ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΤΟ ΑΠΥΣΠΕ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΑΠΥΣΠΕΑνακηρύχθηκαν οι υποψήφιοι για την εκλογή τους ως αιρετά μέλη του Ανώτερου Περιφερειακού Υπηρεσιακού Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης (Α.Π.Υ.Σ.Π.Ε) Θεσσαλίας στις εκλογές της 5ης Νοεμβρίου 2014 ως εξής:

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ

ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ, ΚΙΝΗΣΕΙΣ, ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΕΙΣ Π.Ε

Αγιάννης Νικόλαος του Αστερίου

Βούλγαρης Θεόδωρος του Ιωάννη

Γούλας Χρήστος του Αθανασίου

Δαούλα Κατερίνα του Θεοδώρου

Ζώης Βασίλης του Παναγιώτη

Καραγκάνη Αγγελική του Φωτίου

Κοσμοπούλου Φωτεινή του Ιωάννη

Κόλλια Ευφροσύνη του Ιωάννη

Μουστάκα Ανθούλα (Ανθή) του Ιωάννη

Νιανιά Κατερίνα του Ευθυμίου

Παπαθανασίου Αργύριος του Κωνσταντίνου

Σεφεριάδου Ελένη του Ιωάννη

Σοφαδίτου Αικατερίνη του Αθανασίου

Συννεφακοπούλου Κυριακή του Βλάσση

Τζαβέλλα Βασιλείου Ευαγγελία του Γεωργίου

Τσάνης Θεοφάνης του Σπυρίδωνα

Τσιάκος Παναγιώτης του Βασιλείου

Φωτίου Γιώργος του Νικολάου

Φώλια Στέλλα του Γεωργίου

Χολέβα Χριστίνα του Ευαγγέλου

Χριστοδούλου Αστέριος του Κωνσταντίνου

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

(Το ψηφοδέλτιο που στηρίζει το Π.Α.Μ.Ε)

Αναστασίου Λαμπρινή του Νικολάου

Βαρδούση Γεωργία του Στεργίου

Γκιάτος Ιωάννης του Θεοδώρου

Γκόγκας Γιώργος του Φώτη

Δεληγιάννης Εμμανουήλ (Μανώλης) του Παναγιώτη

Ευσταθίου Μοσχοκαρφένια (Φένια) του Ιωάννη

Ζιάκου Αθανασία του Γεωργίου

Καίκης Γιώργος του Ευαγγέλου

Καλατζής Άγγελος του Αθανασίου

Καλατζής Δημήτριος του Νικολάου

Κατσάρα Αικατερίνη του Αθανασίου

Κυριαζής Δημήτριος του Νικολάου

Κωστούλας Απόστολος του Γεωργίου

Μόκας Σωτήριος του Δημητρίου

Μούστος Μενέλαος (Μένιος) του Θωμά

Μπίκας Χρήστος του Αντωνίου

Μπόρλας Ηλίας του Γεωργίου

Μυσίδου Λαμπρινή του Αργυρίου

Παπασπύρου Δημήτριος του Σπυρίδωνα

Παπούλιας Κυριαζής του Νικολάου

Πατσίκας Αντρέας του Ιωάννη

Πέτρου Γλυκερία (Λίλα) του Νικολάου

Ριζόπουλος Απόστολος του Δημητρίου

Σερέτη Φανή του Ζήση

Σωτηρίου Βασίλειος του Γεωργίου

Τίρχας Βασίλειος του Συμεών

Τσαούση Ελένη του Αθανασίου

Τσίος Δημήτριος του Βασιλείου

Χασιώτη Ευγενία (Τζένη) του Βασιλείου

Χασιώτη Μαρία του Κωνσταντίνου

Γ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΗ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠ/ΚΩΝ Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ

Κύργιας Βασίλειος του Ευαγγέλου

Δ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΔΑΚΕ/Π.Ε

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Αμπελαργάς Ηλίας του Αργυρίου

Αργύρης Κωνσταντίνος του Σωκράτη

Νάστος Γεώργιος του Κωνσταντίνου

Πολύζος Κωνσταντίνος του Ιωάννη

Σφήκα Αγγελική του Νικολάου

Ε. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε (ΔΗ.ΣΥ/Α.Κ.Ε)

Σταματάκης Γεώργιος του Αποστόλου

Ταξιάρχης Δημήτριος του Βάϊου

Τσίντζος Παναγιώτης του Λεωνίδα

Τσιούλκας Χρήστος του Ελευθερίου

Υφαντή Βασιλική (Βάσω) του Μιχαήλ

ΣΤ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΕΝΩΤΙΚΗ ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Βούκατας Βάϊος του Δημητρίου

Ζαμπραΐλας Αλέξανδρος του Βασιλείου

Καλέμας Απόστολος του Θεοχάρη

Καρακούσης Φωκίων του Βασιλείου

Μπίτος Ιωάννης του Ευθυμίου

Νάνη Κωνσταντινιά του Γεωργίου

Μπουργάνης Γεώργιος του Παναγιώτη

Παπαναγιώτου Βασιλική του Δημητρίου

Πουλαράκης Ιωάννης του Μιχαήλ

Τσίτος Θωμάς του Στέργιου

Τσοπαροπούλου Αντωνία του Κωνσταντίνου

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com