ΟΙ ΝΕΟΙ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ ΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ Β/ΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ

Ανακοινώθηκε η απόφαση για την τοποθέτηση των υποδιευθυντών στα σχολεία β/βαθμιας εκπαίδευσης του νομού Λάρισας μετά τις εκλογές που πραγματοποιήθηκαν στους συλλόγους διδασκόντων. Οι νέοι υποδιευθυντές είναι:

Α/Α ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΚΛΑΔΟΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
1 1ος Καλτσάς Λάμπρος ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ04.01 2ο Γυμνάσιο Λάρισας
  2ος  Τσιάρας Νικόλαος ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ19 2ο Γυμνάσιο Λάρισας
2 Οικονόμου Κων/νος ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ17.02 3ο Γυμνάσιο Λάρισας
3 1ος Ματραπάζης Δημήτριος ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ03 4ο Γυμνάσιο Λάρισας
  2η Παπαιωάννου Άννα ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΕ19 4ο Γυμνάσιο Λάρισας
4 1η Γούλα Μαρία ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ01 5ο Γυμνάσιο Λάρισας
  2η Κανάκη Βικτωρία ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ18.12 5ο Γυμνάσιο Λάρισας
5 1η Καραμήτσιου Ελένη ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ04.01 6ο Γυμνάσιο Λάρισας
  2η Βέη Αντιγόνη ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ03 6ο Γυμνάσιο Λάρισας
6 1η Μέκρα Βασιλική ΜΟΔΕΣΤΟΣ ΠΕ03 8ο Γυμνάσιο Λάρισας
  2η Παναγιώτου Αλεξάνδρα ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ18.13 8ο Γυμνάσιο Λάρισας
7 Γραβάνης Στέφανος ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΠΕ19 9ο Γυμνάσιο Λάρισας
8 Παπαγεωργούλης Περικλής ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΠΕ03 10ο Γυμνάσιο Λάρισας
9 Λάσκαρης Αστέριος ΙΩΑΝΝΗΣ  ΠΕ08 12ο Γυμνάσιο Λάρισας
10 Ανδρέου Στέργιος ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π04.05 13ο Γυμνάσιο Λάρισας
11 1ος Χονδροματίδης Γεώργιος ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ19 14ο Γυμνάσιο Λάρισας
  2η Αργυρούλη Ευαγγελία ΒΑΪΟΣ ΠΕ02 14ο Γυμνάσιο Λάρισας
12 1η Χλούπη Μαρία ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ02 15ο Γυμνάσιο-Λ.Τ. Λάρισας
  2η Γιώτα Ζωή ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ02 15ο Γυμνάσιο-Λ.Τ. Λάρισας
13 Ιατρίδου Σουλτάνα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ02 Γυμνάσιο Αγιάς
14 Κωτούλας Μιχαήλ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΠΕ20 Γυμνάσιο Αμπελώνα
15 Σιάφας Γεώργιος ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ02 Γυμνάσιο Γιάννουλης
16 1ος Βίτκος Νικόλαος ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΠΕ03 1ο Γυμνάσιο Ελασσόνας
  2η Σερετίδου Παρθενόπη ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ06 1ο Γυμνάσιο Ελασσόνας
17 Μαργαρίτου Ιωάννα ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ05 Γυμνάσιο Πλατυκάμπου
18 Τεγούση Καλλιόπη ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ03 1ο Γυμνάσιο Τυρνάβου
19 Μπιζέλη Βασιλική ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ15 2ο Γυμνάσιο Τυρνάβου
20 Νασιάρα Ευανθία ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ02 1ο Γυμνάσιο Φαρσάλων
21 Κριαράς Βασίλειος ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ04.01 2ο Γυμνάσιο Φαρσάλων
22 Τσέτσιλας Αστέριος ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ01 Γυμνάσιο-Λ.Τ. Μακρυχωρίου
23 1ος Μαργαρίτης Ανδρέας ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ03 Μουσικό ΣχολείοΛάρισας
  2ος Γερούκης Κων/νος ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ19 Μουσικό ΣχολείοΛάρισας
24 1ος Καλτέκης Ευρυπίδης ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ04.01 1ο ΓΕΛ Λάρισας
  2ος Λιάμτσιος Χρήστος ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ04.02 1ο ΓΕΛ Λάρισας
25 1ος Ζέρβας Κων/νος ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΠΕ11 2ο ΓΕΛ Λάρισας
   2ος Μιχαήλ Ιωάννης ΗΛΙΑΣ ΠΕ03 2ο ΓΕΛ Λάρισας
26 Κατσιώτης Ετάγγελος ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΠΕ02 3ο ΓΕΛ Λάρισας
27 1ος Λιόντος Ιωάννης ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ04.02 4ο ΓΕΛ Λάρισας
  2ος Κουτσουνάκης Βασίλειος ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ20 4ο ΓΕΛ Λάρισας
28 1η Αλέξη Πολυξένη ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΕ02 5ο ΓΕΛ Λάρισας
