ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΥΣΠΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

Το ΠΥΣΠΕ Λάρισας σύμφωνα με την με αριθμ. 30/11-9-2015 πράξη του, τοποθέτησε για το διδακτικό έτος 2015-2016, σύμφωνα με τις δηλώσεις προτίμησής τους και τον μοριακό τους πίνακα:

  • τους  εκπαιδευτικούς κλάδων ΠΕ05-Γαλλικών, ΠΕ07-Γερμανικών, ΠΕ08-Εικαστικών, ΠΕ19-20 Πληροφορικής και ΠΕ32-Θεατρικής Αγωγής που βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΠΕ Λάρισας και
  • τους εκπαιδευτικούς κλάδων ΠΕ07-Γερμανικών, ΠΕ08-Εικαστικών και ΠΕ19-20 Πληροφορικής που αποσπάστηκαν από άλλα ΠΥΣΠΕ-ΠΥΣΔΕ στο ΠΥΣΠΕ Λάρισας.

Με την ίδια πράξη διενεργήθηκαν και οι τοποθετήσεις των αποσπασμένων από άλλα ΠΥΣΠΕ εκπαιδευτικών ΕΑΕ κλάδων ΠΕ70-Δασκάλων, ΠΕ60-Νηπιαγωγών και ΠΕ11-Φυσικής Αγωγής.

Οι αιτήσεις των εκπαιδευτικών ΣΜΕΑΕ κλάδου ΠΕ70.50 του ΠΥΣΠΕ Λάρισας που ζητούν απόσπαση εντός του ΠΥΣΠΕ, θα εξεταστούν μετά τις προσλήψεις αναπληρωτών, οπότε και θα μπορούν να καλυφθούν τα κενά στις οργανικές τους θέσεις.

Παρακαλούνται οι εκπαιδευτικοί να παρουσιαστούν και να αναλάβουν υπηρεσία  τη Δευτέρα  14  Σεπτεμβρίου 2015  στις σχολικές μονάδες τοποθέτησης.

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΣΕ ΣΜΕΑΕ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑ – ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΔΙΑΧΥΤΕΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΕΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ
ΚΕΛΛΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΕ ΔΙΑΧΥΤΕΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΕΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ
ΓΚΑΝΑ ΒΑΪΤΣΑ ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΕ ΔΙΑΧΥΤΕΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΕΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ                 ( ΣΕ ΑΔΕΙΑ )
ΓΕΡΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑ – ΕΙΔΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΝΟΒΡΥΣΗΣ
ΦΩΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑ – ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΔΙΑΧΥΤΕΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΕΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΕ5

