![nasi](https://paidis.com/wp-content/uploads/2016/05/nasi.jpg)
Στα βαθιά έπεσε φέτος ο τυρναβίτης φυσικοθεραπευτής Γρηγόρης Νασίκας ο οποίος μετείχε στο ιατρικό τιμ της πρωταθλήτριας ΑΕΛ, παρέχοντας σημαντικές υπηρεσίες στους ποδοσφαιριστές της ομάδας.
Αυτή του η προσφορά ήταν που αναγνωρίστηκε από όλους στην ομάδα και δικαιολογημένα ήλθε και η βράβευσή του, ως ελάχιστη αναγνώριση για τις υπηρεσίες που παρείχε, από τον πρόεδρο και τη διοίκηση της ΠΑΕ.
Μπράβο Γρηγόρη και πάντα επιτυχίες στο έργο σου.