ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Α’ ΕΠΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2016 – 2017

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων των 16 ομάδων που θα παίξουν φέτος στο πρωτάθλημα της Α’ ΕΠΣΛ, με τάτη χθεσινή κλήρωση διαμορφώνεται ως εξής:

1η Αγωνιστική

ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ

Δήμητρα Γιάννουλης – Σμόλικας Φαλάνης

Φαλανιακός – Δόξα Αργυροπουλίου

ΠΟ Ελασσόνας – Αναγέννηση Καλοχωρίου

Αστραπή Ν. Πολιτείας – Αετός Μακρυχωρίου

Αστέρας Τυρνάβου 2010 – Δόξα Βλαχογιαννίου

Λάρισα 2012 – Τύρναβος 2005

Δωτιέας Αγιάς – Αετός Αμυγδαλέας

Αχιλλέας Φαρσάλων – Οικονομος Τσαριτσανης

2η Αγωνιστική

ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Φαλανιακός

Αετός Μακρυχωρίου – Δόξα Αργυροπουλίου

Δόξα Βλαχογιαννίου – ΠΟ Ελασσόνας

Τύρναβος 2005 – Αστραπή Ν. Πολιτείας

Αετός Αμυγδαλέας – Αστέρας Τυρνάβου 2010

Οικονομος Τσαριτσανης – Λάρισα 2012

Σμόλικας Φαλάνης – Δωτιέας Αγιάς

Αχιλλέας Φαρσάλων – Δήμητρα Γιάννουλης

3η Αγωνιστική

ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ

Αετός Μακρυχωρίου – Αναγέννηση Καλοχωρίου

Φαλανιακός – Δόξα Βλαχογιαννίου

Δόξα Αργυροπουλίου – Τύρναβος 2005

ΠΟ Ελασσόνας – Αετός Αμυγδαλέας

Αστραπή Ν. Πολιτείας – Οικονομος Τσαριτσανης

Αστέρας Τυρνάβου 2010 – Σμόλικας Φαλάνης

Λάρισα 2012 – Αχιλλέας Φαρσάλων

Δήμητρα Γιάννουλης – Δωτιέας Αγιάς

4η Αγωνιστική

ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ

Δόξα Βλαχογιαννίου – Αετός Μακρυχωρίου

Τύρναβος 2005 – Αναγέννηση Καλοχωρίου

Αετός Αμυγδαλέας – Φαλανιακός

Οικονομος Τσαριτσανης – Δόξα Αργυροπουλίου

Σμόλικας Φαλάνης – ΠΟ Ελασσόνας

Αχιλλέας Φαρσάλων – Αστραπή Ν. Πολιτείας

Δωτιέας Αγιάς – Αστέρας Τυρνάβου 2010

Λάρισα 2012 – Δήμητρα Γιάννουλης

5η Αγωνιστική

ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ

Τύρναβος 2005 – Δόξα Βλαχογιαννίου

Αετός Μακρυχωρίου – Αετός Αμυγδαλέας

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Οικονομος Τσαριτσανης

Φαλανιακός – Σμόλικας Φαλάνης

Δόξα Αργυροπουλίου – Αχιλλέας Φαρσάλων

ΠΟ Ελασσόνας – Δωτιέας Αγιάς

Αστραπή Ν. Πολιτείας – Λάρισα 2012

Δήμητρα Γιάννουλης – Αστέρας Τυρνάβου 2010

6η Αγωνιστική

ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ

Αετός Αμυγδαλέας – Τύρναβος 2005

Οικονομος Τσαριτσανης – Δόξα Βλαχογιαννίου

Σμόλικας Φαλάνης – Αετός Μακρυχωρίου

Αχιλλέας Φαρσάλων – Αναγέννηση Καλοχωρίου

Δωτιέας Αγιάς – Φαλανιακός

Λάρισα 2012 – Δόξα Αργυροπουλίου

Αστέρας Τυρνάβου 2010 – ΠΟ Ελασσόνας

Αστραπή Ν. Πολιτείας – Δήμητρα Γιάννουλης

7η Αγωνιστική

ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ

Οικονομος Τσαριτσανης – Αετός Αμυγδαλέας

Τύρναβος 2005 – Σμόλικας Φαλάνης

Δόξα Βλαχογιαννίου – Αχιλλέας Φαρσάλων

Αετός Μακρυχωρίου – Δωτιέας Αγιάς

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Λάρισα 2012

Φαλανιακός – Αστέρας Τυρνάβου 2010

Δόξα Αργυροπουλίου – Αστραπή Ν. Πολιτείας

Δήμητρα Γιάννουλης – ΠΟ Ελασσόνας

8η Αγωνιστική

ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ

Σμόλικας Φαλάνης – Οικονομος Τσαριτσανης

Αχιλλέας Φαρσάλων – Αετός Αμυγδαλέας

Δωτιέας Αγιάς – Τύρναβος 2005

