ΔΕΙΤΕ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ 116 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

Το Πολυμελές Πρωτοδικείο Λάρισας προχώρησε σήμερα στην ανακήρυξη των 115 υποψηφίων βουλευτών διαφόρων κομμάτων και ενός μεμονωμένου οι οποίοι θα είναι υποψήφιοι στις εκλογές της 20ης Σεπτεμβρίου. Οι υποψήφιοι με αλφαβητική σειρά είναι:

1 ΑΒΡΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου (Κ.Κ.Ε.)

2 ΑΔΑΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου (ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ-ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας-εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα-Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς)

3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ)

4 ΑΚΡΙΒΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ)

5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαραλάμπους (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)

6 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου (ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ (ΛΑΕ)

7 ΑΞΙΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

8 ΒΑΓΕΝΑ ΑΝΝΑ του Γεωργίου (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ)

9 ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του Ρωσσέτου (Κ.Κ.Ε.)

10 ΓΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Βασιλείου (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ)

11 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του Δημητρίου (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ)

12 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του Ιωάννη (ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ (ΛΑΕ)

13 ΓΙΩΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ματθαίου (μεμονωμένος)

14 ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ)

15 ΓΚΟΥΡΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

16 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΖΗΣΗΣ του Ιωάννη (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

17 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΑ του Μιχαήλ (Κ.Κ.Ε.)

18 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Χρήστου (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ)

19 ΔΟΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παναγιώτου (ΚΟΙΝΩΝΙΑ)

20 ΖΗΣΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου (ΛΑЇΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)

21 ΖΥΓΟΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αστερίου (ΚΚΕ(μ-λ) Μ-ΛΚΚΕ – Εκλογική Συνεργασία)

22 ΖΩΚΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του Γρηγορίου (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)

23 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Μιχαήλ (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)

24 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γρηγορίου (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

25 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Ιωάννη (Κ.Κ.Ε.)

26 ΘΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου (ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ)

27 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βάϊου (ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ)

28 ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ του Ιορδάνη (ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ)

29 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννη (ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑЇΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.)

30 ΚΑΒΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιλτιάδη (ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ (ΛΑΕ)

31 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου (ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ-ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας-εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα-Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς)

32 ΚΑΛΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Μάρκου (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

33 ΚΑΜΠΟΖΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του Θεοδώρου (ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ-ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας-εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα-Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς)

34 ΚΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Πέτρου (ΚΚΕ(μ-λ) Μ-ΛΚΚΕ – Εκλογική Συνεργασία)

35 ΚΑΡΑΒΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη (ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ)

36 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Λάμπρου (ΛΑЇΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)

37 ΚΑΡΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ)

38 ΚΑΡΥΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Θεοδώρου (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ)

39 ΚΑΣΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδώρου (Κ.Κ.Ε.)

40 ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΣ του Νικολάου (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)

41 ΚΑΤΣΙΑΦΛΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη (ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ (ΛΑΕ)

42 ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Αντωνίου (ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ)

43 ΚΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αχιλλέα (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

44 ΚΗΕΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΙΡΙΔΑ του Γεωργίου (ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ (ΛΑΕ)

45 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ)

46 ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Βασιλείου (ΚΚΕ(μ-λ) Μ-ΛΚΚΕ – Εκλογική Συνεργασία)

47 ΚΟΛΩΝΑ ΣΟΦΙΑ του Δημητρίου (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ)

48 ΚΟΥΚΑΣ Γεώργιος-Αντώνιος του Δημητρίου (“ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ” (Ε.ΠΑ.Μ.)

49 ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Διονυσίου (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

50 ΚΟΥΦΟΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ευαγγέλου (ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ)

51 ΚΟΦΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χρήστου (ΟΑΚΚΕ-Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ)

52 ΚΥΡΙΤΣΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου (ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ)

53 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βλαδίμηρου (ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ-ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας-εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα-Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς)

54 ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστείδη (Κ.Κ.Ε.)

55 ΛΕΚΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)

56 ΛΙΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία (ΛΑЇΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)

57 ΛΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Δημητρίου (Κ.Κ.Ε.)

58 ΜΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου (ΚΚΕ(μ-λ) Μ-ΛΚΚΕ – Εκλογική Συνεργασία)

59 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Θωμά (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ)

60 ΜΑΡΟΥ ΜΑΙΡΗ του Ιωάννη (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

61 ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΡΙΖΟΣ του Κυριαζή (Κ.Κ.Ε.)

