![τσικρ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2016/05/τσικρ-496x381.jpg)
Κλήση σε απολογία για τη συμμετοχή του στις αγροτικές κινητοποιήσεις του χειμώνα στη Μελούνα πήρε ο πρόεδρος του Αγροτικού Συλλόγου Τυρνάβου Στέλιος Τσικριτσής, γεγονός που αποδεικνύει ότι παρά τις κυβερνητικές δεσμεύσεις συνεχίζεται η βιομηχανία των μηνύσεων και των διώξεων κατά όσων αγωνίζονται.
Ο Στ. Τσικριτσής αναμένεται να εμφανιστεί εντός των επομένων ημερών στο Α.Τ. Τυρνάβου για να λάβει γνώση της δικογραφίας ενώ η είδηση της κλήσης του σε απολογία έχει πεισμώσει όπως μαθαίνουμε το σύνολο των αγροτών που βρέθηκαν το χειμώνα στο μπλόκο και όχι μόνο.