ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ ΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ

Ολοκληρώθηκε η διαδικασία υποβολής αιτήσεων από την πλευρά των υποψηφίων διευθυντών για τα σχολεία α/βαθμιας εκπαίδευσης στο νομό Λάρισας. Βάσει της λίστας υποψήφιοι διευθυντές ανά σχολείο θα είναι οι:

1              1ο ολοήμερο Λάρισας   12/θ       ΕΑΕΠ

ΣΤΡΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2              2ο ολοήμερο Λάρισας   12/θ       ΕΑΕΠ

ΒΑΡΔΑΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ  ΒΛΑΝΔΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ

3              3ο ολοήμερο Λάρισας   16/θ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

4              4ο ολοήμερο Λάρισας   11/θ

ΡΟΥΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ             ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ       ΜΠΑΛΑΜΠΕΚΟΥ ΟΛΓΑ ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

5              5ο ολοήμερο Λάρισας   12/θ

ΖΗΡΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ             ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ              ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ           ΖΙΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

6              6ο ολοήμερο Λάρισας   12/θ

ΧΑΤΖΗΛΕΛΕΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ             ΝΑΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ              ΖΙΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                ΚΥΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΛΟΓΑΡΑ ΕΥΑΝΘΙΑ

7              7ο ολοήμερο Λάρισας   12/θ

ΔΡΑΓΑΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

8              9ο ολοήμερο Λάρισας   19/θ       ΕΑΕΠ

ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

9              10ο ολοήμερο Λάρισας                12/θ       ΕΑΕΠ

ΧΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ

10           11ο ολοήμερο Λάρισας                12/θ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ              ΝΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

11           12ο ολοήμερο Λάρισας                12/θ       ΕΑΕΠ

ΜΙΜΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

12           13ο ολοήμερο Λάρισας                16/θ       ΕΑΕΠ

ΣΙΜΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

13           14ο ολοήμερο Λάρισας                12/θ       ΕΑΕΠ

ΜΠΑΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ         ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

14           15ο ολοήμερο Λάρισας                12/θ       ΕΑΕΠ

ΧΑΤΖΗΛΕΛΕΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΝΑΤΣΑ ΣΕΒΑΣΤΗ               ΔΗΜΨΑΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

15           16ο ολοήμερο Λάρισας                12/θ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΗΛΙΑΣ

16           17ο ολοήμερο Λάρισας                12/θ       ΕΑΕΠ

ΜΟΛΟΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

17           18ο ολοήμερο Λάρισας                10/θ

ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ              ΜΟΥΧΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

18           19ο ολοήμερο Λάρισας                12/θ       ΕΑΕΠ

ΤΣΙΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19           20ο ολοήμερο Λάρισας                12/θ       ΕΑΕΠ

ΓΚΟΥΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

20           21ο ολοήμερο Λάρισας                12/θ       ΕΑΕΠ

ΚΟΥΚΩΛΗ ΜΑΡΙΑ

21           22ο ολοήμερο Λάρισας                12/θ       ΕΑΕΠ

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ        ΜΠΗΣΙΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             ΚΟΥΤΣΟΥΓΚΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

22           23ο ολοήμερο Λάρισας                12/θ       ΕΑΕΠ

ΚΟΣΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

23           24ο ολοήμερο Λάρισας                10/θ

ΦΟΥΚΑ ΑΡΙΣΤΕΑ               ΠΑΤΣΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ        ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ       ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

24           25ο ολοήμερο Λάρισας                16/θ       ΕΑΕΠ

ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ              ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

25           26ο ολοήμερο Λάρισας                12/θ       ΕΑΕΠ

ΣΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

26           27ο ολοήμερο Λάρισας                12/θ       ΕΑΕΠ

ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ                ΓΚΟΥΝΕΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

27           29ο Λάρισας      9/θ

ΧΑΤΖΗΛΕΛΕΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ             ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ       ΚΥΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΛΟΓΑΡΑ ΕΥΑΝΘΙΑ

28           30ο ολοήμερο Λάρισας                12/θ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ              ΒΑΪΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

29           31ο ολοήμερο Λάρισας                6/θ

ΠΑΠΑΤΖΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

30           32ο ολοήμερο Λάρισας                6/θ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ  ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ        ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΗΛΙΑΣ

31           33ο ολοήμερο Λάρισας                12/θ

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

32           36ο ολοήμερο Λάρισας                10/θ

ΖΗΡΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ             ΝΤΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ               ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

33           37ο ολοήμερο Λάρισας                6/θ

ΡΟΥΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΔΡΑΓΑΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     ΛΕΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ          ΒΛΑΝΔΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ

34           38ο ολοήμερο Λάρισας                6/θ                         Γ

ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

35           39ο ολοήμερο Λάρισας                12/θ       ΕΑΕΠ

ΚΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

36           42ο ολοήμερο Λάρισας                12/θ       ΕΑΕΠ

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

37           43ο ολοήμερο Λάρισας                12/θ       ΕΑΕΠ

ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΝΑΤΣΑ ΣΕΒΑΣΤΗ               ΔΗΜΨΑΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ                ΜΠΕΜΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

38           44ο ολοήμερο Λάρισας                12/θ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ  ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ           ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

39           Ολοήμερο Ειδικό ΔΣ Λάρισας    8/θ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

40           Ολοήμερο Ειδικό ΔΣ Γιάννουλης              6/θ

ΝΤΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

41           1º ολοήμερο Γιάννουλης              10/θ

ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

42           2º ολοήμερο Γιάννουλης              10/θ

ΤΖΙΚΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ               ΒΑΛΔΟΥΜΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

43           3º ολοήμερο Γιάννουλης              6/θ

ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ                ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

