![ervsit](https://paidis.com/wp-content/uploads/2015/07/ervsit-e1436629458417.jpg)
Καλή διάθεση, καλό κρασί και… καλά να περάσουμε την Τρίτη 14 Ιουλίου, στο μεζεδοπωλείο «Καπηλειό» (Αθ. Διάκου 4-6, Λάρισα) συντροφιά με τους «Ερωσυτέχνες».
Σε έντεχνα και λαϊκά μονοπάτια ο Σωτήρης Γεωργατζάς (κιθάρα-φωνή), ο Αποστόλης Μασούρας (κιθάρα-φωνή) και ο Παναγιώτης Χριστίδης (μπουζούκι) μας περιμένουν στις 9.30μμ, για μια όμορφη βραδιά.
Η είσοδος είναι ελεύθερη, πληροφορίες και κρατήσεις στο τηλ. 2414002577.