Λάρισα 2012 – Δόξα Βλαχογιαννίου

Αστέρας Τυρνάβου 2010 – Αετός Μακρυχωρίου

Αστραπή Ν. Πολιτείας – Αναγέννηση Καλοχωρίου

ΠΟ Ελασσόνας – Φαλανιακός

Δόξα Αργυροπουλίου – Δήμητρα Γιάννουλης

9η Αγωνιστική

ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ

Σμόλικας Φαλάνης – Αχιλλέας Φαρσάλων

Οικονομος Τσαριτσανης – Δωτιέας Αγιάς

Αετός Αμυγδαλέας – Λάρισα 2012

Τύρναβος 2005 – Αστέρας Τυρνάβου 2010

Δόξα Βλαχογιαννίου – Αστραπή Ν. Πολιτείας

Αετός Μακρυχωρίου – ΠΟ Ελασσόνας

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Δόξα Αργυροπουλίου

Δήμητρα Γιάννουλης – Φαλανιακός

10η Αγωνιστική

ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ

Δωτιέας Αγιάς – Αχιλλέας Φαρσάλων

Λάρισα 2012 – Σμόλικας Φαλάνης

Αστέρας Τυρνάβου 2010 – Οικονομος Τσαριτσανης

Αστραπή Ν. Πολιτείας – Αετός Αμυγδαλέας

ΠΟ Ελασσόνας – Τύρναβος 2005

Δόξα Αργυροπουλίου – Δόξα Βλαχογιαννίου

Φαλανιακός – Αετός Μακρυχωρίου

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Δήμητρα Γιάννουλης

11η Αγωνιστική

ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ

Δωτιέας Αγιάς – Λάρισα 2012

Αχιλλέας Φαρσάλων – Αστέρας Τυρνάβου 2010

Σμόλικας Φαλάνης – Αστραπή Ν. Πολιτείας

Οικονομος Τσαριτσανης – ΠΟ Ελασσόνας

Αετός Αμυγδαλέας – Δόξα Αργυροπουλίου

Τύρναβος 2005 – Φαλανιακός

Δόξα Βλαχογιαννίου – Αναγέννηση Καλοχωρίου

Δήμητρα Γιάννουλης – Αετός Μακρυχωρίου

12η Αγωνιστική

ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ

Αστέρας Τυρνάβου 2010 – Λάρισα 2012

Αστραπή Ν. Πολιτείας – Δωτιέας Αγιάς

ΠΟ Ελασσόνας – Αχιλλέας Φαρσάλων

Δόξα Αργυροπουλίου – Σμόλικας Φαλάνης

Φαλανιακός – Οικονομος Τσαριτσανης

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Αετός Αμυγδαλέας

Αετός Μακρυχωρίου – Τύρναβος 2005

Δόξα Βλαχογιαννίου – Δήμητρα Γιάννουλης

13η Αγωνιστική

ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ

Αστέρας Τυρνάβου 2010 – Αστραπή Ν. Πολιτείας

Λάρισα 2012 – ΠΟ Ελασσόνας

Δωτιέας Αγιάς – Δόξα Αργυροπουλίου

Αχιλλέας Φαρσάλων – Φαλανιακός

Σμόλικας Φαλάνης – Αναγέννηση Καλοχωρίου

Οικονομος Τσαριτσανης – Αετός Μακρυχωρίου

Αετός Αμυγδαλέας – Δόξα Βλαχογιαννίου

Δήμητρα Γιάννουλης – Τύρναβος 2005

14η Αγωνιστική

ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ

ΠΟ Ελασσόνας – Αστραπή Ν. Πολιτείας

Δόξα Αργυροπουλίου – Αστέρας Τυρνάβου 2010

Φαλανιακός – Λάρισα 2012

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Δωτιέας Αγιάς

Αετός Μακρυχωρίου – Αχιλλέας Φαρσάλων

Δόξα Βλαχογιαννίου – Σμόλικας Φαλάνης

Τύρναβος 2005 – Οικονομος Τσαριτσανης

Αετός Αμυγδαλέας – Δήμητρα Γιάννουλης

15η Αγωνιστική

ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ

ΠΟ Ελασσόνας – Δόξα Αργυροπουλίου

Αστραπή Ν. Πολιτείας – Φαλανιακός

Αστέρας Τυρνάβου 2010 – Αναγέννηση Καλοχωρίου

Λάρισα 2012 – Αετός Μακρυχωρίου

Δωτιέας Αγιάς – Δόξα Βλαχογιαννίου

Αχιλλέας Φαρσάλων – Τύρναβος 2005

Σμόλικας Φαλάνης – Αετός Αμυγδαλέας

Δήμητρα Γιάννουλης – Οικονομος Τσαριτσανης

Αξίζει να σημειωθεί ότι οι ημερομηνίες πραγματοποίησης της έναρξης και των υπολοίπων αγωνιστικών του πρωταθλήματος δεν έχουν ακόμη οριστεί.

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com