![ΤΡΟΦ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2015/11/ΤΡΟΦ.jpg)
Τη Δευτέρα 08/02/2016 και ώρα 11.00πμ θα πραγματοποιηθεί διανομή τροφίμων στο χώρο της Λαϊκής αγοράς Τυρνάβου για όλους τους εγκεκριμένους ωφελούμενους του προγράμματος επισιτιστικής η/και βασικής υλικής συνδρομής ΤΕΒΑ του Δήμου Τυρνάβου.
Για την παραλαβή των προϊόντων είναι απαραίτητη η προσκόμιση του ΑΜΚΑ σε έντυπη μορφή. Σε περίπτωση αδυναμίας του ίδιου του ωφελούμενου είναι απαραίτητη η εξουσιοδότηση μέσω ΚΕΠ.