Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Α’ ΕΠΣΛ 2017 – 2018

Πραγματοποιήθηκε χθες σε κεντρικό ξενοδοχείο της Λάρισας η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α’ΕΠΣΛ. Σύμφωνα με το αποτέλεσμα της κλήρωσης οι αγωνιστικές του πρωταθλήματος διαμορφώνονται ως εξής:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κίσσαβος Συκουρίου – Αετός Αμυγδαλέας

Ηρακλής Λάρισας – Δαμασιακός

Οικονομος Τσαριτσανης – Δόξα Βλαχογιαννίου

Δόξα Αργυροπουλίου – Λάρισα 2012

Σμόλικας Φαλάνης – Δωτιέας Αγιάς

Δήμητρα Γιάννουλης – Φαλανιακός

Αστραπή Ν. Πολιτείας – Τύρναβος 2005

Βούναινα – ΠΟ Ελασσόνας

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Δόξα Βλαχογιαννίου – Ηρακλής Λάρισας

Λάρισα 2012 – Δαμασιακός

Δωτιέας Αγιάς – Οικονομος Τσαριτσανης

Φαλανιακός – Δόξα Αργυροπουλίου

Τύρναβος 2005 – Σμόλικας Φαλάνης

ΠΟ Ελασσόνας – Δήμητρα Γιάννουλης

Αετός Αμυγδαλέας – Αστραπή Ν. Πολιτείας

Βούναινα – Κίσσαβος Συκουρίου

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  

Λάρισα 2012 – Δόξα Βλαχογιαννίου

Ηρακλής Λάρισας – Δωτιέας Αγιάς

Δαμασιακός – Φαλανιακός

Οικονομος Τσαριτσανης – Τύρναβος 2005

Δόξα Αργυροπουλίου – ΠΟ Ελασσόνας

Σμόλικας Φαλάνης – Αετός Αμυγδαλέας

Δήμητρα Γιάννουλης – Βούναινα

Κίσσαβος Συκουρίου – Αστραπή Ν. Πολιτείας

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Δωτιέας Αγιάς – Λάρισα 2012

Φαλανιακός – Δόξα Βλαχογιαννίου

Τύρναβος 2005 – Ηρακλής Λάρισας

ΠΟ Ελασσόνας – Δαμασιακός

Αετός Αμυγδαλέας – Οικονομος Τσαριτσανης

Βούναινα – Δόξα Αργυροπουλίου

Αστραπή Ν. Πολιτείας – Σμόλικας Φαλάνης

Δήμητρα Γιάννουλης – Κίσσαβος Συκουρίου

 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Φαλανιακός – Δωτιέας Αγιάς

Λάρισα 2012 – Τύρναβος 2005

Δόξα Βλαχογιαννίου – ΠΟ Ελασσόνας

Ηρακλής Λάρισας – Αετός Αμυγδαλέας

Δαμασιακός – Βούναινα

Οικονομος Τσαριτσανης – Αστραπή Ν. Πολιτείας

Δόξα Αργυροπουλίου – Δήμητρα Γιάννουλης

Κίσσαβος Συκουρίου – Σμόλικας Φαλάνης

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Τύρναβος 2005 – Φαλανιακός

ΠΟ Ελασσόνας – Δωτιέας Αγιάς

Αετός Αμυγδαλέας – Λάρισα 2012

Βούναινα – Δόξα Βλαχογιαννίου

Αστραπή Ν. Πολιτείας – Ηρακλής Λάρισας

Δήμητρα Γιάννουλης – Δαμασιακός

Σμόλικας Φαλάνης – Οικονομος Τσαριτσανης

Δόξα Αργυροπουλίου – Κίσσαβος Συκουρίου

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   

ΠΟ Ελασσόνας – Τύρναβος 2005

Φαλανιακός – Αετός Αμυγδαλέας

Δωτιέας Αγιάς – Βούναινα

Λάρισα 2012 – Αστραπή Ν. Πολιτείας

Δόξα Βλαχογιαννίου – Δήμητρα Γιάννουλης

Ηρακλής Λάρισας – Σμόλικας Φαλάνης

Δαμασιακός – Δόξα Αργυροπουλίου

Κίσσαβος Συκουρίου – Οικονομος Τσαριτσανης

 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Αετός Αμυγδαλέας – ΠΟ Ελασσόνας

