Παράπονα για την εικόνα που αντικρίζει όποιος επισκέπτεται το δασάκι στο Δασοχώρι, έξω από τη Λάρισα, εκφράζει κάτοικος της περιοχής που έχει κάνει και σχετική ανάρτηση στη σελίδα του στο fb.Οπως αναφέρει χαρακτηριστικά “στο δάσος Δασοχωρίου μόνο κομμένα δένδρα βλέπεις, σκουπίδια και ταμπέλες κατεστραμμένες πυροβολημένες από κυνηγούς. Το Δασαρχείο και ο Δήμος απόντες αμφότεροι!!!”. Οι φωτογραφίες που συνοδεύουν την ανάρτηση αδιάψευστος μάρτυρας.
ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ…
ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΤΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ ΗΜΕΡΩΝ
-
Εφυγε από τη ζωή ο γνωστός γιατρός και οινοποιός Δημήτριος Κατσαρός
26/07/2024 , 12:23By Paidis.com