ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ: ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΑΡΙΣΤΕΥΣΑΝ, ΠΟΥ ΑΠΟΛΥΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΡΟΑΓΟΝΤΑΙ

Ανακοινώθηκαν σήμερα από το Λύκειο Αμπελώνα τα ονόματα των μαθητών της Γ’ τάξης του σχολείου που απολύονται και αυτών που αρίστευσαν βάσει και των αποτελεσμάτων στις πανελλαδικές εξετάσεις. Οι μαθητές αυτοί είναι:

Γ’ ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΠΟΛΥΟΝΤΑΙ

ΑΒΔΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΒΑΡΣΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΓΙΑΝΝΑ ΜΑΡΘΑ
ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΓΙΟΖΙ ΓΙΟΝΙΝΤΑ
ΓΚΑΒΟΥΤΣΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΚΑΒΟΥΤΣΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΓΚΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΖΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΖΗΜΟΖΙΩΓΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΖΥΓΟΥΡΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ
ΘΑΝΟΣ ΒΑΪΟΣ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΚΑΛΟΜΠΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΑΜΟΥΣΛΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
ΚΑΡΑΜΟΥΣΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ
ΚΟΛΙΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ
ΚΟΝΤΑΛΕΞΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΙΑΠΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΛΟΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
ΛΥΓΟΥΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΛΥΓΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΛΑΜΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΜΑΜΜΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
ΜΑΤΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΗΛΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
ΜΟΥΡΓΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ
ΜΠΕΛΟΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΜΠΛΑΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΜΠΛΑΝΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΝΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΝΤΑΝΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΠΑΠΑΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΤΡΙΚΟΥ ΑΝΑ
ΠΑΤΡΙΚΟΥ ΙΡΕΝΑ
ΠΙΛΛΑΤΙ ΑΝΤΩΝ
ΠΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΟΝΗΡΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΠΟΝΗΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΠΟΝΤΙΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΡΑΠΤΗ ΑΘΗΝΑ
ΡΙΖΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΡΟΥΤΣΑΪ ΡΑΜΠΟΥΣΕ
ΣΑΝΤΙΚΑΪ ΤΖΕΝΙ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΤΕΓΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ
ΤΕΚΟΥΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΤΖΑΡΤΖΑ ΜΑΡΙΑ
ΤΖΑΡΤΖΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΑΚΟΥΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΤΣΙΛΟΦΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΦΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΨΥΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Γ’ ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΥΣΑΝ

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,1
ΓΙΑΝΝΑ ΜΑΡΘΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 18,3
ΓΚΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,1
ΖΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18,1
ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19,0
ΘΑΝΟΣ ΒΑΪΟΣ ΗΛΙΑΣ 18,4
ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19,3
ΚΑΡΑΜΟΥΣΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18,5
ΜΑΛΑΜΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,7
ΜΑΤΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,8
ΜΗΛΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18,6
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 18,2
ΠΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,1
ΤΖΑΡΤΖΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 18,1
ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 18,5

Επίσης ανακοινώθηκαν και τα ονόματα των μαθητών που προάγονται και αρίστευσαν στις 2 πρώτες τάξεις του σχολείου τη φετινή χρονιά. Οι μαθητές είναι:

Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΡΟΑΓΟΝΤΑΙ

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
3 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
4 ΒΡΑΖΙΤΙΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
5 ΓΑΛΑΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ
6 ΓΑΛΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
7 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ
8 ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9 ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
10 ΓΚΑΓΚΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
11 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗ ΗΛΙΑΝΑ
12 ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
13 ΓΚΡΕΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
14 ΔΗΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
15 ΔΟΛΓΗΡΑ ΧΑΡΑ
16 ΖΑΜΠΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17 ΖΙΩΓΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
18 ΖΥΓΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ
19 ΖΥΓΟΥΡΗ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ
20 ΘΩΜΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
21 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
22 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
23 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΦΩΤΗΣ
24 ΚΑΡΑΜΟΥΣΛΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
25 ΚΑΡΑΜΟΥΣΛΗΣ ΘΩΜΑΣ
26 ΚΑΤΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
27 ΚΙΕΒΑΝΙ ΕΛΙΣΣΑΒΙ
28 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ
29 ΚΟΝΤΑΛΕΞΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
30 ΚΟΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
31 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
32 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
33 ΚΟΥΤΣΟΝΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
34 ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
35 ΛΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
36 ΜΠΕΛΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
37 ΜΠΕΛΟΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
38 ΜΠΙΖΙΩΤΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
39 ΜΠΟΚΟΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ
40 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
41 ΟΥΡΔΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ
42 ΠΑΝΟΥ ΖΩΗ
43 ΠΛΗΓΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
44 ΡΟΥΒΑ ΜΑΡΙΑ
45 ΣΑΜΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΙ

