ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ ΣΤ. ΔΑΣΙΟΥ

Πολλές ήταν και την φετινή χρονιά οι επιτυχίες των μαθητών των εκπαιδευτικών κέντρων (ξένες γλώσσες – πληροφορική – κέντρο δια βίου μάθησης) της Σταυρούλας Δάσιου – Πατσίκα στον Τύρναβο και στο Αργυροπούλι στις εξετάσεις απόκτησης πτυχίων σε Αγγλικά – Γαλλικά και Πληροφορική.

“Είχαμε χρυσή επιτυχία στις εξετάσεις που επιβεβαιώνουν τα άριστα αποτελέσματα 24 χρόνων” σημειώνει η κ. Δάσιου που συγχαίρει εκπιαδευτικούς και μαθητές.

Οι επιτυχόντες είναι:

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΕΠΙΠΕΔΟ Γ2 PROFICIENCY

(Άριστη Γνώση -70 μόρια)

ECPE MICHIGAN PROFICIENCY

  1. ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ
  2. ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

TIE PROFICIENCY

  1. ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ
  2. ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΝΟΥΣΙΟΣ

 ΕΠΙΠΕΔΟ Γ1-ADVANCED

(Πολύ Καλή Γνώση-50 μόρια)

5.ΘΑΝΟΣ ΖΑΓΚΟΤΗΣ
6.ΒΑΣΙΛΙΝΑ ΖΙΑΚΑ
7.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΛΙΟΓΚΑ
8.ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ
9.ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΡΙΤΣΑΝΟΥ
10.ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ
11.ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΡΟΝΤΑ
12.ΗΡΩ ΝΤΑΛΑΓΙΑΝΝΗ
13.ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ
14.ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ

15.ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΣΟΥΡΛΗ
16.ΒΕΡΑ ΧΑΛΑΤΣΗ
17.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
18.ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΜΠΛΙΩΝΗ

ΕΠΙΠΕΔΟ Β2 –LOWER

(Καλή Γνώση-30 μόρια)

ECCE MICHIGAN LOWER

  1. ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ
  2. ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΡΟΝΤΑ

TIE LOWER

21.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΤΖΗΚΡΑΧΤΗΣ
22.ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ
23.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΛΑΓΚΑ
24.ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΛΑΜΙΔΑ
25.ΠΑΝΔΩΡΑ ΠΑΥΛΟΥ
26.ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΨΑΡΑ
27.ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
28.ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΖΕΚΙΡΗ
29.ΧΑΙΔΩ ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ (ORAL B2)

30.ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΖΟΥΧΑΛΑΣ
31.ΜΑΡΙΑ ΜΠΕΚΟΥ
32.ΆΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΒΡΑΠΗ
33.ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΕΚΟΣ
34.ΑΡΕΤΗ ΜΠΟΜΠΟΤΗ
35.ΘΑΝΟΣ ΠΛΙΑΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΝΙΚΟΣ
36.ΒΑΣΩ ΧΑΝΑΝΑ
37.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΑΤΖΗΛΕΛΕΚΑ
38.ΚΩΣΤΑΣ ΒΛΑΧΟΣ
39.ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΠΙΛΑΣ
40.ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΥΡΔΗ
41.ΆΣΠΑ ΓΑΝΑ

ΕΠΙΠΕΔΟ Β1- PRE LOWER

(Μέτρια Γνώση-10 μόρια)

  1. ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΤΣΙΟΣ (WRITTEN)

HELLENIC AMERICAN UNIVERSITY
STYLE 1
43.ΕΦΗ ΓΚΙΜΑ
STYLE 2
44.ΠΟΠΗ ΜΠΕΚΟΥ
45.ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ
46.ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΛΙΑΚΟΥ
47.ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΟΥΤΑ
48.ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΠΑΤΣΙΚΑΣ

ΓΑΛΛΙΚΑ- ΚΠΓ-Α2
49.ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΜΒΟΥΚΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ

50.ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ

51.ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΜΙΤΣΙΟΣ

  1. ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

53.ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΠΑΛΙΟΣ

54.ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΑΜΟΥ

55.ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΑΚΑΤΟΣΗ

56.ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΚΟΥΤΟΥΛΗ

57.ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΑΜΟΥ

58.ΑΝΝΑ ΚΟΥΚΟΥΤΟΥΛΗ

59.ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΙΒΑ

60.ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΥΛΟΥΛΗΣ

61.ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΣΥΚΙΩΤΗ

62.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΛΑΓΚΑ

63.ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ

64.ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΑΔΕΝΔΡΟΥ

65.ΕΛΕΝΑ ΡΕΒΗΣΙΟΥ

66.ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΚΑΝΤΡΗΣ

67.ΡΙΤΣΑ ΓΚΑΤΗ

  1. ΒΑΣΙΛΙΝΑ ΖΙΑΚΑ

69.ΑΣΠΑ ΓΑΝΑ

70.ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΑΜΠΟΣΗ

71.ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΠΙΛΑΣ

72.ΣΩΤΗΡΗΣ ΡΙΖΟΣ

73.ΘΑΝΟΣ ΖΑΓΚΟΤΗΣ

74.ΒΙΚΤΩΡΊΑ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ

75.ΜΑΡΙΑ ΠΑΛΙΟΥ

76.ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕΡΚΑ

77.ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΚΑΝΑΤΖΟΣ

78.ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΙΑΝΟΣ

79.ΒΑΣΩ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

80.ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΣΙΟΥΛΑ

81.ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΚΟΣ

82.ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΑΚΟΣ

83.ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑ

84.ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ

85.ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΥΡΓΚΑΣ

86.ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΡΚΟΥΛΗ

87.ΕΛΕΝΗ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ

88.ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

89.ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

90.ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΓΚΑΡΛΕΜΟΥ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΟΥ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ ‘ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ’

Εν τω μεταξύ μέσω του Κέντρου Δια Βίου Μάθησης πιστοποιήθηκαν και οι παρακάτω συμμετέχοντες σε πρόγραμμα:

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΤΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ

 91.ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ

92.ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΛΜΠΟΥΡΗ

93.ΑΝΝΑ ΚΟΛΟΒΟΥ

94.ΖΩΗ ΔΗΜΤΣΑ

95.ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

96.ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΙΩΤΑΣ

97.ΕΥΔΟΚΙΑ ΤΟΚΜΑΚΗ

98.ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΡΑΜΗ

99.ΑΓΛΑΙΑ ΣΑΚΑΒΟΥ

100.ΦΑΝΗ ΜΗΣΙΟΥ

101.ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΑΛΑΡΑΣ

102.ΣΤΕΛΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

103.ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ

104.ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

105.ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

106.ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΑΚΟΥ

107.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΙΣΟΠΟΥΛΟΣ

108.ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΕΠΑΣ

109.ΒΑΣΩ ΣΛΙΚΑ

110.ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

111.ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΚΟΥΤΙΝΑ

112.ΑΣΠΑ ΚΡΑΧΤΗ

113.ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΥ

114.ΦΑΝΗ ΒΑΣΣΟΥ

115.ΤΟΥΛΑ ΠΟΥΠΟΥ

116.ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑΡΗΣ

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com