Επώνυμο Όνομα Σχολείο Τοποθέτησης 1ο 2ο 3ο 4ο 5ο
ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 42ο ΔΣ Λάρισας 13ο ΔΣ Λάρισας για 6 ώρες 17ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 19ο ΔΣ Λάρισας για 2 ώρες 22ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες  
ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΓΑΘΗ ΔΣ Κοιλάδας 16ο ΔΣ Λάρισας για 6 ώρες 32ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 21ο ΔΣ Λάρισας για 6 ώρες    
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 5ο ΔΣ Λάρισας 3ο ΔΣ Λάρισας για 6 ώρες 36ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 15ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 39ο ΔΣ Λάρισας για 2 ώρες  
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 39ο ΔΣ Λάρισας 10ο ΔΣ Λάρισας για 5 ώρες 9ο ΔΣ Λάρισας 6 για ώρες 25ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 26ο ΔΣ Λάρισας για 2 ώρες  
ΒΑΣΙΛΟΥΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 30ο ΔΣ Λάρισας 37ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 2ο ΔΣ Λάρισας για 5 ώρες 4ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 27ο ΔΣ Λάρισας για 2 ώρες  
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ 44ο ΔΣ Λάρισας 13ο ΔΣ Λάρισας για 2 ώρες 22ο ΔΣ Λάρισας για 3 ώρες 2ο ΔΣ Λάρισας για 6 ώρες 9ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες  
ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ 20ο ΔΣ Λάρισας 11ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 33ο ΔΣ Λάρισας για 6 ώρες 15ο ΔΣ Λάρισας για 2 ώρες 38ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 5ο ΔΣ Λάρισας για 2 ώρες
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 17ο ΔΣ Λάρισας 20ο ΔΣ Λάρισας για 2 ώρες 27ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 14ο ΔΣ Λάρισας για 6 ώρες ΔΣ Τερψιθέας για 6 ώρες  
ΝΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΣ Νίκαιας ΔΣ Χάλκης για 6 ώρες 2ο ΔΣ Πλατυκάμπου για 4 ώρες 1ο ΔΣ Πλατυκάμπου για 4 ώρες 24ο ΔΣ Λάρισας για 2 ώρες  
ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 6ο ΔΣ Λάρισας 29ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 11ο ΔΣ Λάρισας για 6 ώρες 33ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 31ο ΔΣ Λάρισας για 2 ώρες  
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4ο ΔΣ Τυρνάβου 1ο ΔΣ Τυρνάβου για 6 ώρες 2ο ΔΣ Τυρνάβου για 4 ώρες 3ο ΔΣ Αμπελώνα για 4 ώρες    
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 4ο ΔΣ Φαρσάλων 2ο ΔΣ Φαρσάλων για 6 ώρες 3ο ΔΣ Φαρσάλων για 6 ώρες ΔΣ Βαμβακούς για 4 ώρες    
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 4ο ΔΣ Λάρισας 19ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 24ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 16ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 1ο ΔΣ Λάρισας για 3 ώρες  
ΣΥΛΒΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΗΚΕ ΩΣ ΠΕ 70
ΚΙΚΙΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο ΔΣ Αμπελώνα 1ο ΔΣ Αμπελώνα για 5 ώρες ΔΣ Νίκαιας για 4 ώρες ΔΣ Τερψιθέας για 4 ώρες 6ο ΔΣ Λάρισας για 2 ώρες  
ΚΑΡΑΤΣΩΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1ο ΔΣ Γιάννουλης 3ο ΔΣ Γιάννουλης για 4 ώρες ΔΣ Φαλάνης για 4 ώρες 1ο ΔΣ Τυρνάβου για 6 ώρες 23ο ΔΣ Λάρισας για 2 ώρες  
ΓΚΑΜΠΡΑΝΗ ΣΟΦΙΑ ΔΣ Αρμενίου ΔΣ Ευυδρίου για 4 ώρες 1ο ΔΣ Φαρσάλων για 4 ώρες 3ο ΔΣ Φαρσάλων για 4 ώρες 4ο ΔΣ Φαρσάλων για 4ώρες  
ΠΑΝΑΓΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΣ Συκουρίου ΔΣ Μακρυχωρίου για 4 ώρες ΔΣ Γόννων για 6 ώρες ΔΣ Δαμασίου για 4 ώρες 3ο ΔΣ Αμπελώνα για 2 ώρες  
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 18ο ΔΣ Λάρισας 3ο ΔΣ Λάρισας για 2 ώρες 1ο ΔΣ Λάρισας για 2 ώρες 12ο ΔΣ Λάρισας για 2 ώρες    
ΣΑΡΛΙΚΙΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 3ο ΔΣ Τυρνάβου 4ο ΔΣ Τυρνάβου για 6 ώρες ΔΣ Δένδρων για 3 ώρες 2ο ΔΣ Ελασσόνας για 4 ώρες 3ο ΔΣ Ελασσόνας για 2 ώρες  
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΓΕΛΙΚΗ ΔΣ Αρυγοπουλίου 5ο ΔΣ τυρνάβου για 4 ώρες ΔΣ Κρανέας για 6 ώρες ΔΣ Τσαριτσάνης για 4 ώρες 1ο ΔΣ Ελασσόνας για 2 ώρες  
ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΣ Βερδικούσσας ΔΣ Πυργετού για 6 ώρες ΔΣ Καλλιθέας για 6 ώρες 1ο ΔΣ Αγιάς για 6 ώρες    
ΜΗΛΙΟΥ ΛΟΥΙΖΑ ΔΣ Λιβαδίου 3ο ΔΣ Ελασσόνας για 4 ώρες ΔΣ Στομίου για 6 ώρες 1ο ΔΣ Αγιάς για 4 ώρες 2ο ΔΣ Αγιάς για 3 ώρες  

