ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟΥ ΤΟΜΗ ΣΤΟΝ ΤΥΡΝΑΒΟ

Για μια ακόμη χρονιά δεκάδες ήταν οι μαθητές του φροντιστηρίου “ΤΟΜΗ” στον Τύρναβο που πέτυχαν την εισαγωγή τους σε σχολές των ΑΕΙ και ΤΕΙ με τις πανελλαδικές εξετάσεις. Η άψογη διδασκαλία, η οργάνωση και το επίπεδο των εκπαιδευτικών του φροντιστηρίου οδήγησαν για μια ακόμη χρονιά στην επιτυχία.

Ο υπεύθυνος σπουδών Στέλιος Χατζηκράχτης και οι εκπαιδευτικοί του φροντιστηρίου εύχονται στους παρακάτω μαθητές καλή επιτυχία στις σπουδές τους:

ΦΑΝΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ          ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΛΙΑΚΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ             ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ       ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ   ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΣΕΝΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ        ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΡΕΠΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ     ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΖΑΓΚΟΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ      ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ   ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)

ΖΑΜΠΕΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ      ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ      ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

ΚΙΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ          ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)

ΔΟΛΓΗΡΑ ΧΑΡΑ                ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ     ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ ΚΩΣΤΑΣ   ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)

ΓΡΑΒΒΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ          ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΠΟΥΚΙΣΤΙΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΣΑΜΟΥΛΑΔΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ              ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΜΑΝΟΣ       ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ      ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΟΥΡΔΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΦΕΤΑΟΥ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ               ΕΠΑΛ           ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΡΔΑΣΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ    ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ            ΕΠΑΛ           ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΣΟΥΛΧΑΙ ΑΝΤΖΕΛΑ       ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΝΟΣ         ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΣΕΪΖΗ ΜΑΡΙΑ     ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ  Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ                ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΣΑΜΠΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ             ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ                ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ         ΕΠΑΛ           ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΓΚΑΡΑΒΕΛΗ ΝΙΚΗ            ΙΚΑΡΩΝ ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΡΕΝΟΣ   Σ.Τ.Υ.Α.

ΧΑΤΖΑΡΑ ΕΛΕΝΑ              Σ.Μ.Υ.

ΓΚΑΡΛΟΦΗ ΠΟΠΗ           Σ.Μ.Υ.Ν.

ΔΕΛΗΧΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ        ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΖΑΜΠΟΓΙΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΤΣΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ             ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΡΟΣΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ               ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΚΑΡΟΤΣΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)

ΛΕΤΣΙΟΥ ΚΑΙΤΗ  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΛΙΑΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ         ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΚΑΡΑΜΟΥΣΛΗ ΜΑΤΙΝΑ                ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΒΑΓΕΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ          ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)

ΓΚΟΤΣΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ           ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)

ΓΑΛΑΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ            ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΑΡΤΕΝΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ      ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΔΗΜΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ      ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΓΚΑΡΛΕΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ       ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΜΑΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΓΚΑΝΤΖΩΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΜΠΑΧΤΣΙΒΑΝΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ        ΕΠΑΛ         ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ        ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΜΠΑΡΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ                ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΜΠΡΕΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ          ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΤΣΙΓΓΕΛΗ ΜΑΛΑΜΑΤΗ              ΕΠΑΛ         ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΙΑΝΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ        ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΛΥΓΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ      ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΠΟΥΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΘΗ     ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΠΥΡΓΟΣ)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.