ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΤΟΥ 5ου ΓΕΛ ΣΕ ΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΙ

Οι μαθητές του 5ου ΓΕΛ Λάρισας που πέτυχαν την εισαγωγή τους σε σχολές των ΑΕΙ και ΤΕΙ με το νέο και τα παλιά συστήματα είναι:

ΝΕΟ ΣΥΣΤΗΜΑ

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΚΡΙΒΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΘΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΛΕΞΟΥΔΗ ΑΝΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΑΡΔΟΥΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ)
ΓΑΡΝΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΛΓΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΓΚΕΛΣΙΝΗ ΖΩΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗ ΦΑΙΔΡΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ)
ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΓΟΥΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΔΑΛΑΜΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΔΕΜΙΡΚΑΠΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΑΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΖΑΡΚΑΔΑΚΗ ΑΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΗΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΩΜΑΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΙΑΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΑΛΕΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΚΑΤΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ- ΡΑΦΑΗΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε.
ΚΟΥΤΟΒΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΑΚΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΛΕΤΣΑΣ ΑΡΧΟΝΤΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΙΑΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΕΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΜΕΤΑΞΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
ΜΠΑΚΡΑΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΜΠΕΪΝΑ ΖΩΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΠΟΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΜΠΡΙΣΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΑΖΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΝΕΛΛΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
ΝΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΝΙΚΟΥΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΕΥΘΑΛΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΝΤΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΛΟΥΛΟΥΔΕΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΛΑΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΝΤΑΧΜΙΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΝΤΙΓΚΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΦΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΟΝΟΥΦΡΙΑΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΔΟΞΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΠΑΠΑΡΣΕΝΟΥ ΖΗΡΥΝΘΙΑ- ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΛΕΔΑΘ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)
ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΑΝΔΡΙΑΝΑ- ΝΑΤΑΛΙΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΠΑΣΧΟΥ ΒΑΪΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΠΕΤΡΕΝΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΑΓΩΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΪΤΗ ΜΑΡΓΚΩ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΤΑΛΗ- ΜΟΝΙΚ ΝΙΚΟΛ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΚΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΔΡΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΕΤΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΣΙΕΡΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΟΛΓΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΣΚΕΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΑΜΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΠΑΝΤΕΙΟ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΣΥΓΓΟΥΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΖΩΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΥΜΕΩΝΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΙΣΑΑΚ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΣΥΝΑΠΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΑΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΩ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΤΑΣΙΑΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΤΕΛΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ- ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΟΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΟΠΑΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΛΑΝΚΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΤΣΑΠΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΤΣΙΟΥΛΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΦΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΤΣΟΥΜΑΣ ΣΙΛΑΣ- ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΩΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ
ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΦΑΦΟΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΦΡΑΓΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΧΑΛΝΤΟΥΠΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΧΑΤΖΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

10% 2014

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΓΕΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΜΠΙΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΤΙΜΠΟΥΡΛΙΑΓΚΑ ΜΗΛΙΤΣΑ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΖΩΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΑΓΛΑΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

10% 2015

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΖΗΣΗ ΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΙΟΛΕΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΤΙΚΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΑΜΠΟΥΛΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΝΑΟΥΜ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)

ΠΑΛΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΟΥΡΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΤΑΞΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com