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΕ07

Επώνυμο Όνομα Σχολείο Τοποθέτησης 1ο 2ο 3ο 4ο 5ο
ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 13ο ΔΣ Λαρισας 17ο ΔΣ Λάριας για 4 ώρες 44ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 22ο ΔΣ Λάρισας για 6 ώρες 42ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες
ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 10ο ΔΣ Λάρισας 5ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 36ο ΔΣ Λάρισας για 2 ώρες 15ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 39ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 43ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΦΑΝΗ 1ο ΔΣ Πλατυκάμπου 2ο ΔΣ Πλατυκάμπου για 2 ώρες 12ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 20ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 23ο ΔΣ Λάρισας για 10 ώρες
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΟΜΝΑ 23ο ΔΣ Λάρισας 19ο ΔΣ Λάρισας για 6 ώρες 39ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 12ο ΔΣ Λάρισας για 2 ώρες 10ο ΔΣ Λάρισας για 2 ώρες 24ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες
ΤΡΟΥΛΟΥ ΑΓΛΑΪΑ 1ο ΔΣ Λάρισας 7ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 30ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 2ο ΔΣ Λάρισας για 6 ώρες 3ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες
ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΔΟΜΝΑ 9ο ΔΣ Λάρισας 44ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 13ο ΔΣ Λάρισας για 2 ώρες 21ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 26ο ΔΣ Λάρισας για 6 ώρες 42ο ΔΣ Λάρισα για 2 ώρες
ΦΡΥΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 16ο ΔΣ Λάρισας 32ο ΔΣ Λάρισας για 2 ώρες 18ο ΔΣ Λάρισας για 6 ώρες 1ο ΔΣ Λάρισας για 2 ώρες 25ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 26ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΕ08

Επώνυμο Όνομα Σχολική μονάδα Τοποθέτησης Σχολική μονάδα Διάθεσης
ΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΔΣ Λάρισας  
ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑ ΠΑΝΤΟΥΛΑ 17ο ΔΣ Λάρισας  
ΔΡΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3º ΔΣ Ελασσόνας 2º ΔΣ Ελασσόνας για 7 ώρες
ΖΗΜΙΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 2ο ΔΣ Λάρισας 23ο ΔΣ Λάρισας για 5 ώρες
ΜΑΝΟΥΡΗ ΛΕΥΚΗ 13ο ΔΣ Λάρισας  
ΠΑΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 39ο ΔΣ Λάρισας  
ΠΕΤΡΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 9ο ΔΣ Λάρισας  
ΤΣΑΤΣΑΒΟΥ ΑΝΝΑ 10ο ΔΣ Λάρισας  
ΠΕΡΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 25ο ΔΣ Λάρισας  

