ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΕ16 ΑΠΟ ΤΟ ΠΥΣΠΕ

μουσικήΑπό το ΠΥΣΠΕ Λάρισας, ανακοινώθηκαν οι προσωρινές τοποθετήσεις εκπαιδευτικών ΠΕ16 Μουσικής, που βρίσκονται στη διάθεση ΠΥΣΠΕ Λάρισας και όσων αποσπάστηκαν από άλλα ΠΥΣΠΕ ή ζητούσαν απόσπαση εντός ΠΥΣΠΕ (και συμπλήρωση ωραρίου),   για το διδακτικό έτος 2014-2015.

Παρακαλούνται οι εν λόγω εκπαιδευτικοί, να παρουσιαστούν και να αναλάβουν υπηρεσία έως τη Δευτέρα 15 Σεπτεμβρίου 2014  στις σχολικές μονάδες τοποθέτησης.

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΔΙΑΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ ΣΥΝΟΛΟ   ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
ΚΑΣΙΑΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΕ16 ΔΙΑΘΕΣΗ 58,87 ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΑΙ 13ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΕΒΡΑΝΤΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ16 ΔΙΑΘΕΣΗ 78,11 ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΑΙ ΔΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΠΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ16 ΔΙΑΘΕΣΗ 107,42 ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΑΙ 23ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΖΗΜΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕ16 ΔΙΑΘΕΣΗ 61,22 ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΑΙ 22ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΧΑΡΙΤΟΥΔΗ ΜΑΡΘΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΕ16 ΔΙΑΘΕΣΗ 64,15 ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΑΙ 17ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΩΡΑΡΙΟΥ, ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ ΕΝΤΟΣ ΠΥΣΠΕ, ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟΣΠΑΣΜΕΝΩΝ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΠΥΣΠΕ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ ΣΥΝΟΛΟ   ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΑΘΕΣΗΣ
ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΠΕ16 3ο ολοήμερο Ελασσόνας 35,04 ΑΠΟΣΠΑΤΑΙ ολοήμερο Νίκαιας  
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ   3ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ   ΔΙΑΤΙΘΕΤΑΙ   4ο ολοήμερο Λάρισας – 8 ώρες
ΒΕΛΕΣΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   ΆΛΛΟ ΠΥΣΠΕ 18,43 ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΑΙ 9ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  
ΓΙΑΚΟΒΗ ΣΟΦΙΑ   37ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 42,5 ΑΠΟΣΠΑΤΑΙ 42ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 16ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – 3 ώρες
ΓΚΑΡΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ   9ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 39,99 ΑΠΟΣΠΑΤΑΙ 39ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  
ΓΩΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   ΆΛΛΟ ΠΥΣΠΕ 16,83 ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΑΙ 3ο ολοήμερο ΔΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2ο ολοήμερο ΔΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ – 4 ώρες, ΔΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΙΟΥ – 4 ώρες,           ΔΣ ΔΑΜΑΣΙΟΥ  – 4 ώρες     &                      ΔΣ ΔΕΝΔΡΩΝ ΠΛΑΤΑΝΟΥΛΙΩΝ-4 ώρες
ΔΑΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ   1ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ   ΔΙΑΤΙΘΕΤΑΙ   4ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – 4 ώρες
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ   ΆΛΛΟ ΠΥΣΠΕ 44 ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΑΙ 19ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 24ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – 4 ώρες
ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   ΆΛΛΟ ΠΥΣΠΕ 15,02 ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΑΙ 4ο ολοήμερο ΔΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΔΣ ΕΥΥΔΡΙΟΥ ΛΟΦΟΥ – 4 ώρες
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   ΆΛΛΟ ΠΥΣΠΕ 38,29 ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΑΙ 33ο  ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 14ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – 11 ώρες
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ   11ο  ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ   ΔΙΑΤΙΘΕΤΑΙ   43ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – 12 ώρες
ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   5ο  ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ   ΔΙΑΤΙΘΕΤΑΙ   36ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – 14 ώρες
ΚΑΡΑΜΟΥΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ   ΆΛΛΟ ΠΥΣΠΕ 27,71 ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΑΙ  ολοήμερο ΔΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 3ο ολοήμερο ΔΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ – 9 ώρες
ΚΟΥΚΟΛΙΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ   ολοήμερο ΔΣ ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ   ΔΙΑΤΙΘΕΤΑΙ   1ο ολοήμερο ΔΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ  –            7 ώρες
ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ   ΆΛΛΟ ΠΥΣΠΕ 10,88 ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΑΙ ολοήμερο ΔΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 1ο ολοήμερο ΔΣ ΚΡΑΝΕΑΣ  –  4 ώρες, 1ο ολοήμερο ΔΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ –            4 ώρες, ολοήμερο ΔΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΟΥ 4 ώρες & ολοήμερο ΔΣ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΣΑΣ 4 ώρες.
ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΕΛΕΝΗ   3ο ολοήμερο ΔΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 40,5 ΑΠΟΣΠΑΤΑΙ 10ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 39ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – 3 ώρες
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   15ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ   ΔΙΑΤΙΘΕΤΑΙ   43ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – 5 ώρες
ΛΙΟΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   7ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ   ΔΙΑΤΙΘΕΤΑΙ   30ο ολοήμερο ΛΑΡΙΣΑΣ –  5 ώρες &               9ο ολοήμερο ΛΑΡΙΣΑΣ – 5 ώρες
ΜΕΤΑΞΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ   1ο ολοήμερο Ελασσόνας 45,39 ΑΠΟΣΠΑΤΑΙ 21ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 25ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – 3 ώρες
ΞΕΝΟΥ ΣΟΦΙΑ   ΆΛΛΟ ΠΥΣΠΕ 22,59 ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΑΙ 26ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  
ΠΑΝΑΓΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ   ΆΛΛΟ ΠΥΣΠΕ 21,24 ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΑΙ ολοήμερο ΔΣ ΠΥΡΓΕΤΟΥ ολοήμερο ΔΣ ΧΑΛΚΗΣ – 6 ώρες, ολοήμερο ΔΣ ΓΟΝΝΩΝ – 5 ώρες   &                      ολοήμερο ΔΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ- 6 ώρες
ΠΑΠΑΛΙΑΓΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ   ΆΛΛΟ ΠΥΣΠΕ 14,57 ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΑΙ ΔΣ ΑΝΑΒΡΑΣ 1ο ολοήμερο ΑΓΙΑΣ – 7 ώρες, 2ο ολοήμερο ΑΓΙΑΣ – 7 ώρες, 37ο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – 6 ώρες & ολοήμερο ΔΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ – 2 ώρες.
ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ   ΆΛΛΟ ΠΥΣΠΕ 12,45 ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΑΙ 1ο ολοήμερο ΔΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ολοήμερο ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – 4 ώρες, 1ο ολοήμερο ΛΙΒΑΔΙΟΥ – 4 ώρες, ολοήμερο ΔΣ ΛΥΚΟΥΔΙΟΥ – 3 ώρες & 2ο ολοήμερο ΔΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ – 4ώρες.
ΣΟΥΛΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ   1ο ΔΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ   ΔΙΑΤΙΘΕΤΑΙ   5ο ΔΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ- 4 ώρες
ΤΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   20ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ   ΔΙΑΤΙΘΕΤΑΙ   38ο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – 4 ώρες
ΤΑΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   18ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ   ΔΙΑΤΙΘΕΤΑΙ   31ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – 7ώρες
ΤΣΑΓΓΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   ΆΛΛΟ ΠΥΣΠΕ 12,77 ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΑΙ 1ο ολοήμερο ΔΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 2ο ολοήμερο ΔΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ- 5 ώρες & ολοήμερο ΔΣ ΒΑΜΒΑΚΟΥΣ – 4 ώρες
ΤΣΑΚΑ ΜΑΡΙΑ   ΆΛΛΟ ΠΥΣΠΕ 19,63 ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΑΙ 1ο ολοήμερο ΔΣ ΦΑΛΑΝΗΣ 14ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – 4 ώρες
ΤΣΑΠΡΑΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ   ΆΛΛΟ ΠΥΣΠΕ 25,32 ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΑΙ 12ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 36ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – 2 ώρες
ΤΣΟΧΑΤΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ   6ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ   ΔΙΑΤΙΘΕΤΑΙ   29ο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – 7 ώρες
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΡΩΜΑΛΕΑ   2ο ολοήμερο ΔΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ   ΔΙΑΤΙΘΕΤΑΙ   3ο ολοήμερο ΔΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ – 10 ώρες
ΨΩΦΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   1ο ολοήμερο ΔΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 32,5 ΑΠΟΣΠΑΤΑΙ 2ο ολοήμερο ΔΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  

 

 

 

 

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com