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Μέσος Όρος
1 ΓΑΛΑΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 18,4
2 ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 19,4
3 ΔΗΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 18,1
4 ΖΑΜΠΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,8
5 ΚΑΡΑΜΟΥΣΛΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 18,2
6 ΚΑΤΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 18,1
7 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19,5
8 ΡΟΥΒΑ ΜΑΡΙΑ 18,1
9 ΣΟΛΛΑΚΟΥ ΓΚΡΕΤΑ 18,2
10 ΦΑΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19,6
11 ΧΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 18,7

Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΡΟΑΓΟΝΤΑΙ

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή
1 ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ
2 ΑΗΔΟΝΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ
3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΡΙΑ
4 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
5 ΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
6 ΓΚΑΝΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΓΚΙΟΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΜΙ
8 ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9 ΕΣΑΪ ΤΣΕΛΕΣΤΙΝΑ
10 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
11 ΖΑΧΑΡΗΣ ΒΑΪΟΣ
12 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ
13 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΠΟΥΛΙΑ
14 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
15 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16 ΚΑΣΚΟ ΙΣΜΑΗΛ
17 ΚΑΨΑΛΗ ΜΑΡΙΑ
18 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
19 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΖΩΗ
20 ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΜΑΡΙΑ
21 ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΜΑΡΘΑ
22 ΚΟΥΚΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
23 ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
24 ΚΟΥΤΣΙΩΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
25 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΥ ΒΑΪΑ ΜΑΡΙΑ
26 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
27 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
28 ΛΑΖΑΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
29 ΛΥΓΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
30 ΜΑΜΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
31 ΜΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
32 ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
33 ΜΗΛΙΩΝΗ ΕΥΔΟΚΙΑ
34 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
35 ΜΠΕΛΟΓΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
36 ΜΠΡΑΧΙΜΙ ΜΠΡΙΚΕΛΑ
37 ΝΑΣΙΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
38 ΝΙΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
39 ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ
40 ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
41 ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
42 ΝΤΙΖΕ ΕΥΤΥΧΙΑ
43 ΝΤΙΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
44 ΞΑΦΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
45 ΟΥΛΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
46 ΟΥΛΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
47 ΟΥΛΑΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
48 ΟΥΡΔΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
49 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
50 ΠΑΤΡΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΗ
51 ΠΕΡΠΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
52 ΠΕΤΡΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
53 ΠΛΗΘΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
54 ΠΛΗΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
55 ΡΙΖΟΥΛΗ ΡΕΒΕΚΑ ΜΑΡΙΑ
56 ΡΟΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
57 ΡΟΥΤΣΑΪ ΡΟΝΑΛΝΤΟ
58 ΣΚΟΔΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
59 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
60 ΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
61 ΤΖΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
62 ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ
63 ΤΣΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
64 ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
65 ΤΣΙΛΟΦΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
66 ΦΕΤΑΟΥ ΑΟΥΡΕΛΑ
67 ΦΕΤΑΟΥ ΡΟΜΕΟ
68 ΧΑΜΑΡΟΥΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΙ

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Μέσος Όρος
1 ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 19,2
2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΡΙΑ 19,8
3 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 18,6
4 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 18,1
5 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΖΩΗ 19,5
6 ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΜΑΡΙΑ 19,6
7 ΚΟΥΤΣΙΩΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18,7
8 ΜΑΜΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 18,2
9 ΜΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 18,4
10 ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 18,4
11 ΜΗΛΙΩΝΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 19,3
12 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 18,2
13 ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ 18,2
14 ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18,9
15 ΝΤΙΖΕ ΕΥΤΥΧΙΑ 18,6
16 ΞΑΦΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18,1
17 ΟΥΛΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 18,9
18 ΠΛΗΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 19,7
19 ΡΙΖΟΥΛΗ ΡΕΒΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 19,4
20 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 19,4
21 ΤΖΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 18,6

 

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com