ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΙΛΟΞΕΝΗΘΟΥΝ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟΥ

Η Δημοτική Κοινωφελής Επιχείρηση Λάρισας ανακοινώνει τα αποτελέσματα της Α΄ επιλογής των φιλοξενούμενων νηπίων για τον βρεφονηπιακό Σταθμό του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου Λάρισας.

Μετά την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων από την Ε.Ε.Τ.Α.Α. (13-09-2015) για το πρόγραμμα ΕΣΠΑ θα προβούμε σε Β΄επιλογή παιδιών για την κάλυψη των κενών θέσεων. Νέες αιτήσεις και ενστάσεις θα γίνονται κατά τη χρονική περίοδο από 01-09-2015 έως 10-09-2015.

Ο παιδικός σταθμός θα λειτουργήσει κανονικά από 01-09-2015, ημέρα Τρίτη και ώρες 07:00-16:00μ.μ.

ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ Α’ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΠΓΝΛ ΕΙΝΑΙ:

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2014 (ΜΙΚΡΑ ΒΡΕΦΗ)

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ

1 ΒΡΑΧΝΑΡΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΣΚΙΠΗΣ 5-7 ΚΕΝΤΡΟ

2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΠΑΛΑΚΑΣ ΘΗΣΕΑΣ-ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΒΔΗΡΩΝ-ΣΟΛΩΝΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ

3 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ 4 ΝΕΑΠΟΛΗ

4 ΡΗΜΑΓΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Ε ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5 ΤΖΙΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΩΤΙΣΣΗΣ 22 ΝΕΡΑΙΔΑ

6 ΤΖΙΓΑΡΑ ΔΑΝΑΗ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 32 ΝΙΚΑΙΑ

7 ΨΗΜΑΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΤΟΧΩΡΙΟΥ 11 Ν. ΠΟΛΙΤΕΙΑ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2013 (ΜΕΓΑΛΑ ΒΡΕΦΗ)

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ

1 ΖΙΩΓΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΠΕΙΡΟΥ 19-21 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2 ΚΑΡΑΔΟΝΤΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ 18-20 ΑΒΕΡΩΦ

3 ΚΟΥΤΣΟΝΑ ΑΛΙΚΗ ΙΚΑΡΙΑΣ 94 ΝΕΡΑΙΔΑ

4 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΤΟΚΟΠΟΥΛΟΥ 40-42 ΑΓ.ΚΩΝΤΑΝΤΙΝΟΥ

5 ΜΑΝΤΖΑΦΛΑΡΑ ΧΑΙΔΩ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 31ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗ

6 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ 4 Ν.ΠΟΛΙΤΕΙΑ

7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΚΡΟΠΟΣ 4 ΠΥΡΟΒΟΛΙΚΑ

8 ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 52 ΑΤΑ

9 ΤΖΙΑΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΩΤΙΣΣΗΣ 22 ΝΕΡΑΙΔΑ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2012 ΜΙΚΡΑ ΠΡΟΝΗΠΙΑ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ

1 ΒΡΑΧΝΑΡΗ ΝΕΦΕΛΗ ΜΑΡΙΤΙΑΝΑ ΣΚΙΠΗΣ 5-7 ΚΕΝΤΡΟ

2 ΔΗΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 7-9 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΧΑΛΚΗ

4 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΡΙΠΟΥ 4 ΠΥΡΟΒΟΛΙΚΑ

5 MARGHIORI LUCIANO ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ 10Β ΕΡΓ. ΚΑΤ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

6 ΜΠΑΡΜΠΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΝΤΖΑΡΟΥ 22 ΑΤΑ

7 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΘΕΟΠΟΜΠΟΥ ΚΑΙ ΤΕΡΖΟΥΔΗ ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

8 ΠΙΤΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΡΟΙΖΗΝΑΣ 28 ΛΙΒΑΔΑΚΙ

9 ΠΡΟΒΙΔΑ ΑΓΛΑΙΑ ΚΟΥΛΟΥΨΟΥΖΗ 41 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2011 ΠΡΟΝΗΠΙΑ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ

1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΙΩΣΗΦΙΝΑ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΙΒΑΔΑΚΙ

2 ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ 17 ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ

3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΠΑΛΑΚΑΣ ΑΕΤΙΟΣ- ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΒΛΗΡΩΝΚΑΙ ΣΟΛΩΝΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ

4 ΚΑΡΑΒΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΙΑΚΜΟΝΟΣ 10 ΤΟΥΜΠΑ

5 ΚΑΡΑΔΟΝΤΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ-ΜΑΡΙΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ 18-20 ΑΒΕΡΩΦ

6 ΚΟΡΟΜΠΙΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΥ 6 Ν.ΣΜΥΡΝΗ

7 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΘΩΜΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ 94 ΝΕΡΑΙΔΑ

8 ΛΙΑΠΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 96 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

9 ΛΙΑΠΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 96 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

10 ΜΠΟΝΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕΤΡΟΜΠΕΗ 18 ΑΓ. ΣΑΡΑΝΤΑ

11 ΜΩΡΙΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΠΑΣΔΕΚΗ 42 ΣΤΑΘΜΟΣ

12 ΝΤΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΡΓΑΜΟΥ 16Α ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ

13 ΠΑΛΑΜΙΔΑ ΣΟΦΙΑ ΑΡΚΙΤΣΑΣ 4 ΝΕΑΠΟΛΗ

14 ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΥ 52 Α.Τ.Α.

15 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΥΡΑΧΕΙΟΥ 3 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

16 ΧΑΝΤΖΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΖΩΣΙΜΑΔΩΝ 14 ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΑ

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com