![ΤΕΒΑ 2017](https://paidis.com/wp-content/uploads/2017/06/ΤΕΒΑ-2017-678x381.jpeg)
Ολοκληρώθηκε με επιτυχία την Πέμπτη 25/5/2017 η διανομή τροφίμων της Κοινωνικής Σύμπραξης Λάρισας στο πλαίσιο του Επιχειρησιακού Προγράμματος Επισιτιστικής και βασικής υλικής Συνδρομής του ταμείου Ευρωπαϊκής βοήθειας για τους άπορους (ΤΕΒΑ).
Η διανομή ξεκίνησε την Τετάρτη 24/5/2017 και τελείωσε την Πέμπτη 25/5/2017.
Τα προϊόντα τα οποία διανεμήθηκαν ήταν χοιρινό κρέας και μοσχαρίσιο.
Στο χώρο της διανομής βρέθηκαν ο αντιδήμαρχος Κοινωνικής Πολιτικής κ. Δημήτρης Δεληγιάννης ,ο αντιπεριφερειάρχης κ.Καλομπάτσιος Χρήστος ,ο εντεταλμένος δημοτικός σύμβουλος για θέματα πρόνοιας κ. Μιχάλης Αναστασίου η Δ/ντρια Πρόνοιας κ Έφη Ζιώγα καθώς και στελέχη του Δήμου.