![ΣΙΛΒΑ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2017/06/ΣΙΛΒΑ-678x381.jpg)
“Μπρος στις μεταγραφές που είναι να κάνουμε…”, δήλωνε τις προάλλες στο «βυσσινί» ραδιόφωνο ο αντιπρόεδρος της ΠΑΕ ΑΕΛ Ζ. Ντελόπουλος, αφήνοντας σαφέστατα υπονοούμενα πως έρχεται το… μπαμ μετά και την ανταπόκριση των φιλάθλων για την αγορά εισιτηρίων διάρκειας.
Την ίδια ώρα η είδηση πως ο διακαής πόθος του Α. Κούγια Σίλβα Κλέιτον έμεινε ελεύθερος από την Ομόνοια κάνει το γύρο των ΜΜΕ δίνοντας τροφή για σενάρια.
Βρε λες;
Ε.Π.