![OLYMPUS DIGITAL CAMERA](https://paidis.com/wp-content/uploads/2017/09/KLADIA1-678x381.jpg)
Περιποιήθηκαν το δεντράκι στο κέντρο της πόλης και καλά έκαναν, έλα όμως που οι εργασίες έμειναν ημιτελείς. «Ατμοσφαιρικός» ο δρόμος, χαμηλός ο φωτισμός δεν ήθελε και πολύ ο ανυποψίαστος Λαρισαίος που γλιστρώντας το βράδυ της Τετάρτης βρέθηκε φαρδύς-πλατύς στο οδόστρωμα.
Στη συμβολή της Ηρώων Πολυτεχνείου με τη Ροΐδου τα κομμένα κλαδιά-παγίδα ακόμη περιμένουν κάποιον να τα μαζέψει.
Όσο για το Λαρισαίο, τη γλύτωσε με μώλωπες. Ο επόμενος όμως θα σταθεί το ίδιο τυχερός;
Ε.Π.