62 ΜΕΓΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Χρήστου (ΛΑЇΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)

63 ΜΗΤΡΑΚΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του Δημητρίου (ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ (ΛΑΕ)

64 ΜΟΥΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

65 ΜΠΑΓΙΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

66 ΜΠΑΛΑΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου (ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ (ΛΑΕ)

67 ΜΠΑΝΕΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του Κωνσταντίνου (Α.Κ.Κ.Ε.Λ. (ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ)-ΛΕΥΚΟ (ΛΑΪΚΕΣ ΕΝΩΣΕΙΣ ΥΠΕΡΚΟΜΜΑΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ)-ΠΥΡΙΚΑΥΣΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑ)

68 ΜΠΑΡΓΙΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου (ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ)

69 ΜΠΑΤΖΙΚΩΣΤΑ-ΓΙΟΥΡΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ)

70 ΜΠΙΖΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του Νικολάου (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

71 ΜΠΙΛΛΗ-ΤΣΙΤΣΕ ΜΑΡΙΑ συζ. Γεωργίου (ΛΑЇΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)

72 ΜΠΟΥΖΑΝΑ ΕΛΕΝΗ του Ηλία (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

73 ΜΠΟΥΡΝΤΕΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ)

74 ΝΤΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Τριαντάφυλλου (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

75 ΝΤΟΥΦΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του Γεωργίου (ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ)-ΛΕΥΚΟ (ΛΑΪΚΕΣ ΕΝΩΣΕΙΣ ΥΠΕΡΚΟΜΜΑΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ)-ΠΥΡΙΚΑΥΣΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑ)

76 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Γεωργίου (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

77 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιορδάνη (ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ-ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας-εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα-Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς)

78 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Σάββα (ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ)

79 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου (ΛΑЇΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)

80 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Βασιλείου (“δημιουργία, ξανά! Θάνος Τζήμερος”)

81 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αβραάμ (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ)

82 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του Αχιλλέα (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

83 ΠΑΠΑΠΑΡΙΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

84 ΠΑΠΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του Ιωάννη (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ)

85 ΠΑΡΑΦΕΣΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Γεωργίου (ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ-ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας- εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα-Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς)

86 ΠΑΡΛΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου (ΛΑЇΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)

87 ΠΕΤΣΙΩΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του Γεωργίου (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ, Κοινωνία αξιών, Κόμμα Πειρατών Ελλάδας)

88 ΠΛΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ (ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ)

89 ΠΟΛΥΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

90 ΣΑΚΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Κωνσταντίνου (ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ)

91 ΣΑΛΑΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αποστόλου (ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ (ΛΑΕ)

92 ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου (ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΙΣ “ΕΛ.ΛΑ.Σ.”

93 ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ)

94 ΣΑΡΡΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΜΑΝΘΟΣ) του Ιωάννη (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ)

95 ΣΒΕΡΩΝΗ-ΧΟΝΔΡΟΝΑΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Αθανασίου (ΛΑЇΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)

96 ΣΙΑΤΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Πέτρου (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)

97 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου (ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ-ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας-εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα-Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς)

98 ΣΚΡΕΤΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του Βασιλείου (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)

99 ΣΠΕΤΣΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του Πάρι (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ)

100 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου (Κ.Κ.Ε.)

101 ΣΥΝΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου (ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ)

102 ΤΑΛΑΧΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου (ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ-ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας-εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα-Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς)

103 ΤΖΑΒΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου (ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ (ΛΑΕ)

104 ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

105 ΤΟΛΙΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Παναγιώτη (ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ (ΛΑΕ)

106 ΤΟΛΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Στεργίου (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

107 ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Θωμά (Κ.Κ.Ε.)

108 ΤΣΙΚΡΙΤΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του Αντωνίου (Κ.Κ.Ε.)

109 ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

110 ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παύλου (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ)

111 ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

112 ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ του Παντελή (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

113 ΧΑΤΖΗΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Κωνσταντίνου (ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ (ΛΑΕ)

114 ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΑΔΑΜΟΣ του Δημητρίου (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)

115 ΨΑΡΡΑ-ΠΕΡΙΦΑΝΟΥ ΑΝΝΑ (ANNY) του Γεωργίου (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ)

116 ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κυριάκου (ΛΑЇΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com