ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΕ ΣΧΟΛΕΣ ΤΩΝ ΤΕΙ ΑΠΟ ΕΠΑΛ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ

Σύμφωνα με τα αποτελέσματα που ανακοίνωσε σήμερα το υπουργείο Παιδείας οι επιτυχόντες μαθητές από το 1ο, 2o, 6ο, 7ο ΕΠΑΛ Λάρισας και ΕΠΑΛ Τυρνάβου είναι:

1Ο ΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
ΜΠΑΙΡΑΜΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΓΚΥΘΩΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΑΣΤΕΡΙΝΟΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΩΝΙΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΓΚΙΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
ΔΟΥΛΙΑΚΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΑΖΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΑΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΚΑΡΑΒΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΛΙΑΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ – ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΜΑΝΤΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΜΠΑΣΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΜΠΛΑΤΣΑ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΜΠΟΜΠΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
ΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΠΑΠΑΔΗΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε.
ΣΚΥΦΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ)
ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε.
ΤΣΙΛΙΜΑΝΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΣΙΡΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΒΑΪΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΧΑΛΚΙΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΧΑΣΑΝΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΧΥΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

 

2Ο ΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.
ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
ΚΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΣΕΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΜΠΑΡΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΜΠΟΥΖΩΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ – ΒΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΠΡΑΣΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.
ΤΖΗΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

 

6Ο ΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)
ΤΣΙΑΚΜΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
ΤΣΙΝΗ ΦΟΤΟ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

 

7Ο ΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΑΓΟΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΑΝΤΩΝΟΥΛΗ ΕΛΕΝΑ   ΕΥΤΥΧΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΑΡΧΟΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΓΟΥΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΟΥΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΔΡΑΓΑΤΣΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΖΙΑΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΟΛΙΟΥΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΚΟΥΤΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΛΑΝΑΡΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΛΙΟΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΛΙΟΒΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ   ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΝΤΖΙΩΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΜΑΡΓΙΑΝΟΥ ΒΑΪΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΜΗΤΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΑΝΑΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΜΠΕΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΝΤΑΝΑΒΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΤΑΡΟΥΤΣΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΠΕΤΡΟΛΕΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΝΤΟ ΜΑΡΙΝΕΛΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΣΚΕΝΤΕΡΙ ΝΤΕΒΙΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
ΤΖΙΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΤΣΕΡΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΣΙΩΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
ΤΣΟΥΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΧΩΤΑ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

ΕΠΑΛ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΜΠΑΜΠΑΝΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΠΑΧΙΟΥ ΜΕΛΙΣΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)

3ο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
Τράντος Ανδρέας Πολιτικών Μηχανικών Τ.Ε. (Τρίκαλα)
Γκανάτσας Δημήτριος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Λάρισα)
Γκουντάνας Παναγιώτης Διοίκησης Επιχειρήσεων (Λάρισα)
Κουκούτσης Ιωάννης Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε. (Λάρισα)
Νάνου Αγγελική Διοίκησης Επιχειρήσεων (Κοζάνη)
Βίτσα Ελένη Πολιτικών Μηχανικών Τ.Ε. (Λάρισα)
Στεργιούλας Αστέριος Διοίκηση Συστημάτων Εφοδιασμού (Κατερίνη)
Γκουντάρας Χαράλαμπος Τεχνολόγων Γεωπόνων (Φλώρινα)

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com