ

18.30 (OTE TV Sport 2 HD): …………………………………….Κορέα-Μεξικό

19.00 (OTE TV Sport 3 HD): ……………………….Κροατία-ΠουέρτοΡίκο

19.00 (ΑΝΤ1): ……………………………………………Κροατία-Πουέρτο Ρίκο

19.00 (OTE TV Sport 5): ……………………………………………..Ιράν-Γαλλία

22.30 (OTE TV Sport 2 HD): ……………………………Λιθουανία-Σλοβενία

22.30 (OTE TV Sport 5): ……………….Τουρκία-Δομινικανή Δημοκρατία

23.00 (OTE TV Sport 1 HD): …………………………………..Σερβία-Ισπανία

23.00 (OTE TV Sport 3 HD): ………………………………Αργεντινή-Ελλάδα

23.00 (ΑΝΤ1): ………………………………………………….Αργεντινή-Ελλάδα

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/9

17.00 (OTE TV Sport 3 HD): ……….. Mundobasket 2014, Φάσητων 16

19.00 (OTE TV Sport 2 HD): …………Mundobasket 2014, Φάσητων16

21.00 (OTE TV Sport 3 HD): ………..Mundobasket 2014, Φάσητων 16

23.00 (OTE TV Sport 2 HD): ………..Mundobasket 2014, Φάσητων 16

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/9

17.00 (OTE TV Sport 3 HD): ………..Mundobasket 2014, Φάσητων 16

19.00 (OTE TV Sport 2 HD): ………..Mundobasket 2014, Φάσητων 16

23.00 (OTE TV Sport 2 HD): ………..Mundobasket 2014, Φάσητων 16

ΤΡΙΤΗ 9/9

18.00 (OTE TV Sport 3 HD): ……….Mundobasket 2014, Προημιτελικά

22.00 (OTE TV Sport 3 HD): ……….Mundobasket 2014, Προημιτελικά

ΤΕΤΑΡΤΗ 10/9

18.00 (OTE TV Sport 3 HD): ……….Mundobasket 2014, Προημιτελικά

22.00 (OTE TV Sport 3 HD): ……….Mundobasket 2014, Προημιτελικά

ΠΕΜΠΤΗ 11/9

22.00 (OTE TV Sport 3 HD): ……………..Mundobasket 2014, ημιτελικά

22.00 (ΑΝΤ1): ………………………………….Mundobasket 2014, ημιτελικά

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12/9

22.00 (OTE TV Sport 3 HD): ……………..Mundobasket 2014, ημιτελικά

22.00 (ΑΝΤ1): ………………………………….Mundobasket 2014, ημιτελικά

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/9

19.00 (OTE TV Sport 3 HD): ……..Mundobasket 2014, μικρόςτελικός

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/9

22.00 (OTE TV Sport 3 HD): ………………Mundobasket 2014, ΤΕΛΙΚΟΣ

22.00 (ΑΝΤ1): ………………………………….Mundobasket 2014, ΤΕΛΙΚΟΣ

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com