![kalog](https://paidis.com/wp-content/uploads/2015/11/kalog-e1446382263187.jpg)
Ανακοίνωση με την οποία κάνει γνωστό ότι το γραφείο Τύπου της ΠΑΕ ΑΕΛ αναλαμβάνει ο γνωστός και έμπειρος δημοσιογράφος Γιάννης Καλογιάννης εξέδωσε σήμερα η ΠΑΕ.
Στην ανακοίνωση αναφέρονται τα παρακάτω:
“Το γραφείο Τύπου της ΠΑΕ ΑΕΛ αναλαμβάνει από σήμερα ο πανελληνίως γνωστός δημοσιογράφος της Λάρισας, και μέλος του ΠΣΑΤ από ιδρύσεως του, κ. Γιάννης Καλογιάννης, ο οποίος θα προλογίσει και θα συντονίσει τη σημερινή συνέντευξη τύπου του αγώνα με τον Ολυμπιακό Βόλου”.