ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΤΟΥ ΓΕΛ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΣΕ ΣΧΟΛΕΣ ΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΙ

Τεράστια ήταν η επιτυχία των μαθητών του Γενικού Λυκείου Τυρνάβου στις φετινές πανελλαδικές εξετάσεις αφού το 85% των υποψηφίων πέτυχαν την εισαγωγή τους σε σχολές των ΑΕΙ και ΤΕΙ της χώρας και μάλιστα σε πολύ καλές σχολές, ενδεικτικό της προσεγμένης και σοβαρής δουλειάς που γίνεται στο σχολείο.

Αναλυτικά τα ονόματα των μαθητών που εισάγονται σε σχολές είναι:

ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΣΥΣΤΗΜΑ

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΛΑΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΑΡΛΕΤΟΥ ΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΑΡΤΕΝΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΙΧΑΕΛΑ ΚΟΣΤΕΛ ΓΑΜΠΡΙΕΛΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΒΑΡΣΑΜΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΒΑΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΓΑΤΣΑΡΟΥΛΗ ΦΑΙΔΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΡΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΓΚΑΝΤΖΩΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΓΚΑΡΛΕΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
ΓΚΑΡΛΟΦΗ ΠΟΠΗ ΜΑΝΘΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν.)
ΓΚΟΤΣΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
ΓΡΑΒΒΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΓΡΑΒΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΡΕΠΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΕΛΗΧΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΔΗΜΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΖΗΣΗΣ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΕΞΑΡΧΟΥ ΑΘΗΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΑΓΚΟΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΘΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΑΜΠΟΓΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΖΑΡΚΑΔΑ ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΖΙΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΙΚΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΚΑΡΟΝΤΖΑ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΕΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΖΗΣΗΣ ΜΕΛΑΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΡΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΦΝΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΣΩΜΑΤΑ
ΚΑΡΔΑΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΚΑΡΟΤΣΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΚΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΙΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΟΙΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ ΜΙΧΑΗΛ ΣΙΑΝΚΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΛΕΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΛΙΑΚΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΟΦΑΝΩ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΥΓΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΜΑΚΑΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΜΑΛΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) – ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
ΜΑΜΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε.
ΜΑΤΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΜΕΜΟΥ ΑΚΡΙΒΕΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΙΜΕΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΜΟΥΝΤΖΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΜΠΑΡΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΟΥΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΜΠΟΥΚΙΣΤΙΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΠΡΕΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΛΓΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΡΟΣΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΛΓΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΣΑΜΟΥΛΑΔΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΤΙΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΕΙΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
ΣΙΑΜΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε.
ΣΙΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΣΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΣΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΤΣΟΥΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΧΑΝΤΖΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΣΩΜΑΤΑ
ΧΑΣΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΙΟΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ

ΒΑΓΕΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΒΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)
ΖΕΛΑ ΧΟΥΡΜΑ ΦΑΤΟΣ ΣΠΡΕΣΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΑΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΕΤΜΕΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ)
ΤΣΕΝΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΗΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ 10% 2015

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΓΚΑΡΛΕΜΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΙΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΜΠΕΝΤΙΚΟΥΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΝΤΟΥΜΤΑ ΜΑΡΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)

ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ 10% 2014

ΖΑΓΚΟΤΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΘΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΥΦΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΙΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com