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΕ19 – 20

Επώνυμο Όνομα Σχολική μονάδα Τοποθέτησης 1η Σχολική μονάδα διάθεσης 2η Σχολική μονάδα διάθεσης 3η Σχολική μονάδα διάθεσης 4η Σχολική μονάδα διάθεσης
ΑΛΕΞΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 42ο ΔΣ Λάρισας        
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ 27ο ΔΣ Λάρισας        
ΓΚΑΪΝΤΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 9ο ΔΣ Λάρισας        
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 39ο ΔΣ Λάρισας        
ΔΗΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ο ΔΣ Λάρισας 39ο ΔΣ Λάρισας  για 2 ώρες      
ΔΟΥΒΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2ο ΔΣ Λάρισας        
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 15ο ΔΣ Λάρισας        
ΖΙΩΓΑΣ ΒΑΪΟΣ 1º ΔΣ Τυρνάβου        
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14ο ΔΣ Λάρισας        
ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3º ΔΣ Ελασσόνας 1º ΔΣ Τυρνάβου για 2 ώρες      
ΚΑΡΑΚΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 12ο ΔΣ Λάρισας 26ο ΔΣ Λάρισας για 7 ώρες 17ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 25ο ΔΣ Λάρισας για 6 ώρες  
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΕΛΕΝΗ 13ο ΔΣ Λάρισας 22ο ΔΣ Λάρισας για 8 ώρες    
ΚΑΡΚΑΒΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 43ο ΔΣ Λάρισας        
ΚΑΡΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2º ΔΣ Ελασσόνας 1º ΔΣ Ελασσόνας για 2 ώρες ΔΣ Δένδρων – Πλατανουλίων για 2 ώρες    
ΚΑΣΙΩΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΔΣ  Πλατυκάμπου 2ο  ΔΣ Πλατυκάμπου για 8 ώρες 23ο ΔΣ Λάρισας για 2 ώρες ΔΣ Μελισσοχωρίου για 2 ώρες ΔΣ Χάλκης για 2 ώρες
ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΞΑΝΘΗ 1º ΔΣ Φαλάνης        
ΚΟΥΝΤΟΥΜΑΔΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 44ο ΔΣ Λάρισας        
ΚΟΥΤΑΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 4º ΔΣ Τυρνάβου        
ΚΟΥΤΕΛΙΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΣ Συκουρίου        
ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9ο ΔΣ Λάρισας        
ΚΟΥΤΣΟΥΓΚΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 22ο ΔΣ Λάρισας        
ΛΟΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 25ο ΔΣ Λάρισας        
ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21ο ΔΣ Λάρισας        
ΜΑΚΑΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 26ο ΔΣ Λάρισας        
ΜΑΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 27ο ΔΣ Λάρισας        
ΜΠΙΡΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 19ο ΔΣ Λάρισας        
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 20ο ΔΣ Λάρισας        
ΝΤΟΝΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1º ΔΣ Φαρσάλων 42ο ΔΣ Λάρισας για 3 ώρες      
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ 44ο ΔΣ Λάρισας ΔΣ Τερψιθέας για 11 ώρες      
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 37ο ΔΣ Λάρισας 4ο ΔΣ Λάρισας για 8 ώρες 1ο ΔΣ Λάρισας για 2 ώρες 2ο ΔΣ Λάρισας για 1 ώρα  
ΠΕΝΗΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13ο ΔΣ Λάρισας        
ΣΑΓΡΗ ΜΑΡΙΑ 12ο ΔΣ Λάρισας        
ΣΑΜΑΡΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 3ο ΔΣ Λάρισας 32ο ΔΣ Λάρισας για 5 ώρες 24ο ΔΣ Λάρισας για 4 ώρες 31ο ΔΣ Λάρισας  για 6 ώρες  
ΣΑΜΑΡΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 11ο ΔΣ Λάρισας 33ο ΔΣ Λάρισας για 6 ώρες 6ο ΔΣ Λάρισας για 8 ώρες    
ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΣ Νίκαιας        
ΣΙΜΕΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 23ο ΔΣ Λάρισας        
ΣΠΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 4º ΔΣ Φαρσάλων        
ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 1ο ΔΣ Λάρισας        
ΣΤΑΦΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 3º ΔΣ Φαρσάλων        
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 17ο ΔΣ Λάρισας        
ΤΡΙΑΝΤΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 5ο ΔΣ Λάρισας 36ο ΔΣ Λάρισας για 8 ώρες 29ο ΔΣ Λάρισας για 7 ώρες    
ΤΣΙΝΤΖΙΡΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1º ΔΣ Αμπελώνα 2º ΔΣ Αμπελώνα για 2 ώρες      
         
ΛΑΠΠΑ  ΙΩΑΝΝΑ 3º ΔΣ Αμπελώνα 1º ΔΣ Γιάννουλης για 6 ώρες 2º ΔΣ Γιάννουλης για 2 ώρες 3º ΔΣ Γιάννουλης για 4 ώρες 1º ΔΣ Φαλάνης για 3 ώρες
ΣΑΪΤΗ  ΑΠΟΣΤΟΛΙΝΑ ΔΣ Πυργετού ΔΣ Γόννων για 5 ώρες ΔΣ Μακρυχωρίου για 7 ώρες ΔΣ Αργυροπουλίου για 4 ώρες 2º ΔΣ Τυρνάβου για 4 ώρες

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΕ32

Επώνυμο Όνομα Σχολική μονάδα Τοποθέτησης Σχολική μονάδα Διάθεσης
ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 15ο ΔΣ Λάρισας 43ο ΔΣ Λάρισας για 12 ώρες
ΨΑΘΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 4º ΔΣ Τυρνάβου 14ο ΔΣ Λάρισας για 8 ώρες