44           ολοήμερο Κοιλάδας       6/θ

ΜΙΧΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

45           ολοήμερο Τερψιθέας    10/θ

ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ              ΠΑΤΣΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ        ΓΑΪΤΑΝΗ ΑΝΝΑ

46           1º ολοήμερο Φαλάνης 12/θ       ΕΑΕΠ

ΖΙΩΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ        ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΚΟΛΩΝΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΟΣ    ΑΓΙΑΣ

47           1ο  ολοήμερο Αγιάς        6/θ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ        ΜΑΛΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

48           2ο  ολοήμερο Αγιάς        10/θ

ΔΕΛΗΖΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

49           Ανάβρας             4/θ

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ     ΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

50           ολοήμερο Δήμητρας      5/θ

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ     ΞΕΣΦΙΓΚΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ             ΝΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

51           Στομίου                6/θ

ΓΚΟΥΜΑ ΚΕΡΑΣΟΥΛΑ

ΔΗΜΟΣ    ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

52           ολοήμερο Βερδικούσσας             6/θ

ΜΑΛΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ        ΒΑΛΔΟΥΜΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

53           ολοήμερο Bλαχογιαννίου            6/θ

ΡΕΠΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ   ΚΑΚΑΝΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

54           1º ολοήμερο Ελασσόνας              8(12)/θ

ΔΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΧΑΤΖΗΑΥΓΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

55           2º ολοήμερο Ελασσόνας              12/θ       ΕΑΕΠ

ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ  ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ   ΑΛΕΞΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

56           3º ολοήμερο Ελασσόνας              12/θ       ΕΑΕΠ

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ        ΝΤΑΓΙΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ               ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ                ΑΛΕΞΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ                ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

57           ολοήμερο Ευαγγελισμού             8/θ

ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ               ΚΑΦΑΝΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

58           ολοήμερο Καλλιθέας     6/θ

ΝΤΑΓΙΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ               ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

59           1º ολοήμερο Κρανέας   6/θ

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ        ΤΖΗΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΜΑΛΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

60           1º ολοήμερο Λιβαδίου  6/θ

ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ              ΔΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΚΑΨΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

61           ολοήμερο Λυκουδίου    4/θ

ΚΑΡΑΣΙΜΟΥ ΑΘΗΝΑ

62           1º ολοήμερο Τσαριτσάνης          6/θ

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ        ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         ΝΤΑΓΙΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΒΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΗΜΟΣ    ΚΙΛΕΛΕΡ

63           Αρμενίου            6/θ

ΒΟΖΙΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

64           Γλαύκης               4/θ

ΣΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

65           ολοήμερο Κιλελέρ          4/θ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

66           ολοήμερο Μελισσοχωρίου         4/θ

ΞΕΣΦΙΓΚΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ             ΠΑΤΣΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ        ΚΥΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         ΔΑΡΔΑΚΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ          ΝΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ                ΒΑΛΔΟΥΜΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

67           ολοήμερο Νίκαιας          12/θ       ΕΑΕΠ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

68           1ο ολοήμερο  Πλατυκάμπου      6/θ

ΜΠΑΜΠΑΛΙΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

69           2ο  ολοήμερο Πλατυκάμπου      6/θ

ΜΠΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

70           ολοήμερο Χάλκης           6/θ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ    ΤΣΙΛΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    ΤΣΙΟΥΛΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΟΣ    ΤΕΜΠΩΝ

71           ολοήμερο Γόννων           6/θ

ΜΠΟΥΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

72           ολοήμερο Μακρυχωρίου             8/θ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΗΛΙΑΣ

73           ολοήμερο Πυργετού      6/θ

ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ

74           ολοήμερο Συκουρίου    12/θ       ΕΑΕΠ

ΤΣΟΥΡΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ    ΤΖΙΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΔΗΜΟΣ    ΤΥΡΝΑΒΟΥ

75           1º ολοήμερο Αμπελώνα                12/θ      ΕΑΕΠ

ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

76           2º ολοήμερο Αμπελώνα               6/θ

ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ             ΓΚΟΥΜΑ ΚΕΡΑΣΟΥΛΑ

77           3º ολοήμερο Αμπελώνα               10/θ

ΜΠΛΑΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

78           ολοήμερο Αργυροπουλίου         6/θ

ΛΕΤΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ       ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

79           ολοήμερο Δαμασίου     6/θ

ΛΕΤΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

80           ολοήμερο Δένδρων – Πλατανουλίων      6/θ

ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

81           ολοήμερο Ροδιάς            4/θ

ΜΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

82           1º ολοήμερο Τυρνάβου                12/θ       ΕΑΕΠ

ΤΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ             ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ           ΓΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ

83           2º ολοήμερο Τυρνάβου                6/θ

ΓΚΑΝΤΡΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΟΛΓΑ ΚΟΛΟΒΕΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

84           3º ολοήμεροΤυρνάβου 6/θ

ΜΟΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

85           4º ολοήμερο Τυρνάβου                12/θ       ΕΑΕΠ

ΜΠΛΑΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ    ΜΑΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

86           5º  Τυρνάβου     6/θ

ΜΠΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ      ΓΚΑΝΤΡΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ

ΔΗΜΟΣ    ΦΑΡΣΑΛΩΝ

87           ολοήμερο Βαμβακούς   6/θ

ΧΑΜΟΡΟΥΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

88           ολοήμερο Ευυδρίου-Λόφου       6/θ

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

89           1º ολοήμερο Φαρσάλων              12/θ       ΕΑΕΠ

ΚΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

90           2º ολοήμερο Φαρσάλων              9/θ

ΓΡΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

91           3º ολοήμερο Φαρσάλων              12/θ       ΕΑΕΠ     ΔΕΡΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

92           4º ολοήμερο Φαρσάλων              12/θ       ΕΑΕΠ     ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com