![Σ.Σ.ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2017/06/Σ.Σ.ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ-600x381.jpg)
Η δημοτική παράταξη «ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ» του δήμου Τεμπών οργανώνει αύριο Σάββατο εκδήλωση για την επαναλειτουργία του Σιδηροδρομικού Σταθμού Ευαγγελισμού.
Σε σχετική ανακοίνωση τονίζεται ότι «αύριο Σάββατο 24-6-2017 και ώρα 10:30΄ π. μ. οφείλουμε όλοι να συμμετέχουμε στη συγκέντρωση – διαμαρτυρία – στον Σιδηροδρομικό Σταθμό Ευαγγελισμού, για να αναδείξουμε την αναγκαιότητα επαναλειτουργίας του». Η συγκέντρωση θα γίνει μπροστά από τον εγκαταλειμμένο Σιδηροδρομικό Σταθμό Ευαγγελισμού.