ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΤΟ ΑΠΥΣΔΕ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

απυσδεΑνακηρύχθηκαν σήμερα οι υποψήφιοι για την εκλογή τους ως αιρετά μέλη του Ανώτερου Περιφερειακού Υπηρεσιακού Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (Α. Π.Υ.Σ.Δ.Ε) Θεσσαλίας στις εκλογές της 5ης Νοεμβρίου 2014, ύστερα από έλεγχο των προϋποθέσεων για την εκλογή τους, όπως παρακάτω:

Οι υποψήφιοι ανά συνδυασμό είναι:

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ & ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

(ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΕΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ)

Αποστόλου Αντώνιος του Γεωργίου

Διβράμης Ανδρέας του Κωνσταντίνου

Καζαντζής Κωνσταντίνος του Στυλιανού

Καλαϊτζίδου Σοφία του Αλεξίου

Κοντελές Δημήτρης του Βασιλείου

Κλιάφα Βικτωρία του Ευαγγέλου

Κριτσινιώτης Αθανάσιος του Νικολάου

Μαλαμίδου Μαρία του Αριστοτέλη

Μαστροναστασίου Ευάγγελος του Αναστασίου

Μήτσιου Αγγελική του Βασιλείου

Μιχαλάκης Κωνσταντίνος του Σωτηρίου

Μπαντής Νικόλαος του Βασιλείου

Παπαδόπουλος Δημήτριος του Γεώργιου

Ρεπανάς Δημήτριος του Γεώργιου

Σιάμος Παναγιώτης του Σπυρίδωνος

Σπυροπούλου Ευαγγελία του Αναστασίου

Τσιμπόλη Κική του Επαμεινώνδα

Ψαρρού Ευαγγελία του Παναγιώτη

 

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: Δ.Α.Κ.Ε. ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ Δ.Ε.

Δουκάκης Αντώνιος του Ευθυμίου

Καραβασίλης Χρήστος του Αθανασίου

Καρκαλής Νικόλαος του Κωνσταντίνου

Κασσίδα Ασπασία του Ευαγγέλου

Μπίτσιος Δημήτριος του Φωκίωνα

Μπουντούρη Σοφία του Νικολάου

Ξαφής Κωνσταντίνος του Αθανασίου

 

Γ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

(Το ψηφοδέλτιο που στηρίζει το Π.Α.Μ.Ε)

Αλεξούλης Ιωάννης του Γεωργίου

Αργύρης Χρήστος του Κωνσταντίνου

Γερασάκης Δημήτρης του Ζήση

Ζιούλης Λεωνίδας του Κωνσταντίνου

Κανταρτζή Αγορή του Κλεομένη

Καραγιάννης Απόστολος του Κλεάνθη

Καρακαστανιάς Αθανάσιος του Θεοφάνη

Κουτελίδα Άννα του Αθανασίου

Κωστούλα Μαρία του Ανδρέα

Μαρούδα Χαδίνα (Νίνα) του Κυριαζή

Μούτος Θεόδωρος του Βασιλείου

Μπαμπανάρας Γεώργιος του Κωνσταντίνου

Μπασμπανέλος Βασίλειος του Μιχαήλ

Ντίνος Βασίλης του Χρήστου

Παπακωνσταντίνου Χαράλαμπος του Κωνσταντίνου

Πατριώτη Σοφία του Γεωργίου

Πολύζος Βασίλειος του Απόστολου

Ραμαντάνη Κυρατσώ (Κέρη) του Παναγιώτη

Σωκράτους Σωκράτης του Χρυσοστόμου

Τριανταφύλλου Ευαγγελία του Αστερίου

Τσακίρη Κωνσταντίνα (Ντίνα) του Δημητρίου

Σελίδα 3 από 4

Τσιοτινού Αθανασία του Σωκράτη

Τσούβα Κωνσταντινιά του Ιωάννη

Χαλκιά Βασιλική του Νικολάου

 

