![SONY DSC](https://paidis.com/wp-content/uploads/2016/12/PROMHT1-678x381.jpg)
Την Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση των τμημάτων Ρυθμικής Γυμναστικής και Μαζορετών του Συλλόγου πραγματοποίησε η Αθλητική Ένωση Λάρισας «ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ» στο Κλειστό Γυμναστήριο του Αλκαζάρ.
Οι μικρές αθλήτριες του Συλλόγου παρουσίασαν με μεγάλη επιτυχία τα προγράμματά τους και καταχειροκροτήθηκαν από τους γονείς που κατέκλυσαν το γυμναστήριο.
Η Αθλητική Ένωση Λάρισας «ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ» ευχαριστεί θερμά, για τη βοήθειά τους, τους χορηγούς του Συλλόγου.