ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΟΥ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ

Η Εφορευτική Επιτροπή που εκλέχθηκε από το 30ο Συνέδριο του ΕΚΝΛ, στις 19 Φεβρουαρίου 2017, ανακοινώνει ότι οι εκλογές για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου, Εξελεγκτικής Επιτροπής του Εργατικού Κέντρου Ν. Λάρισας και για Αντιπροσώπους για την Γ.Σ.Ε.Ε., θα πραγματοποιηθούν:

Τετάρτη 1 Μαρτίου 2017 από τις 12 το μεσημέρι έως τις 8 το βράδυ και Πέμπτη 2 Μαρτίου 2017 από τις 11 το πρωί έως τις 7 το βράδυ, στο κτίριο του ΕΚΝΛ (Εργατικής Πρωτομαγιάς 6).

Οι αντιπρόσωποι θα ψηφίζουν με την κάρτα αντιπροσώπου και την αστυνομική τους ταυτότητα.

Στις εκλογές συμμετέχουν οι παρακάτω συνδυασμοί:

Α΄  ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΤΑΞΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

Για Διοικητικό Συμβούλιο

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΑΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΑΝΑΠΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  4. ΒΑΛΩΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΒΟΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  6. ΓΑΡΟΦΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  7. ΓΑΡΥΦΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  8. ΓΡΙΒΑ – ΜΕΤΑΞΑ ΣΜΑΡΑΓΔΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  10. ΖΕΜΠΕΛΤΖΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  11. ΖΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  12. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  13. ΚΑΛΙΑΜΠΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  14. ΚΑΛΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  15. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  16. ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  17. ΚΑΡΚΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  18. ΛΙΟΛΙΟΣ ΠΑΡΙΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  19. ΛΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  20. ΜΙΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  21. ΜΙΓΑ-ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΓΡΑΦΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  22. ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  23. ΜΠΛΕΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  24. ΝΤΙΝΤΟΣ-ΚΑΛΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ
  25. ΠΑΝΑΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΩΜΑ
  26. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΣΑΑΚ
  27. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  28. ΠΙΤΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  29. ΣΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  30. ΣΚΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  31. ΤΕΣΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  32. ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  33. TΣΕΡΒΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  34. ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  35. ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  36. ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  37. ΤΣΟΥΓΚΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
  38. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  39. ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ ΦΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Για Εξελεγκτική Επιτροπή     

  1. ΓΚΟΥΝΕΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΓΡΙΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  3. ΔΕΣΠΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΑΜΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΚΑΡΑΜΟΥΡΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΣΕΡΔΕΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Για Αντιπροσώπους στη ΓΣΕΕ   

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΑΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΑΝΑΠΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  4. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΖΕΜΠΕΛΤΖΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΚΑΛΙΑΜΠΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΚΑΛΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  8. ΛΙΟΛΙΟΣ ΠΑΡΙΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  9. ΛΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΜΙΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΜΠΛΕΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  12. ΣΚΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  13. ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  14. ΤΣΟΥΓΚΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

 

 

Β’  ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ – Α.Κ.Ε.

 

Για Διοικητικό Συμβούλιο

  1. ΓΩΓΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ

 

Γ’  ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

 

Για Διοικητικό Συμβούλιο

  1. ΒΑΒΑΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΔΑΓΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Δ’  ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ (ΕΑΚ)

 

Για Διοικητικό Συμβούλιο

  1. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com