ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΕ ΣΧΟΛΕΣ ΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΙ ΤΟΥ 5ου ΛΥΚΕΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ

Σημαντικές είναι οι επιτυχίες των μαθητών του 5ου Λυκείου Λάρισας στις φετινές πανελλαδικές εξετάσεις. Οι μαθητές που πέτυχαν την εισαγωγή τους σε σχολές των ΑΕΙ και ΤΕΙ είναι:

Με το 90%

ΕπώνυμοΌνομαΣχολή Επιτυχίας
ΑΛΕΞΙΟΥΙΚΑΡΟΣΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΑΛΕΞΙΟΥΜΕΝΕΛΑΟΣΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΑΡΤΕΜΙΣΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣΧΡΗΣΤΟΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥΕΛΕΝΗΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΟΥΡΤΟΥΡΑΣΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΓΚΕΛΣΙΝΗΜΑΡΙΝΑΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΓΚΟΓΚΑΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗΦΑΙΔΡΑΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ)
ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΣΣΩΤΗΡΙΟΣΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΓΚΟΥΝΤΕΤΣΙΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΔΕΜΙΡΚΑΠΟΓΛΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΔΗΜΟΛΙΟΥΔΗΜΗΤΡΑ ΖΩΗΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΔΡΑΝΟΒΙΤΗΣΟΥΛΤΑΝΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΑΓΙΕΝΤΝΑΜΠΙΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΗΣΗΑΝΝΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΙΝΤΟΠΟΥΛΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΖΟΡΤΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΖΟΥΜΠΕΛΟΥΛΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣΙΩΑΝΝΗΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΘΕΟΧΑΡΗΧΡΙΣΤΙΝΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥΜΑΡΙΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣΠΕΡΙΚΛΗΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΚΑΠΕΤΑΝΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΑΡΑΔΗΜΟΣΜΙΧΑΗΛΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΙΤΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΚΛΕΤΣΑΣΤΑΘΟΥΛΑΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΟΥΤΡΑΙΩΑΝΝΑΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΩΣΤΟΥΛΗΣΤΗΛΕΜΑΧΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)
ΛΑΓΓΟΥΡΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥΑΘΗΝΑΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΛΑΠΠΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΜΑΚΡΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΜΑΝΔΡΕΚΑΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΝΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΜΑΡΟΥΛΑΚΟΣ-ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣΠΑΡΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΜΙΧΑΗΛΠΑΝΑΓΙΩΤΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΜΟΥΛΑΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΜΟΥΡΓΚΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΑΝΝΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΜΠΑΛΑΝΙΚΑΕΛΕΝΗΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΜΠΕΝΕΧΟΥΤΣΟΣΑΧΙΛΛΕΥΣΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΠΟΜΠΟΛΟΥΚΑΛΛΙΟΠΗΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΜΠΟΥΣΚΟΛΙΤΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΝΤΑΜΑΓΚΑΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΥΒΟΝΝΗΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΝΤΙΚΟΥΛΗΔΕΣΠΟΙΝΑΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΝΤΡΑΧΑΓΕΩΡΓΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΠΑΛΑΣΚΑΣΤΥΛΙΑΝΗΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΦΙΛΙΠΠΙΑΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΔΗΜΑΣΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥΜΑΡΙΑΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)
ΠΑΣΧΟΥΒΑΪΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΠΕΦΤΟΥΛΟΓΛΟΥΜΑΡΙΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΡΑΠΤΗΣΧΡΗΣΤΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΣΑΛΤΑΠΙΔΑΘΕΟΔΩΡΑΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΣΒΕΡΚΟΥΛΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΧΑΡΙΚΛΕΙΑΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
ΣΙΟΝΤΑΝΑΥΣΙΚΑΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΙΩΚΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟ – ΣΤΡΑΤΙΩΤ. ΝΟΜ. ΣΥΜΒ. (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΣΜΙΤΑΚΗΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΑΥΡΙΔΟΥΓΕΩΡΓΙΑΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΥΝΑΠΑΛΟΥΜΑΡΙΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΣΩΤΗΡΙΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΤΑΚΟΥΔΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΑΤΑΡΙΚΟΥΗΛΙΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΤΟΥΡΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥΓΕΩΡΓΙΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΣΑΝΤΖΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΣΑΤΣΑΡΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΤΣΑΤΣΑΣΑΣΤΕΡΙΟΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΣΙΜΑΡΑΚΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΣΙΟΥΛΚΑΣΙΩΑΝΝΗΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΑΝΝΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΦΑΚΑΙΩΑΝΝΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΦΑΣΟΥΛΗΣΤΥΛΙΑΝΗΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΝΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΣΙΩΤΗΘΑΛΕΙΑΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΑΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΣΩΜΑΤΑ
ΧΑΤΖΗΣΑΝΤΩΝΙΟΣΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΣΩΜΑΤΑ
ΧΑΧΑΜΙΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΧΡΥΣΟΥΛΗΟΛΥΜΠΙΑΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΧΥΤΟΥΔΗΣΡΑΦΑΗΛΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΕ ΤΟ 10%

ΕπώνυμοΌνομαΣχολή Επιτυχίας
ΑΓΟΡΑΣΤΙΔΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΒΟΥΝΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΟΝΤΟΜΑΝΟΥΕΛΕΝΗΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΥΣΤΑΚΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΩΡΑΙΤΗΣΒΑΙΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΑΝΟΥΓΕΩΡΓΙΑΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΣΤΑΜΑΤΗΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΚΕΔΗΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΜΕ ΤΟ 10% 2014

ΕπώνυμοΌνομαΣχολή ΕπιτυχίαςΊδρυμα
ΓΙΟΒΑΝΟΒΙΤΣΝΙΚΟΛΕΤΑΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΠΑΚΑΒΟΣΗΛΙΑΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΧΛΩΡΟΥΑΓΓΕΛΙΚΗΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

 

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com