ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ 11ου ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

Από το 11ο ΓΕΛ Λάρισας ανακοινώθηκαν τα ονόματα των μαθητών όλων των τάξεων του σχολείου που προάγονται, απολύονται ή αρίστευσαν. Οι μαθητές ανά τάξη είναι:

Α’ ΤΑΞΗ ΠΡΟΑΓΟΝΤΑΙ

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΚΡΙΒΟΥ ΒΑΪΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΩΤΙΟΣ
ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗ ΕΛΕΝΗ ΛΑΖΑΡΟΣ
ΔΑΛΑΜΠΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΖΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΚΑΡΚΑΝΤΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΕΡΜΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΛΑΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΛΛΟΥΜΠ
ΜΗΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΙΖΑ ΕΝΙ ΜΑΡΙΑΝ
ΜΠΑΡΜΠΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΠΑΤΖΙΑΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΞΕΦΤΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΑΧΝΑΖΑΡΙΑΝ ΗΛΙΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΤΡΑΝΙΚ
ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΣΧΙΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΤΖΟΒΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΣΙΓΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΦΙΛΟΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΧΛΩΡΟΥ ΖΩΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΧΡΗΣΤΟΣ

Α’ ΤΑΞΗ ΑΡΙΣΤΕΥΣΑΝ

τμήμα Α1

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος
ΚΕΡΜΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19
ΜΗΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18,7
ΚΑΡΚΑΝΤΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 18,1

τμήμα Α2

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος
ΦΙΛΟΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 19,7
ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 18,5

ΤΑΞΗ Β’ ΠΡΟΑΓΟΝΤΑΙ

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΔΑΛΑΜΠΥΡΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΩΜΑΣ
ΚΑΛΛΑ ΠΑΜΦΙΛΗ ΜΑΙΡΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΖΩΗ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΚΙΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΚΡΙΒΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΥΜΠΟΥΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΚΥΡΚΟ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΑΚΗ
ΛΑΤΑ ΤΖΕΝΙΣΑ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ
ΜΑΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΗΤΡΟΥΣΙΑ ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΝΑΣ
ΜΠΙΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΠΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΜΠΟΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΙΑΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΝΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΤΑΛΑΜΠΥΡΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΑΛΙΟΒΑΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΝΤΑΖΟΣ ΝΙΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΡΑΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΣΕΛΗΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΙΩΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΑΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΖΑΝΑΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΖΕΝΤΙΚΟΥ ΕΛΙΣΑ ΛΑΙΜ
ΤΣΕΡΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΤΖΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΑΞΗ Β’ ΑΡΙΣΤΕΥΣΑΝ

τμήμα Β1

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Μέσος Όρος
ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΖΩΗ 19,8
ΛΑΤΑ ΤΖΕΝΙΣΑ 19,8
ΜΑΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 19,6
ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 19,5
ΚΟΥΜΠΟΥΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 19,2
ΚΑΛΛΑ ΠΑΜΦΙΛΗ ΜΑΙΡΗ 19

τμήμα Β2

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Μέσος Όρος
1 ΤΖΕΝΤΙΚΟΥ ΕΛΙΣΑ 19,9
2 ΣΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 18,6
3 ΤΑΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 18,6

ΤΑΞΗ Γ΄ΑΠΟΛΥΟΝΤΑΙ

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΠΡΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΒΑΛΙΑΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΗΛΙΑΣ
ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΟΥΠΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΗΜΑ ΟΛΓΑ ΓΙΟΛΑΝΤΑ ΘΩΜΑΣ
ΖΕΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΙΩΑΚΕΙΜ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΛΑΤΟ ΝΤΟΡΙΑΝ ΥΛΜΠΕΡ
ΛΑΤΟ ΡΕΤΖΙΝΑ ΥΛΜΠΕΡ
ΛΟΥΓΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΝΤΖΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΙΟΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΗΝΑΣ
ΜΠΑΛΑΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΙΧΑΗΛ
ΜΠΑΡΛΑ ΜΑΡΙΝΑ ΦΩΤΙΟΣ
ΞΑΝΘΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΠΑΖΑΡΖΙΚΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΣΑΡΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΕΛΗΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΕΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΙΔΕΡΗ ΕΛΕΝΗ ΗΛΙΑΣ
ΣΤΡΑΒΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΤΡΑΒΕΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΧΙΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΧΑΤΖΗΚΟΜΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΥΡΙΑΖΗΣ
ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΑΞΗ Γ’ ΑΡΙΣΤΕΥΣΑΝ

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Μέσος Όρος
ΔΗΜΑ ΟΛΓΑ ΓΙΟΛΑΝΤΑ 18,9
ΒΑΛΙΑΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 18,6
ΧΑΤΖΗΚΟΜΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 18,4
ΙΩΑΚΕΙΜ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 18,2

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com