   2ος Στάθης Στέφανος ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ04.01 5ο ΓΕΛ Λάρισας
29 1ος Κουτσαφτίκης Νικόλαος ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΠΕ03 6ο ΓΕΛ Λάρισας
  2ος Παπαγεωργίου Ιωάννης ΗΛΙΑΣ ΠΕ03 6ο ΓΕΛ Λάρισας
30 Πράντζου Μαρία ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ02 7ο ΓΕΛ Λάρισας
31 Πέτρου Νικόλαος ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ20 8ο ΓΕΛ Λάρισας
32 1ος Φανίκος Αστέριος ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ19 9ο ΓΕΛ Λάρισας
  2ος Κοντογιάννης Βασίλειος ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕ04.02 9ο ΓΕΛ Λάρισας
33 Τσεγγελίδης Παύλος ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕ03 10ο ΓΕΛ Λάρισας
34 Παπαστεργίου Αθανάσιος ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ02 12ο ΓΕΛ Λάρισας
35 Φράγκου Ευμορφία ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ09 ΓΕΛ Αμπελώνα
36 Σαμακίδης Ευάγγελος ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ03 ΓΕΛ Γιάννουλης
37 1η Τσακνάκη Ελένη ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ03 1ο ΓΕΛ Ελασσόνας
  2η Τζαβέλλα Ασπασία ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕ02 1ο ΓΕΛ Ελασσόνας
38 1η Ρίζου Στεργιαννή ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ02 ΓΕΛ Τυρνάβου
   2ος Μαργαρίτης Κων/νος ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ03 ΓΕΛ Τυρνάβου
39 Ντόβα Δάφνη ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ02 1ο ΓΕΛ Φαρσάλων
40 Αθανασοπούλου Φωτεινή ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ02 2ο ΓΕΛ Φαρσάλων
41 Σιαταράς Παναγιώτης ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ17.06 1ο ΕΠΑΛ Λάρισας
42 Ζαγγανάς Παναγιώτης ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΠΕ12.02 2ο ΕΠΑΛ Λάρισας
43 Βαξεβάνος Ζήσης ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ04.01 6ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Λάρισας
44 Παραπανήσιου Ευθυμία ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ04.06 7ο ΕΠΑΛ Λάρισας
45 Ματθαίου Ιωάννα ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ17.02 1ο ΕΠΑΛ Ελασσόνας
46 Μυλωνά Δάφνη ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ19 1ο ΕΠΑΛ Τυρνάβου
47 Μωϋσής Δαυίδ ΕΛΙΕΖΕΡ ΠΕ12.04 1ο ΕΚ Λάρισας
48 Μπίγγος Χρήστος ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ17.02 2ο ΕΚ Λάρισας
49 Αγγέλης Βασίλειος ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ12.01 3ο ΕΚ Λάρισας
50 Κόνιαρη Δήμητρα ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ02.50 1ο ΤΕΕ Ειδικής Αγωγής Λάρισας
51 Χαντζιάρας Ελευθέριος ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕ11 ΕΕΕΕΚ Λάρισας
Α/Α ΤΟΜΕΙΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΟΜΕΩΝ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΚΛΑΔΟΣ ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΛΑΡΙΣΑΣ και Ε.Κ.
1 Τομέας Πληροφορικής Αρβάλης Κων/νος ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ19 ΕΠΑΛ Φαρσάλων
Τομέας Ηλεκτρολογίας Ηλεκτρονικής και Αυτοματισμού Βουγιούκας Ιωάννης ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕ17.07
2 Τομέας Μηχανολογίας Γιοβανόπουλος Ζήσης ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ12.05 ΕΠΑΛ Τυρνάβου
3 Τομέας Μηχανολογίας Ντίνος Βασίλειος ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ17.02 1ο ΕΚ Λάρισας
Τομέας Ηλεκτρολογίας 1ος Μίχας Παναγιώτης ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ17.03
Τομέας Ηλεκτρολογίας  2ος Μητράκας Αθανάσιος ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕ01.06
4 Τομέας Μηχανολογίας Φρανσές Ισαάκ ΑΒΡΑΑΜ ΠΕ12.04 2ο ΕΚ Λάρισας
Τομέας Γεωπονίας και Οικονομίας και Διοίκησης Μήλιου Ιωάννα ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ18.03
  Τομέας Πληροφορικής 1ος Παππάς Θεόδωρος ΠΕΤΡΟΣ ΠΕ19 3ο ΕΚ Λάρισας
5 Τομέας Πληροφορικής 2ος Γκανάς Λάμπρος ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ  ΠΕ19
6 Τομέας Μηχανολογίας Ηλεκτρολογίας Ηλεκτρονικής και Αυτοματισμού Μπαράκος Δημήτριος ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ17.03  1ο ΕΚ Ελασσόνας
Τομέας Πληροφορικής Οικονομίας και Διοίκησης Μπλιάμπλιας Κων/νος ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ20
Τομέας Γεωπονίας, Υγείας, Αισθητικής Κομμωτικής Σταθάκη Φωτεινή ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΠΕ18.13

 

 

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com