![4ο επαλ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2015/09/4ο-επαλ.jpg)
Ενόψει των εορτών των Χριστουγέννων, το 4ο ΕΠΑΛ Λάρισας προβαίνει στη συγκέντρωση τροφίμων μέχρι 22-12-2015 για ενίσχυση φτωχών οικογενειών μαθητών του σχολείου. Στην προσπάθεια αυτή ανταποκρίθηκαν οι βιομηχανίες της περιοχής, DELMONDE και ΜΕΛΙΣΣΑ – ΚΙΚΙΖΑΣ ΑΒΕΕΤ τις οποίες, ο σύλλογος διδασκόντων και ο Διευθυντής του 4ου ΕΠΑΛ Λάρισας, ευχαριστούμε και τις ευχόμαστε Καλές Γιορτές και κάθε εμπορική επιτυχία.