Δ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ

Γαλούσης Ιωάννης του Αποστόλου

Ζάντζος Απόστολος του Κωνσταντίνου

Καναρίδη Μαρία του Γεωργίου

Μαντζώρου Βασιλική του Γεωργίου

Μπούτλας Δημήτριος του Γεωργίου

Ξυνού Αικατερίνη του Ευσταθίου

Παπαστάθης Χρήστος του Νικολάου

Ποδιάς Νικόλαος του Ματθαίου

Πρίγκου Αριστέα – Αλεξάνδρα του Δημητρίου

Στεργιόπουλος Ιωάννης του Ρηγίνου

Τίγκα Ευαγγελία του Γεωργίου

Χαλκιαδόπουλος Γεώργιος του Δημητρίου

 

Ε. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Αναστασίου Βιργινία του Αποστόλου

Δελλής Τριαντάφυλλος του Νικολάου

Καρνέζης Αθανάσιος του Χρήστου

Λάππας Ανδρέας του Θεοφίλου

Μπόραντα Ελένη (Τζένη) του Παναγιώτη

Μπουλόπουλος Στέφανος του Φωτίου

Παύλου Νικόλαος του Αντωνίου

Παρταλίδης Θεολόγης του Ιωάννη (ως συνεργαζόμενος)

Σαμαρίνας Αθανάσιος του Στεργίου

Σουλιόπουλος Γεώργιος του Βασιλείου

Σχιζάς Χρήστος του Νικολάου

Τσουλούφας Κωνσταντίνος του Παντελή

 

ΣΤ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ, ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑ-

ΘΗΓΗΤΩΝ ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ, ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ν. ΤΡΙΚΑΛΩΝ)

Αμπατζή Γεωργία του Ιωάννη

Αναστασόπουλος Στυλιανός (Στέλιος) του Αθανασίου

Γανός – Ράπτης Δημήτρης του Αντωνίου

Γκουντούλας Κωνσταντίνος του Θωμά

Γκουντρουμπής Σάκης του Θεμιστοκλή

Δημητριάδης Δημήτριος του Χριστοφόρου

Ευαγγέλου Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου

Σελίδα 4 από 4

Ζυγούρης Βασίλειος του Γεωργίου

Καλογερόπουλος Κωνσταντίνος του Θωμά

Καρακώστας Χρήστος του Αθανασίου

Καρυώτης Θεόδωρος του Νικολάου

Κατσούρας Σταύρος του Αποστόλου

Κώστα Ανθούλα του Πέτρου

Λαχανάς Χρήστος του Αποστόλου

Μαγαλιού Ερμίνα του Δημητρίου

Μαγκούφη Βασιλική του Στέργιου

Μαυροκέφαλος Γεράσιμος του Γρηγορίου

Μουλά Κυριακή (Κέλλυ) του Νικολάου

Μπατζούκη Κλεοπάτρα του Κωνσταντίνου

Μπέης Ιωάννης του Νικολάου

Μύρικνας Μιχάλης του Στυλιανού

Νικολαΐδης Γεώργιος του Παντελή

Παλούκας Βαγγέλης του Αθανασίου

Παπαζεύκου Ουρανία του Δημητρίου

Παπαϊωάννου Άννα του Νικολάου

Παππάς Βασίλειος του Σπυρίδωνα

Ραχμάνης Κωνσταντίνος του Χρήστου

Ρεμπάπης Παναγιώτης του Ευαγγέλου

Ριζάς Σωτήριος του Ιωάννη

Σούρλας Ναπολέων του Λεωνίδα

Στάμος Στέργιος του Δημητρίου

Συρόγλου Μάγδα του Ανδρέα

Τάντου Σοφία του Κωνσταντίνου

Τσαγγάρης Δημήτριος του Βασιλείου

Τσακνάκης Χρήστος του Κωνσταντίνου

Τσιόπας Χρήστος του Ζήσιμου

Τσιρέπας Παντελής του Χρήστου

Τσιτούμη Διαλεχτή του Νικολάου

Τσολάκης Σάββας του Βασιλείου

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com