Βούναινα – Τύρναβος 2005

Αστραπή Ν. Πολιτείας – Φαλανιακός

Δήμητρα Γιάννουλης – Δωτιέας Αγιάς

Σμόλικας Φαλάνης – Λάρισα 2012

Δόξα Αργυροπουλίου – Δόξα Βλαχογιαννίου

Οικονομος Τσαριτσανης – Ηρακλής Λάρισας

Δαμασιακός – Κίσσαβος Συκουρίου

 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αετός Αμυγδαλέας – Βούναινα

ΠΟ Ελασσόνας – Αστραπή Ν. Πολιτείας

Τύρναβος 2005 – Δήμητρα Γιάννουλης

Φαλανιακός – Σμόλικας Φαλάνης

Δωτιέας Αγιάς – Δόξα Αργυροπουλίου

Λάρισα 2012 – Οικονομος Τσαριτσανης

Δόξα Βλαχογιαννίου – Δαμασιακός

Κίσσαβος Συκουρίου – Ηρακλής Λάρισας

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αστραπή Ν. Πολιτείας – Βούναινα

Δήμητρα Γιάννουλης – Αετός Αμυγδαλέας

Σμόλικας Φαλάνης – ΠΟ Ελασσόνας

Δόξα Αργυροπουλίου – Τύρναβος 2005

Οικονομος Τσαριτσανης – Φαλανιακός

Δαμασιακός – Δωτιέας Αγιάς

Ηρακλής Λάρισας – Λάρισα 2012

Δόξα Βλαχογιαννίου – Κίσσαβος Συκουρίου

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αστραπή Ν. Πολιτείας – Δήμητρα Γιάννουλης

Βούναινα – Σμόλικας Φαλάνης

Αετός Αμυγδαλέας – Δόξα Αργυροπουλίου

ΠΟ Ελασσόνας – Οικονομος Τσαριτσανης

Τύρναβος 2005 – Δαμασιακός

Φαλανιακός – Ηρακλής Λάρισας

Δωτιέας Αγιάς – Δόξα Βλαχογιαννίου

Κίσσαβος Συκουρίου – Λάρισα 2012

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  

Σμόλικας Φαλάνης – Δήμητρα Γιάννουλης

Δόξα Αργυροπουλίου – Αστραπή Ν. Πολιτείας

Οικονομος Τσαριτσανης – Βούναινα

Δαμασιακός – Αετός Αμυγδαλέας

Ηρακλής Λάρισας – ΠΟ Ελασσόνας

Δόξα Βλαχογιαννίου – Τύρναβος 2005

Λάρισα 2012 – Φαλανιακός

Δωτιέας Αγιάς – Κίσσαβος Συκουρίου

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  

Σμόλικας Φαλάνης – Δόξα Αργυροπουλίου

Δήμητρα Γιάννουλης – Οικονομος Τσαριτσανης

Αστραπή Ν. Πολιτείας – Δαμασιακός

Βούναινα – Ηρακλής Λάρισας

Αετός Αμυγδαλέας – Δόξα Βλαχογιαννίου

ΠΟ Ελασσόνας – Λάρισα 2012

Τύρναβος 2005 – Δωτιέας Αγιάς

Κίσσαβος Συκουρίου – Φαλανιακός

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  

Οικονομος Τσαριτσανης – Δόξα Αργυροπουλίου

Δαμασιακός – Σμόλικας Φαλάνης

Ηρακλής Λάρισας – Δήμητρα Γιάννουλης

Δόξα Βλαχογιαννίου – Αστραπή Ν. Πολιτείας

Λάρισα 2012 – Βούναινα

Δωτιέας Αγιάς – Αετός Αμυγδαλέας

Φαλανιακός – ΠΟ Ελασσόνας

Τύρναβος 2005 – Κίσσαβος Συκουρίου

 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Οικονομος Τσαριτσανης – Δαμασιακός

Δόξα Αργυροπουλίου – Ηρακλής Λάρισας

Σμόλικας Φαλάνης – Δόξα Βλαχογιαννίου

Δήμητρα Γιάννουλης – Λάρισα 2012

Αστραπή Ν. Πολιτείας – Δωτιέας Αγιάς

Βούναινα – Φαλανιακός

Αετός Αμυγδαλέας – Τύρναβος 2005

Κίσσαβος Συκουρίου – ΠΟ Ελασσόνας

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com